✦ 5 geriausi miesto fotografai ✦ ir jų nuotraukos
2021.01.23  Naujienos:  eFoto geriausi  4
 
ComCamCom: Vibracijos   Komentarai [5]

Štai geriausi 2020 metų fotografai mėgstantys miesto fotografiją. Ji labai įvairi ... nuo architektūros iki minimalizmo, nuo gatvės portretų iki peizažų (gamtovaizdžių!) mūro sienoje..
Trumpai prisistato geriausias: Andrius (ComCamCom).


ComCamCom: Konvergencija   Komentarai [6]
Esu Andrius Gudelis, architektūros ir interjero fotografas. Patinka estetika, minimalizmas, inovatyvūs sprendimai, tvarus (ilgalaikis) dizainas. Labai džiaugiuosi, kai pasitaiko galimybė dirbti su bendraminčiais architektais bei interjero dizaineriais, matyti jų pastangas išlaikyti protingą balansą tarp vartojimo ir panaudojimo, ir ypač džiugu, kai po dienos konstruktyvaus bendravimo jautiesi visaip patobulėjęs. Pastatai ir jų architektūra nuo vaikystės man buvo ir yra lyg švyturiai mieste, aš pagal juos ir orentuojuosi, ir sustabdęs žvilgsnį pailsiu. Patinka stebėti, kaip šviesa iš esmės keičia iš pažiūros blankų pastato fasadą į trimatį ir įdomų meno kūrinį. Kaip šešėliai išryškina tūrius bei formas, kurių nepastebėsi apsiniaukusią dieną. Visada pasidomiu apie man patikusio fotografuoto pastato kūrėjus (architektus), bandau suprasti, kodėl buvo pasirinkti būtent tokie architektūrinai bei inžineriniai sprendimai, ką simbolizuoja jų geometrinės formos. Paprastai savo darbuose rodau tik dalį pastato, tuo bandydamas sukurti minimalų - abstraktų atvaizdą, palikdamas erdvės žiūrovui pačiam mintyse įsivaizduoti likusią statinio dalį ir jį supančią aplinką.
ComCamCom: Sekvestrãcija   Komentarai [5]
ComCamCom.  Sekvestrãcija


Kas įsiminė labiausiai per metus ir kokius pokyčius pastebėjai savyje ir pasaulyje?

Praėję metai parodė, gyvenimas gali labai greitai įvesti savotiškų korekcijų. Gyvenu pietų Prancūzijos ir Italijos pasienyje, tad jau ankstyvą pavasarį buvome uždaryti į griežtas karantino sąlygas, sustojo visi darbai, o ilgalaikiai projektai buvo sustabdyti neribotam laikui. Gyvenime atsirado tokios sąvokos, kaip „leidimas išeiti iš namų dėl svarbios priežasties“ ir „komendanto valanda“, o su jomis „nuplaukė“ visi su architektūros fotografija susiję planai. Patirtis, kai su leidimu įsigyti maisto į parduotuvę vyksti lyg išmirusio miesto gatvėmis - išliks atminty dar ilgam. Kaip teigiamą dalyką visoje šitoje situacijoje matau tai, jog daugumai žmonių iš tiesų pasikeitė vertybės, mes pradėjome daugiau stebėti ir pastebėti, labiau vertinti tai ką turime ir kas mus supa.


ComCamCom: Protestas   Komentarai [12]
ComCamCom.  Protestas


Gal kuri nuotrauka/fotosesija įsiminė labiau?

Iš visų praėjusių metų savo nuotraukų išskirčiau eFoto jau publikuotą „Protestas“ (aukščiau). Šis simbolinis darbas man buvo paskata apsidairyti aplinkui save, jo dėka gimė idėja juodai baltuose kvadratuose įspaustos, mane supančios aplinkos fotografijų serijai.
Šiuo savo darbu visai eFoto bendruomenei norėčiau palinkėti, kad užklupus sunkumams nesustotumėte, ir tarp gyvenimą supančių mūrų visuomet rastumėte tą siaurą vilties plyšį ir galimybę.
Andrius (ComCamCom).
ComCamCom

ComCamCom


Kiti puikūs miesto fotografai

wabalaitis

wabalaitis
VEDĖJAS

VEDĖJAS
Henry

Henry

 • Kriaušė Krioklys: Rubiko kubo šventovė   Komentarai [4]
   4
     Kriaušė Krioklys
 • Kriaušė Krioklys: Nematomi žiūrovai   Komentarai [4]
   4
     Kriaušė Krioklys
 • Kriaušė Krioklys: Prakiuręs vandens bokštas   Komentarai [3]
   3
     Kriaušė Krioklys


+ gal būt aktyviausias architektūros fotografas..


Komentarai
Turinys
 • ComCamCom
  ComCamCom 
    2021.01.23, 11:54, vertino: Gerai, , rašė:
  Sąraše pasigendu Ryčio Vilniečio ;/
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2021.01.23, 13:02, vertino: Gerai, , rašė:
  Man regis, jis nepageidauja būti "sąrašuose".
 • eFoto redaktorius    2021.01.23, 13:45, rašė:
  Sąrašas papildytas ir Ryčiu, kurio gal net nežino stebintys tik Fotosrautą ;)
 • Rytis Vilnietis
  Rytis Vilnietis 
    2021.01.23, 19:15, vertino: Gerai, , rašė:
  Gražus Andriaus prisistatymas, gal greičiau pasakojimas apie asmeninį aplinkos matymą.
  Dabar žinosime, jog jis "lepinamas" kitoniškos architektūros ir aplinkos savo gyvenime. Tad jo darbai ir kuždėjo tą paslaptį, kad jis turi profesionalų matymą apie statinius.
  Sveikinimai už nuostabias architektūrines kompozicijas :)
  O kas liečia mane, Vaizdinys čia į tašką pataikė ;)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti