Di vaizdus teks riboti
2023.05.01  Naujienos:  AI/DI įrankiaieFoto.lt  2
 
DI vaizdus privaloma dėti taip  
"Dirbtinio intelekto" generuoti vaizdai įspūdingi, ir žavi ir kelia diskusijas. Ką daryti? Jų nebeuždrausi, bet manau jog kartu su fotografija jų rodyti negalima, jie labai blaško. Tai kaip čipsai gerame restorane: gal ir galima užkrimsti bet po jų reikia burną išskalauti.
Sugalvota taip: senoji Nuotraukų galerija virto į Vaizdų galeriją kur bus galima dėti viską. Šią galeriją dabar bus lengviau pasiekti - nuoroda bus meniu viršuje.

Vaizdų galerija dabar truput su klaidomis (rodo ir Srauto darbus), bus sutvarkyta šią savaite.
DI vaizdams privaloma nurodyt žanrą "AI/DI generuoti". DI vaizdai nesimaišys su nuotraukomis. Taip, bus paslėpti šiek tiek. Taip reikia. Bet kas mėnesį bus atrenkami geriausi DI vaizdai ir rodomi pirmame puslapyje. Ką manote?

Komentarai
Turinys
 • sadasukas
  sadasukas 
    2023.05.01, 08:23, vertino: Gerai, , rašė:
  Ačiū, pradžiai bus gerai, o paskui pamatysite ar tokia skirtis turi prasmę.
 • Badas
  Badas 
    2023.05.01, 13:55, rašė:
  Cipsai restorane - geras palyginimas. As dar taip pasakyciau: kaip kiniskas pramoninis blizgutis liaudiskoje mugeje. Lyg ir daiktas, betgi nelietuviskas, ir ranku darbo neideta. Grazus tie blizguciai, gal ir as jais uzsiimsiu kai irankiai istobules, bet greta jie stoveti neturetu. Atskira galerija - tai be kalbu. Galbut veliau netgi prireiks atskiru zanru: zmones, gamta, fantastika.
    Asmeninės fotoknygos ir albumai: www.fotobites.lt

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti