Fotoaparatai be ekranėlių už 120€
Polaroid Snap  

„Nuotraukos pasidarė pernelyg kokybiškos“ - pamanė gamintojai ir pasiūlė skaitmenines „muilines“ be ekranėlių ir valdymo.
Taigi: Lomo entuziastai jau užsakė virš 1000 Holga Digital fotoaparatų, kurie fotografuoja prasčiau ne bet kuris mobilus telefonas. Bet šiam fotoaparatui galima uždėti blykstę ir keisti objektyvus. Visas komplektas kainuos apie 300€.
O skaitmeninis Polaroid Snap fotoaparatas neturi net blykstės, bet gali iškart spausdinti 5x7 cm nuotraukėles, kurių kaina apie 0.4€.

Komentarai
Turinys
 • F.A.K
  F.A.K 
    2015.09.06, 20:40, rašė:
  formatai,tai nevaikiski - 4:3 ir 1:1    , bet siaip tai bizni gera prasuks, su minimaliom investicijom ,liuks
 • begedis
  begedis 
    2015.09.06, 21:10, rašė:
  Tai kas ten už 120 Eur, kai minima 99 USD kaina?
  Daikčiukas tikrai neprastesnis už Fuji Instax, kurio formatas smulkokas o didžiojo nuobodokai didelis. Visas klausimas ar pakaks aparato ir popieriaus platinimo infrastruktūros. Jaunimėliui labai galėtų patikti, tobula dovana.
 • Badas
  Badas 
    2015.09.07, 14:07, rašė:
  IMHO jaunimelis ekranelius laiko neatsiejama gyvenimo dalimi, o sitas atrodys kaip akmens amziaus iskasena. Cia tobula dovana hipsteriams, bet ju nera labai daug.
 • begedis
  begedis 
    2015.09.07, 14:19, rašė:
  Fotografija puikiai atstos ekranėlį, kurį galima saugoti, dovanoti. Vizualumas yra šio įrenginio PRODUKTAS.
 • Badas
  Badas 
    2015.09.07, 14:30, rašė:
  Tai negalioja XXI a., kaip nebegalioja krauklytes, kadaise naudotos papuosalams. Koncepcijos ateina ir praeina.
  Beabejo, egzistuoja toks zodis "retro", ir jis turi savo nisini pirkeja.
 • begedis
  begedis 
    2015.09.07, 14:34, rašė:
  Geriau darantis nuotraukas aparatas be ekranėlio, nei toks pats su sudužusiu ekranu ir 20 USD brangesnis. Koncepcijos ateina ir išeina.
 • Badas
  Badas 
    2015.09.07, 14:39, rašė:
  Geriau KAM? Jaunimui, kuris gyvena feisbuke? Ar seniems diedams, kurie nezino kas yra feisbukas? Ar geriau keliems maistingiems + romantiskiems jaunuoliams, kurie sudaro 0.01% pirkeju? Taip, kazkam geriau. As nieko pries, esu uz ivairove. Tikiu jog kazkur yra zmoniu, kurie su lankais triusius medzioja, kodel gi ne.
 • begedis
  begedis 
    2015.09.07, 14:54, rašė:
  Jaunimas taip pat bjaurisi sudaužytais ekranais, kaip ir vyresnieji. Bet dažnai priversti naudoti būtent tokius, kartkarčiais brangiai susimokant už galimybę kurį laiką naudotis nesudaužytu. Jie turi telefoną su ekranu, gal net ne vieną, kodėl turėtų pasiilgti kito tokio?

  Seni diedai gal jau žino ne tik, kas yra feisbukas, bet ir kad jo laikas praėjo :-)
 • Badas
  Badas 
    2015.09.07, 15:12, rašė:
  Nera tokio dalyko kaip tavo paminetas pasibjaurejimas sudauzytais ekranais. Jeigu technika sugedo (nebutinai ekranas) - tiesiog remontuoji arba perki nauja, tai iprasta. Jeigu nepatinka siuolaikine duztanti technika - fotografuoji su batu deze, kur problema? Bet jaunimas rizikuoja ir renkasi modernius irenginius su ekranais, nes taip patogiau ir daugiau galimybiu.
  Bet sioje naujienoje paminetas modelis skirtas visai ne tam, kad "ismeskime ekrana kad netycia nesuduztu", o "sugrizkime puse amziaus atgal, nes mums taip fainiau". Kadangi tavo zodziai neatitinka nei naujenos speficikos, nei jaunimo poreikiu, manau kad tiesiog trolini cia :). Kodel gi nenumarinus sio pokalbio?..
 • begedis
  begedis 
    2015.09.07, 15:42, rašė:
  Nieko sau, "nėra pasibjaurėjimo sudaužytais ekranais"!!! Kas čia trolina? Kiek kartų vaikai apsilanko remonto skylėse vien tam, kad sužinotų jog keitimas brangus, o nepatogumas toks, kad sudaužymas negražu - ir eina atgal tokiu naudotis tikrai ne su palaimos šypsena veide. O ekranai dideli, trapūs, ir todėl natūraliai dūžta. Dėdė su pastoviomis pajamomis manosi daug nusimanantis apie jaunimo nepriteklių problematiką.

  Aišku, kad ekranas neįdėtas pirmiausia todėl, kad gaminys su juo paprasčiausiai būtų brangesnis, o gamyba sudėtingesnė! Visada tenka brėžti brūkšnį kur optimalu. Juk čia ne kažkoks visapusiškas super-duper fotoįrenginys, bet smagus numatytų funkcijų rinkinukas už pamanomą kainą. Antrinė priežastis - tas pats pažeidžiamumas. Kas ir kur remontuos, jei suduš? Fotoaparatų dirbtuvės? Įrenginį už šimtą dolerių? Tikrai? O jei neremontuos, tai koks bus šito žaislo vaizdas ir reklama jam? Kodėl ŠIANDIEN kuriami lomografiniai aparatai neturi ekranų? Todėl, kad yra pakankamai geri be jų, ir čia ne pageidavimų koncertas!
 • Badas
  Badas 
    2015.09.07, 16:19, rašė:
  Vaikai NORI dideliu ekranu, net jeigu jie duzta. Ir jeigu negali susiremontuoti - kantriai vaiksto su dauztais, nes nebenori tu senuju telefonu be narsykliu. Jei netiki, pasiulyk jiems naujutelaiti samsunga uz dvidesimt euru :)))). Pasakyk kad neduzta, lengvas, mazas ir pigus... Tokiu niekam nebereikia, tai praeitis. Netgi nepritekliaus kamuojami mokinukai nesiojasi kieciausia smarfona, koki tik istengia padovanoti ju tevai. Kas neturi - tie svajoja. Tas ekranas dabar yra langas i siuolaikini pasauli.

  Bet sis fotoaparatas skirtas ne tiems, kurie yra kamuojami nepritekliaus. Kartoju tai jau antra karta, ar reikes dar ir trecia karta patartoti? Sis fotoapratas nera skirtas varguoliu segmentui. Neturtingi zmones isvis neperka fotoaparatu, jie fotografuoja mobiliakais.
 • begedis
  begedis 
    2015.09.07, 16:24, rašė:
  Čia yra mielas 99 USD žaislas.
  Ir tai NE kažkoks kompiuterijos aparatas su naršykle. Galimybė peržiūrėti linksmas nuotraukas numatyta, tikrai taip: popieriaus lapelyje. Jį net galima priklijuoti. Smartfono ar planšetės vaizdelio neina priklijuoti ir fiziškai saugoti, jie gali slėptis po lapais.
 • Badas
  Badas 
    2015.09.07, 16:28, rašė:
  Tai as jau sakiau, jaunimas su tokiais zaislais nebezaidzia. Ju zaislai internete. Popieriaus lapeliai paseno, dabar viskas ant feisbuko sienos.
 • 6x9
  6x9 
    2015.09.07, 16:35, rašė:
  Is tiesu tai whatever... Nes jeigu tai nera skirta99% vartotoju, tai nereiskia, kad is to 1 ar 0.1% negalima daryti verslo ir tuo paciu patenkintu ju "atgyvenusiu, sentimentaliu" poreikiu.
 • begedis
  begedis 
    2015.09.07, 16:51, rašė:
  Į tokius teoretinius išvedžiojimus aš siūlau susitikti su tikrove: kas yra Fuji Instax, ir kodėl jis realiai guli pasaulio, o ir Lietuvos, parduotuvių lentynose daugelyje spalvų bei kelete formatų.

  Yra fantastiškų Polaroid bei Instax nuotraukų, šių aparatų daromų atvaizdų nuostabių ypatumų, ir žinantieji tai žino. Maža to, yra nemažai vadinamųjų "nugarėlių" - priedų kitiems aparatams, leidžiančių tarkime kokia Diana F+ daryti tokius popierinius atspaudus. Visa tai YRA tikrovėje, nes yra pakankama paklausa. Ir be ekranėlių jie.
 • Badas
  Badas 
    2015.09.07, 17:38, rašė:
  As nieko pries ivairove. Esu sakes tai simta kartu ir iki senatves pakartosiu dar du simtus. Bet nesvarbu kokiose lentynose guli tie modeliai, nesvarbu kokius sedevrus su jais padaro, tai yra ir liks nisiniai produktai. Jeigu sis produktas domina nol-nol-iks procenta populiacijos - as uz. Bet didesnes dalies jis nesudominis, apie ka ir buvo mano rasliava.
 • begedis
  begedis 
    2015.09.07, 17:52, rašė:
  Didesnė dalis. Kam ji įdomi?
 • Badas
  Badas 
    2015.09.07, 18:00, rašė:
  O kam idomus hipsteriai, kurie specialiai perka nepraktiskus ir nepatogius daiktus? Kam idomus zmones, kurie peikia smarfonus ir su nostalgija sneka apie senas noskes? Kam idomi ta mazuma? Niekam neidomi, nebent tai paciai mazumai.
 • 6x9
  6x9 
    2015.09.07, 18:12, rašė:
  vat i ta tema... kazkada girdejau vienos poreles pokalbi (uzsienieciu expatu Suomijoj) apie tai kur jie atostogaus. sake, kad Sveicarijoj. o paaiskinimas kodel buvo labai savotiskas - kuo toliau nuo "common people"... tai vat, kas idomu ir kas ne priklauso nuo to, kuriai kategorijai priklausai.
 • begedis
  begedis 
    2015.09.07, 18:26, rašė:
  Jie perka daiktus kurie JIEMS yra pakankamai praktiški, ir JIEMS yra pakankamai įdomūs. Ir JIEMS nusišvilpti ką JŪS apie tai turite pasakyti :-)

  Šveicarijoje gerai, atsigauni žmogus. Ir pas mus kaime galima rasti kažko panašaus, reikėtų bėgti iš tokių susirūpinusiųjų ekranėliais ir Didele Dalimi beprotiškos kaimynystės. Nokia yra praktiška: krenta ir krenta, bet susidedi, ir kvit, šmukšt į bet kokią kišenę - nesutraiškysi. Galimybės? Yra ir žemėlapiai navigacijai, jei akimis kelio ženklų kartais nematai, ir naršyklė, jei tikrai nori laimėti aukcioną miške grybaudamas. Trūksta dar vieno kompiuterio arčiau kūno, visiška durnystė. Patogu :-) Kas patogu? Ant pavadėlio būti patogu? Nu, patogu. Žygiuoti Šiaurės Korėjoje pro neklystantį vadą irgi patogu.
 • Badas
  Badas 
    2015.09.07, 18:35, rašė:
  Na taip, fotografuoji nematydamas ka fotografuoji ir taip pabegi nuo beprotiskos kaimynystes :))). As sakau, kad problemos slepiasi ne patogiose irankiuose, o galvose, bet jeigu kazkam akmens amziaus irankiai padeda issivalyti galvas, tai kodel gi ne.
 • begedis
  begedis 
    2015.09.07, 18:51, rašė:
  Sakau, išlenda - tik žiūrėk, tik prašom! Klijuok. Kolekcionuok. Rašyk į microSD kortelę ir įsidėk į savo išmanųjį telefoną su plačiausiu mieste ekranu. Siųsk į eFoto, būk laimingas! Bet vis vien negana.
  Gerai, pons Meistre Badai, rišam skaudulius.
 • Debesuotas
  Debesuotas 
    2015.09.06, 21:28, rašė:
  Ko tik nėr ant svieto... :D
 • Fotografass
  Fotografass 
    2015.09.06, 22:01, rašė:
  Na šiaip visai nieko būtu jei per SNAP būtu kažkas tokio apie momentinius fotoaparatus :)
 • chillout
  chillout 
    2015.09.06, 23:36, rašė:
  kuo toliau tuo juokingiau, kam tokios holgos jeigu yra telefonai su belekiek appsu, dauguma turi blicus, keiciai objektyvaai isvis kazkoks marazmas :D nieko naujo nesugalvoja tai sudus ir toliau kisa i rinka, na bet ne uz kalnu kaledos, gales besmegeniams dovanot :)
  Daug maloniau turet action sampler ar siaip kokia muilinycia uz 10doleriu
 • pbg
  pbg 
    2015.09.07, 10:22, rašė:
  matai, kad nekiša aklai, o daro kickstarterį ir tik tada kai surinks lėšų pradės gamybą. ir jau vietoj norėtų 50k, surinko 210k. puikus verslo planas ;)
 • begedis
  begedis 
    2015.09.07, 16:28, rašė:
  Kol kažkas burba, kažkas kitas užvaldo 211782 CAD.
 • Staring at the Sun
  Staring at the Sun 
    2015.09.07, 14:03, rašė:
  Visose vestuvese tiesiog privalo buti momentinis fotikas. Fuji didelis, nepatogus, neaiskus... cia vestuviu vedeju o ne fotografu irankis.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti