Įdomiausi sausio reportažai
2016.02.04  Naujienos:  reportažas  4
 
Faith, Family, and the American Farmer. Elliot Ross nuotrauka  
Londono vaizdeliai pro langą, šiaurės Norvegija, Zika virusas Brazilijoje, griūnantys namai, Azijoje buvo šalta, narkotikų karas El Salvadore, ortodoksų Kalėdos, rusiškas krikštas eketėje, Turkijos kurdai, gyvūnų akys, karas Sirijoje, gražuolis Iranas, holokaustas piešiniuose, Rusijos smūgis sukilėliams, šviesos menas Londone, David Bowie ir čia, neįbaugintas Stambulas ir sniege, bekelnis pasivažinėjimas, Dakaro ralio vaizdai,
Vaizdai iš Kinijos, Antarktidos superautomobilis, Amerikos fermeriai, 12 metų Marse, šunų kinkinių varžybos, kaip pasikeitė Niujorkas.
Rusiškai: lapių respublika, kačių sala, Ukrainos policija pasikeitė, apleistas miestas, reportažai iš Japonijos, rūsčioji Čečenija, Maskvos megapolis.

Komentarai
Turinys
 • eFoto redaktorius    2016.02.06, 01:58, rašė:
  Patiko reportažas apie Ukrainos policiją. Senuosius išvaikė, o dabar dirba žmoniškus veidus turintys normalūs žmonės - vienas buvo menedžeris, o kitas - kompiuterastas. Daugelio berniukų svajonė policininkauti ;)
  Amerikos fermeriai puikūs, aišku.
 • Badas
  Badas 
    2016.02.06, 16:48, rašė:
  Reportazas apie policija primine Gruzijos atveji: ten irgi visus senius ismete lauk, naujiems policininkams atlyginima padare triskart didesni uz salies vidurki, dave nuliovas amerikietiskas masinas ir dar uzverbavo stukacius, kurie uz triguba atlyginima savus snipinejo: jeigu kuris faras prisidirbdavo, tai iskart kalejimas penkiems metams ar panasiai. Kontraversiskos priemones, bet suveike efektyviai, nei nusikalstamumo, nei korupcijos Gruzijoj beveik neliko.
 • eFoto redaktorius    2016.02.06, 17:09, rašė:
  na dar tas wow efektas veikia - pradžioje gerai, bet reikia priežiūros ir tikslios vadybos kad pradinis entuziazmas nevirstų į seną sistemą
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2016.02.08, 21:04, vertino: Gerai, , rašė:
  Įdomus reportažas apie buvusį slaptą karinį miestelį.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
 Konkursas „Žiema miške“
Vėlyvo RUDENS ir žiemos vaizdai. Konkursas vyks iki gruodžio 7 dienos.
Tai 2 savaičių konkursas: visos nuotraukos.

Grupė Fotokonkursai rekomenduoja

Šalna po ąžuolu Rodyti
Nugalėtojus renka grupės Fotokonkursai nariai turintys aukštesnį statusą. O išrinkti konkurso temą galite čia.