Geriausių patirtys: Ramūno Einorio (benelit) ereliai
2018.10.14  Naujienos:  Gamtos fotografijamėnesio geriausi  4
 
benelit: Šiandien lyja...   Komentarai [7]

Tikrai „Mėnesio geriausias“? Geriausias kol nėra geresnių, o geresnių ne vienas ir ne du :)
Taigi. Nesu nei profesionalus fotografas, nei ornitologas, nei aplamai kaip nors su gamta susijęs žmogus. Esu žmogus labai mylintis gamtą, mėgstantis joje būti, susilieti su ja. Gal ir skambiai pasakyta, bet kuo tu labiau su ja susilieji (pasislepi), tuo ji tau daugiau paslapčių atskleidžia.


Fotografija domiuosi labai seniai (kažkur tai nuo 1986 m.). Tėvukas turėjo drąsos tada... Paaugliui padovanojo Zenit 11e. Per sudėtingas, kad ką nors gražaus padaryt, bet užkabino... Nuo to laiko daug vandens nutekėjo, keitėsi technika, o kartu su ja ir galimybės. Taip aš nuo klasiokų vakarėlių, sovietinės armijos tarnybos, po truputį nuo muilinės, berods, Premier, kompaktinio Fujifilm S7000, Nikon D90 prisikasiau iki D750 su 200 - 500mm F5,6. Su juo ir fotografuoju. Tamsokas, bet...koks yra toks. Fotografuoju visa kas gyva, išskyrus lėtus, žioplus, kurčius padarus. Žmonės bene vadinasi. :)

benelit: Juodieji rezidentai...   Komentarai [5]
benelit.  Juodieji rezidentai...Fotografuodavau savo malonumui, bet su laiku jaučiu kaip tas pomėgis vis labiau įtraukia. Ačiū gaspadinei už supratingumą, nes savaitgaliais, o ir bet kokiai kitai progai pasitaikius, aš būnu Biržų girioje, laukuose, visur gamtoje, tik ne namie.

benelit: Gyvenimo iššūkiams pasirengęs !!!   Komentarai [8]
benelit.  Gyvenimo iššūkiams pasirengęs !!!Kodėl mažasis erelis rėksnys? Jis didelis (nors ir „mažasis“) ir į jį lengva sufokusuot :D
O jei rimtai tai net nežinau. Gražus, didingas paukštis, nebaikštus ir jį įdomu fotografuot. Fotografuoju jį jau kokius penkis metus, užtruko, kol perpratau kaip jį paviliot. Įdomūs santykiai tarp paukščių, visai kaip pas žmones (nuotrauka žemiau „Nuostaba“) . Arba, kaip atrodo šlapias erelis? Ogi juokingai, kaip viščiukas (pirmoji nuotrauka „Šiandien lyja“) Pastarasis kadras neplanuotas - fotografuodamas net nepastebėjau kaip atklydo vasariško lietaus debesėlis. Trauktis jau nebebuvo prasmės, vis vien permerks, be to nenorėjau baidyt paukščių, tad likau toliau gulėt slėptuvėje. Permirkau iki paskutinio siūlelio, bet užtat turiu šlapią mažylį :)

benelit: Nuostaba...   Komentarai [5]
benelit.  Nuostaba...Dabar jie toli, kažkur apie Izraelį ir tai dar tik pusiaukelė, keliaus jie iki Sudano, Zambijos , ten peržiemoję sugrįš pavasarį saulėtą. Tiek apie erelius.

Klausiat kas man teikia didžiausią pasitenkinimą fotografijoje? Didžiausias kaifas yra būti gamtoje, būti jos dalimi. Kažkaip natūraliai atsirado poreikis informacijai apie fotografiją. Todėl aš čia, eFoto. Norisi pamatyt kolegų darbus, parodyt ką pavyko „sumedžiot“ pačiam. Žiūrint į priekį - svajonės nufotografuot lūšį, vilką  (tikiuosi neiššaudys iki kol aš patobulėsiu) , taipogi labai noriu nufotografuot Uralinę pelėdą.

Taigi, aš dar tikrai turiu ko siekti, kur tobulėti, ko linkiu ir visiems. Gamta visų mūsų namai - mylėkim ją.

Slėptuvėje  
Slėptuvėje  


benelit

benelit


Komentarai
Turinys
 • stepiu_vilkas
  stepiu_vilkas 
    2018.10.14, 10:55, rašė:
  Sveikinu, objektyvas, kad ir tamsus, tačiau nuostabių kadrų padaryt netrukdo :)
 • Aizonas
  Aizonas 
    2018.10.14, 12:33, vertino: Gerai, , rašė:
  Puikus straipsnis,kuklus,ypač geras : išskyrus lėtus, žioplus, kurčius padarus. Žmonės bene vadinasi. :)
 • Zenius
  Zenius 
    2018.10.14, 12:46, vertino: Gerai, , rašė:
  Tiesą žmogus sako..,vadinu juos žmogais :D
  Hmr.
 • benelit
  benelit 
    2018.10.14, 17:38, rašė:
  Ačiū už gerus žodžius. O apie žmones - humoras, kas norėjo suprato :)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti