Kursai „Fotografijos ABC, A lygis“

Atsiprašome, kursai „Fotografijos ABC“ dabar nevyksta

Siūlome vienos dienos kursus pradedantiesiems


ABC/A: „Skaitmeninės fotografijos pagrindai. Pažink techniką“


4 susitikimai
 1. Susipažinimas, įvadas į kompoziciją ir fototechniką, darbų aptarimas.
Ar įmanoma  sukurti gerą nuotrauką,  jei nesate domėjęsi kompozijos pagrindais, o fotoaparatu naudojatės kaip mobiliuoju telefonu? Jei lauke bus pakankamai šviesu ir fotografuojate žmones, gamtą ar kelionių vietas – nuotraukos bus ryškios.  Tačiau jūs siekiate ne banalių, standartinių  kadrų, o įdomių, originalių fotografijų. Bandote fotografuoti prie bet kokio apšvietimo – kambaryje ar vėlai vakare mieste, stengiatės nekartoti tūkstantį kartų matyto saulėlydžio, norite, jog draugo portretas būtų gyvas ir įdomus. Tad pirmojo užsiėmimo metu jums labai pravers įvadas į skaitmeninės fototechnikos bei kompozicijos pagrindus. O susitikimą pradėsime jūsų anksčiau kurtų fotografijų peržiūra.

2. Portreto ir peizažo kompozicija. Namų darbai.
Šiame susitikime mokysimės kaip taikyti kompozicijos taisykles ir kaip jas galima elegantiškai laužyti.  Fotografuojate portretą - kada tikslinga pasikliauti simetrija, o kada asimetrija? Kas ta auksinio pjūvio taisyklė? Kokie gali būti natūralūs portreto fonai, kada juos “išplauti”, o kada išryškinti?
Kaip pamatyti ir suvaldyti kraštovaizdžio  linijas, fotografuojant peizažą? Kaip elgtis su horizontu, dalijančiu kadrą per pusę? Kaip erdvinė perspektyva nulemia peizažo koloritą? Ir kodėl gamtos nuotraukoje atrodo kitaip nei realybėje?  Užduotys savarankiškam darbui

3. Fotoaparato valdymo praktika.
Devyni iš dešimties pradedančiųjų fotografų, norėtų, jog aparatas visada pats parinktų tobulus nustatymus. Tačiau dirbtinis intelektas nėra tiek pažengęs – net pats tobuliausias fotoaparatas neatspės jūsų kūrybinių planų  ir nesugebės pats prisitaikyti bet kokiomis sąlygomis. Todėl tenka perprasti, kas yra diafragmaii, išlaikymasi, ISO ir kaip šiuos parametrus derinti tarpusavyje. Ne mažiau svarbu išmanyti objektyvųi galimybes.  Šio užsiėmimo metu ne tik klausysite, bet ir gausite praktines užduotis.

4. Jūsų namų darbų aptarimas bei A kurso žinių įvertinimas.
Draugiškai aptarsime sukurtas fotografijas, pasidžiaugsime pasiekimais, patarsime ką dar galima tobulinti, atsakysime į visus rūpimus klausimus bei įvertinsime A kurso sukauptas žinias.

Užsiregistruoti į kursus „Fotografijos ABC“ >>  Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje


Dovanos fotokursų dalyviams  

Dovanos kursų dalyviams

Mūsų fotokursų dalyvius aprūpiname mokomąja medžiaga ir naudingomis nuolaidomis:
  • Fotoaparato valdymo atmintinė
  • Solidi nuolaida savo fotoknygai atsispausdinti
  • 2 knyga arba mokomasis DVD, pasirinktinai


Kursų praktikos ir užsiėmimų akimirkos

Fotokursai Kaune  
Fotokursai Kaune


"Fotografijos ABC" praktika mieste. Fotografavo Zeneka  
"Fotografijos ABC" praktika mieste. Fotografavo Zeneka

Kursų „Fotografijos ABC“ praktika. Zenekos nuotrauka  
Kursų „Fotografijos ABC“ praktika. Zenekos nuotrauka

Pirmąjį susitikimą skirsime susipažinimui su dėstytojais, praktikos vadovais, kitais kurso dalyviais. Svarbiausia šio susitikimo dalis – dalyvių darbų peržiūra. Tuomet turėsime progą pasidalinti savais ir pamatyti kitų darbus, išsakyti savo problemas bei lūkesčius, tuo pačiu iš dalies formuojant kursų turinį.


AtsiliepimaiEvelina
Sveiki, man kursai nuosirdziai patiko. Bet as pradedancioji :) galiu pasakyti, kad Jusu organizuojamu kursu kainos ir kokybes santykis labai geras :) ziniu perteikimas irgi labai patinka. Kol kas neturiu jokiu pastabu :)

Wiz
(Vilnius)
Tikrai geri kursai :)
Geri, protingi dėstytojai. Gaila, kad nebėra Tomo Vyšniausko paskaitų jo studijoje, bet, manau pasistengė, kad kursai nesuprastėtų.
Gali ateit nebūtinai su veidrodiniu. Gali būt paprasta muiline, ar juosta. Padės apsiprast, kad ir kokia tavo technika butu. Pakomentuos tavo darytas nuotraukas, kas blogai, kas gerai. Kur tavo klaidos ir panašiai.
Taip pat atliekama praktika lauke, o kai dabar geras oras tai pats tas.
Rekomenduoju.

Raimonda
(Vilnius)
Fotografijos ABC kursai atitinka savo pavadinimą, nes daug informacijos buvo pateikiama pradedantiesiems fotografuoti, tačiau buvo naudingi ir turintiems didesnę fotografavimo patirtį. Man patiko, kad buvo keletas lektorių, visi su konkrečia savo nuomone, tačiau nebrukantys jos, išklausantys ir besimokančiųjų nuomonę.

Asta (Vilnius)
Kursai labai patiko, naudinga tiek teorija, o ypač praktika. Dėstytojai visi nuostabūs, išmanantys savo reikalą, draugiška ir jauki atmosfera, kuri ypač palanki mokymuisi :)

Egidijus (Vilnius)
Bendri išpūdžiai labai teigiami ir neišdildomi. Pačios studijos labai patiko ir pravertė, galbūt norėtųsi daugiau analizavimo kitų autorių darbų

Tomas (Vilnius)
... Labai gerai tai, kad aptariamos nuotraukos, tai ištiesų turbūt pats naudingiausias dalykas kursuose, nes iš to daugiausiai pasimokoma, sausa teorija juk nieko neduos.  Dėstytoju charizma, humoro jausmas, grupes draugiškumas tikrai priduoda prieskonio šiam užsiemimui :)


Laukiam Jūsų atsiliepimų adresu mokykla@efoto.lt ;)


labai gerai tai, kad aptariamos nuotraukos, tai istiesu turbut pats naudingiausias dalykas kursuose, nes is to daugiausiai pasimokoma, sausa teorija juk nieko neduos. destytoju charizma, humoro jausmas, grupes draugiskumas tikrai priduoda prieskonio siam uzsiemimui :)