✦ 6 geriausios vaikų fotografės ✦ ir nuotraukos
2020.01.19  Naujienos:  eFoto geriausiportretai Rašyti komentarą
 
Giedras Dangus: Truputis meilės   Komentarai [12]

Taip, visos fotografės - moterys ;)
Sveikiname!
Ir jų geriausi darbai.

Mane labiausiai įkvepia fotografuoti gamtoje, natūralaus apšvietimo sąlygomis. Bet fotografuojant vaikus dar toli gražu neužtenka surasti  idealią vietą ir apšvietimą fotosesijai. Fotosesijų užkulisiai, deja, nėra tokie romantiški, kaip vaizdai nuotraukose. Vaikų fotografija išties reikalauja daug kantrybės ir šaltų nervų. Mažieji modeliai bet kuriuo metu gali „užsiožiuoti“, pavargti, išalkti, pabėgti iš kadro ar net susižaloti išdykaudami. O dar blogiausia – visą laiką dirbtinai pozuoti. Ir kai jau daugmaž pavyksta viską sustyguoti, žiūrėk, - jau ir saulė nusileido... Todėl jau nebesijaudinu, kad fotosesija vyksta ne „pagal planą“, o tiesiog improvizuoju ir mėgaujuosi procesu.
Vaikų fotosesijos visos įsimintinos ir nepakartojamos, tačiau man geriausias nuotraukas pavyksta užfiksuoti per tokias fotosesijas, kurios neįpareigoja rezultato atžvilgiu. Kaip vieną iš tokių atvejų galėčiau išskirti mergaitės fotosesiją su katinais ( nuotraukos čia). Vieną šiltą vasaros vakarą saulei leidžiantis prišnekinau ją pasifotografuoti su katėmis. Noriu pažymėti, kad tai buvo laukinės katės, ir visa fotosesija truko vos keletą minučių. Viena katė visiškai pasidavė foto žaidimams ir puikiai susižaidė kadre su mažąja, nors visą laiką su baime per objektyvą stebėjau, kuo baigsis jų bendravimas. Bet kitas didžiulis katinas grėsmingu žvilgsniu, atsargiai stebėjo visą veiksmą, kol galiausiai įsidrąsinęs priėjo ir... apšlapino mergaitės suknelę...

Giedrė (Giedras Dangus)

Giedras Dangus: Žvilgsnis   Komentarai [21]
Giedras Dangus.  ŽvilgsnisDitaphotography

Ditaphotography

Man, kiekviena fotosesija su vaikais yra ypatinga, unikali ir išskirtinė. Kad ir ką būčiau suplanavusi, kad ir kiek laiko ruoščiau fotosesijos vietas - viskas gali pasikeisti per akimirką! O aš stebėdama vaiką prisitaikau kartu :)
Edita (Ditaphotography)


LauraDawe

LauraDawe


Orange

Orange


ErikaMaja

ErikaMaja  fotobites.lt siūlo net  30% nuolaidą Ekspres fotoknygoms!

Šį mėnesį Kokybiška spauda Asmeniniai įspaudai

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti