Grupė: Tikras veidas
Tai portretistams skirta grupė. Jokio retušavimo, grimo, makiažo, kosmetikos, dirbtinumo. Vaikiškos strazdanėlės, paaugliški spuogeliai, likimo randai, senatvinės raukšlės, natūralios emocijos ir jaus.. Plačiau

Naujausios žinutės

Aktyvumas

Pakviestųjų į grupę sąrašas pašalintas. Visi norintys tapti grupės nariu gali įstoti savarankiškai. Grupėje jau 90 narių, bet dauguma visai neaktyvūs - nesiūlomos ir nerenkamos grupės geriausios nuotraukos, jos neaptarinėjamos, pokalbiai nevyksta. Nejaugi portretistai neturi ką pasakyti ? Visų grupės narių prašau atidžiau atrinkinėti darbus, nesiūlyti nuotraukų, kurio vėliau nesurenka net 20 balsų, iškrenta iš "srauto" ir jas tenka pašalinti iš siūlomų sąrašo.

Moderatoriai

Sveiki,

Gal kas turite noro, laiko ir žinių tinkamai administruoti grupės veiklą: siūlyti naujus tinkamus narius, geriausius darbus, inicijuoti jų aptarimus, diskusijas,dalintis žiniomis ir patirtimi?

Pagarbiai
Krivis

Nuotraukos į grupės geriausias

Sveiki, grupės "Tikras veidas" nariai

Visus prašome aktyviai dalyvauti grupės veikloje. Siūlykite tinkamus darbus į grupės geriausias, inicijuokite pokalbius, aptarimus, diskusijas ir pan.

Pagarbiai
Krivis

Tikras veidas
168 nariai


 
             Tai nuotraukos siūlomos į grupės geriausias