Fotografijos savaitgalis. Nauja pradžia! + AUDIO
2021.11.22  Naujienos:  Lietuvoje  1
 
Fotografijos savaitgalis. Nauja pradžia!  
+ Apie savaitgalį kalba Jonas Staselis ir Dovilė Dagienė (nuo 15:20).
Kai kiekvienas dabar fotografas turintis mobilų, fotografija ir plinta ir kartu nuvertėja..  O fotofestivaliai ir fotožurnalai "užsilenkinėja" ..
Džiugu matyti NAUJĄ iniciatyvą su gana šviežia koncepcija: pabendrauti su įdomiais foto-žmonėmis galėsite "Fotografijos savaitgalyje" Dūmų fabrike (N.Vilnioje). Dabar vertinamas asmeninis požiūris ir tiesioginis kontaktas. Šis lapkričio 27 dienos NEMOKAMAS renginys apie tai.


Lapkričio 27 d. „Dūmų fabrike“ jūsų lauks:
Susitikimų platforma profesionalams ir atradimų akimirkos norintiems priartėti
Diskusijos apie Fotografijos kultūrą: menas, medija ir vizualiniai užrašai, tiražavimo tradicijos ir kolekcionavimo poreikis
Fotografijų atspaudų peržiūra ir įsigijimas tiesiai iš autorių, fotografijų knygos, projektų pristatymai ir bukinistų erdvė

PROGRAMA:
10.00 - Atidaromos durys
11.00 - Kultūrinio tyrimo pristatymas „Vieta ir laikas: Naujoji Vilnia“: Dovilė Dagienė, Greta Zakarevičienė, Tadas Kazakevičius
13.00 - Pokalbis „Skaitmeninė ir analoginė spauda: seserys ar konkurentės?“: Andrius Repšys, Gintautas Kavoliūnas, Jonas Staselis
15.00 - Archyvo aktualizavimas: Rimantas Dichavičius apie naujausią fotografijų knygą „Paminklas paminklui“
17.00 - Paskaita/diskusija: „Fotografijų kolekcionavimas: realybė ir prasmė“
Dalyviai: Virgilijus Augulis – Usinavičius, Arūnas Baltėnas, Violeta Bubelytė, Dovilė Dagienė, Ramūnas Danisevičius, Rimantas Dichavičius, Inga Dinga, Tadas Kazakevičius, Daiva Kairevičiūtė, Gintas Kavoliūnas, Arūnas Kulikauskas, Alvydas Lukys, Paulius Makauskas, Ignas Maldžiūnas, Emilija Petrauskienė, Romualdas Požerskis, Gediminas Pranckūnas, Andrius Repšys, Jonas Staselis, Antanas Sutkus, Marija Šileikaitė-Čičirkienė, Remigijus Treigys, Paulius Zavadskis, Saulius Žiūra, (sąrašas pildosi).

Laikas: nuo 10 val. iki 20 val.
Vieta: Kultūrinė erdvė „Dūmų fabrikas“, Dūmų g. 5, Vilnius
FB primintukas

Renginio metu bus laikomasi Vyriausybės nustatytų lankymosi uždarose patalpose reikalavimų. Programa gali būti tikslinama.
Organizatoriai kviečia formuoti NAUJĄ fotografijos kultūros tradiciją Vilniuje - susitikimus „Fotografijos savaitgalyje“ du kartus į metus: rudenį ir pavasarį!

Komentarai
Turinys
  • gsass
    gsass 
      2021.11.27, 21:31, vertino: Gerai, , rašė:
    Kurį mėnesį vyksta pavasarį?

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
 „Lietuvos kraštovaizdis 2021“
Tai METŲ konkursas. Siūlykite įvairiausius Lietuvos vaizdus: peizažus ir gyvūniją, miestus, žmones ir reportažus. Būtina:
• Įdėti 3-30 nuotraukų seriją iš tos pačios vietos
• Vietą nurodyti raktažodžiuose (ir gal net žemėlapyje)
• Rodyt šių metų nuotraukas
Konkursas vyksta iki 2021 gruodžio 1 dienos. 20 geriausių darbų autoriai gaus konkurso fotoknygą-albumą ir su savo darbais.
Fotoknygas atspaus Fotobites.lt
Visos nuotraukos.

Grupė Fotokonkursai rekomenduoja

Pasižvalgymai nuo vieno kalnelio Rodyti
Nugalėtojus renka grupės Fotokonkursai nariai turintys aukštesnį statusą. O išrinkti konkurso temą galite čia.