Fotobitės siūlo darbą
2018.08.02  Naujienos:  Fotobitės.lt Rašyti komentarą
 
Mūsų draugai www.fotobites.lt ieško naujo komandos nario: Užsakymų, biuro vadybininkės (-o).
Personalo atrankos specialistė surašė tokį „palengvintą“ skelbimą, kad neatbaidytų jaunų talentų ;) Bet darbų yra įvairesnių ir sunkesnių. Atlyginimas - pagal rezultatus. Tad laukiami norintys tobulėti, siekti tikslų!


UAB “Foto bitės” –– tai originali ir dėmesinga, kūrybiškus fotografijų sprendimus siūlanti įmonė.
Mūsų siekiamas išskirtinumas - didelis paslaugų spektras, greitas atlikimas ir aukšta produktų kokybė. Sužinokite daugiau: www.fotobites.lt

Biuro vadybininkė (-as)

Tai pasiūlymas Jums:
Aiškios atsakomybės, įdomios užduotys, kur turėsite galimybę pritaikyti ne tik savo įgūdžius, bet ir įgyvendinti idėjas, prisidėti prie aktyvaus verslo augimo; jaukus biuras Aguonų g., smagūs kolegos, darbo laikas – nuo 10 iki 18 val. (nuo pirmad.iki penktad.). Garantuojame sąžiningą darbo užmokestį ir gražias kolektyvo tradicijas. Tad karjera- tik Jūsų noro ir laiko klausimas.
O dabar- mikliai siųskite savo CV, ir pakviesime susipažinti, net nelaukdami skelbimo galiojimo pabaigos.

Būsimos užduotys tikrai biuro „bitei“:
Priimti klientų užsakymus telefonu, el.paštu, gyvai; atsakyti į klausimus, pagelbėti klientams pateikti užsakymą, perduoti užsakymą gamybai, paruošti užsakymą perdavimui ar išsiuntimui, priimti kliento apmokėjimą. Jei pasitaikytų sudėtingesnė situacija – su kolegų pagalba ar pačiai išspręsti, nes tikslas – laimingas klientas. Norite sužinoti dar daugiau? Pasigilinkite: www.fotobites.lt/shop/category/fotoknygos . Susitikimo metu aptarsime, kaip galėsite pritaikyti savo fotografijos žinias ir meninius gebėjimus.

Reikia labai nedaug:
Profesionalus bendravimas gyvai, raštu ir telefonu, klientų aptarnavimo ar biuro administravimo patirtis; smalsumas naujiems patyrimams ir gebėjimams, guvus protas ir kruopštumas. Jei mėgstate pati tvarkyti procesą nuo pradžios iki pabaigos, žinoti viską – mums tai patiks. Dar tikimės anglų k.žinių ir meninės nuovokos. Photoshop žinias bei rusų k. Įgūdžius vertinsim kaip rimtus privalumus.

Atlyginimo ribos 500-650€ (atskaičius mokesčius).

Jūsų CV laukiame iki rugpjūčio 7 adresu monika@fotobites.lt
Taip pat nurodykite, kada galite pradėti dirbti, kokį atlyginimą norite gauti (atskaičius mokesčius).
Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame.

FotoBitės gamina gražias knygas ir ne tik ;)  
FotoBitės gamina gražias knygas ir ne tik ;)


Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti