Naudingi komentarai
Naudingi, gerai įvertinti komentarai ir patarimai
 • Mindaugas K:
  Neperspausdamas pastebėsiu, jog mano kuklia nuomone, įvykusi "stichinė nelaimė", visiškai pasiteisino, ir dabar vertėtų rimtai pagalvoti, apie šio proceso sistematizavimą. Nes įvykusio incidento rezultatas, pranoksta visus meninės išraiškos lūkesčius...
 • Vaizdinys:
  Oho, konceptualus tekstas. Linkiu, kad netrūktų.- * Jaučiuosi maloniai nustebęs www.satenai.lt/2012/12/21/marius-morkevicius-eiles-2/
 • Kubrick:
  nezinau kaip skaitmenoj, nebandziau , bet juostoj MF tikrai skiriasi rezultatas. nezinau ar cia mano fantazijos, bet pacios nuotraukos erdves gylis, minkstumas visai kitoks nei 35mm. nemoku zmoniu kalba nupasakot, cia reikia pajaust. fotografuoju tuo ir tuo, priklauso nuo situacijos ir poreikio, bet MF galiu pasakyt yra visa galva auksciau.
 • Eugenijus Kavaliauskas:
  Labai grąži moterška, o ir autorius nešpeitnas :)
 • 15 čigonų:
  Nikon 28mm f2.8 AI-s - geriausia kas galėjo nutikt su Nikon'o rankinio fokusavimo objektyvais. Bent kartą į savaitę pasigailiu kad pardaviau.
 • gaspadorius:
  Švarus kadras :)
 • mindaugas093:
  Puikiai! + :)
 • Rytis Vilnietis:
  Nuotrauką gadina užrašai apačioje...- * Suprantu jog noras palikti savo inicialus nuotraukoje stiprus. Bet jei fotografuoji architektūrą, tai labai didelis pliusas šiek tiek išmanyti dizainą... O vardo šriftas su sekančiu žodžiu nedera su šiuolaikiniu pastato dizainu, net labai pjaunasi...- * Reiktų parinkti neutralesnį šrifto variantą, kad tiktų prie visokių nuotraukų, jei be užrašo niekaip negali... ;) - * Jei būčiau mėgėjas šiose srityse nutylėčiau...
 • Rimantas Ereminas:
  Gera ir dėkinga tema. Bet šiais laikais nelengva tokius personažus dar surasti kaimuose. Jeigu jau radai tai čia auksas. P.S. Reikėtų dar papildyti nurodant temą raktažodyje ,,tikras kaimas".
 • aion:
  Tikrai taip, kas krepšy guli (APS-C, FF, MF, LF), tokią kamerą imam ir fotografuojam :) Visokios geros, visokių reikia.- * Kai dėl nulių vienetų ir chemijos, esu linkęs duoti valią savo akies regėjimui :) Jei man jis parodys, kad Hasselblad atkuria taip pat, kaip regiu juostoje, nematau prasmės iš inercijos palaikyti juostos stovyklą vien todėl, kad tai juosta, chemija ir kiti juostininkui malonūs rankiniai procesai.
 • Badas:
  Gera ideja, tik padidinciau persidengima :)
 • Waidas:
  Sisteminis pas mane atėjo su Sony a7, po to buvo a7II... Sisteminiai per visokius lens adapterius buvo naudojami kaip pagalbiniai, pagrindinis Nikon D4. Bet viskas pasikeitė, kai atėjo Sony a7III. Jau ir native objektyvų jam įsigijau. Išsipardaviau Nikon sistemą, likau prie Sony. Esminiai privaluma, kas nulėmė pasirinkimą: 1. nustojau po kiekvieno spragtelėjimo žiūrėti į ekranėlį pasitikrinti ar viskas gerai - viskas matosi online vaizdo ieškiklyje. 2. Ženkliai tikslesnis autofokusas prie atvirų diafragmų - ar f3,5, ar f1,4 nesvarbu, visame kadre susiranda akis ir tiksliai ten sufokusuoja, kai veidrodiniame prie f1,4 tai greitai padaryti iš pirmo karto misija beveik neįmanoma. 3. Kai nėra veidrodžio, tai ir nėra jo pliaukštelėjimo fotografavimo metu, kuris nežymiai užmuilina kadrą. Tuo pat metu puikiai padeda sensoriaus stabilizavimas, kuris ženkliai praplečia fotografavimo iš rankų galimybes prie prasto apšvietimo. 4. Elektroninis vaizdo ieškiklis prie prastos šviesos parod..
 • Vaizdinys:
  Beje, blogai sistemoje nurodėte objektyvą, pataisykite, kad galima būtų filtruoti. Turi būti Olympus 14-54mm f/2.8-3.5.- * Ir patį aparatą priskirkite prie www.efoto.lt/exif/olympus/olympus_e_1
 • ro.:
  Perėjau iš FF į mažą formatą ir patenkintas. Visokių mat poreikių būna :)- * O nuo objektyvo daugiau priklauso net.- * Bet būt smagu išgirsti ir puikių MF patirčių.
 • Amžinas Svajoklis:
  Labai ačiū, Ryti! Taip, modelis tikrai - nerealus. Labai džiaugiuosi atradęs. Bet, kiek žinau, ji visiškai nesureikšmina savo nuopelnų modelio karjeroje. Vargu ar ji apskritai galvoja apie modelio karjerą. Tik aplink ją žmonės aikčioja ir stebisi tokia išvaizda. Tiesą sakant, gyvai ji atrodo paprastesnė.. :)
 • Vaizdinys:
  Mačiau tą skelbimą už 50 eur. Juokingi pinigai, buvo pagunda, bet tiesiog nereikia. Olympus E-1 su ZD 14-54 pas mus prieš 19 metų kainavo apie 9000 litų (mačiau kažkur kataloge). Dabar jis technologiškai pasenęs, bet gi tais laikais žmonės fotografavo ir džiaugėsi. E-1 visada buvo giriamas už spalvas. Ir objektyvas tas geras, turėjau, teko siųstis iš užjūrio, kad sutaupyčiau kelis šimtus litų, nes LT kainavo link 2000 lt. Paskutinis Olympus su Kodak CCD jutikliu yra E-400, ten 10 mpx.
 • Hermis:
  Labai gerai !
 • Kriaušė Krioklys:
  Nežinia, skaitmeninių fotoaparatų spalvos yra programinė interpretacija, manau, kad jas visada galima įvairiausiai suinterpretuoti su bet kokiu jutikliu, tereikia tik RAW formatu fotografuot. Tas dalykas apie spalvas gal galioja tik tiesiai JPG gaunamiems failams, o ir tai dar labai priklauso nuo nustatymų. Mano seno gero Nikon D60 JPG spalvos irgi neblogos, bet, aišku, tik kol saulė šviečia (iso/triukšmo klausimas). O turėsi M8 - tada užsigeisi kitos, naujesnės, nes sakysi, kad vis tik per mažas jutiklis ir kad neišnaudoji savo super duper brangaus objektyvo galimybių...
 • Kriaušė Krioklys:
  O kalbant apie pačias nuotraukas, ar būna tokių, kur pardavinėja "šlapias malkas"?
 • Kriaušė Krioklys:
  Kampuota, ką ir bepasakysi.