Lietuvoje
Įvykiai Lietuvoje

Fotografijos projektams skirta 171 tūkst. eur

2019.01.21  Naujienos:  Lietuvoje  5  +20.0  
 
Laura D.: Nida'12 ( 35-asis fotomenininkų seminaras Nidoje. Vakarin...)   FOTOISTORIJA [8]
Lietuvos kultūros taryba paskelbė kultūros ir meno sričių 2019-ųjų pirmojo finansavimo konkurso etapo rezultatus: 333-ims projektams įgyvendinti paskirstyta per 3 mln. Eur.
Fotografijos projektams skirta virš 171 tūkst. eur.
eFoto turi labai didelę auditoriją, todėl projekto išlaikymui pakanka bendruomenės ir rėmėjų paramos. Bet gal gavę valstybės paramą galime padaryti daugiau...? Jei turite projektų rašymo ir įgyvendinimo patirties, rašykit info@efoto.lt  Komentarai..

Prof. dr. Remigijaus Venckaus paroda SOLARIS

2019.01.16  Naujienos:  Lietuvoje  1  +39.4  
 
Remigijaus Venckaus paroda SOLARIS  
Savicko paveikslų galerija (J. Basanavičiaus g. 11, Vilnius)        
Paroda: 2019.01.18 – 02. 25. Galerijoje atidaroma Lietuvoje gerai žinomo medijų menininko ir kritiko Vilniaus Gedimino technikos universiteto Fundamentinių mokslų fakulteto Grafinių sistemų katedros profesoriaus dr. Remigijaus Venckaus paroda. Menininkas pristato eksperimentinę parodą, sukurtą pagal garsųjį Stanisławo Lemo fantastinį romaną Soliaris (1961). Paroda atidaroma sausio 18 dieną 18 valandą Savicko paveikslų galerijoje (J. Basanavičiaus g. 11, Vilnius).  Skaityti toliau...

Dar viena kultūrinė erdvė Vilniuje

2018.10.27  Naujienos:  Lietuvoje Rašyti komentarą  +51.2  
 
MO  

Atidarytas MOdernaus meno muziejus Vilniuje www.mo.lt
Tai ne tik „nuobodžios“ parodos...
Citata: „MO tampa gero laisvalaikio vieta. Čia užsukti kviečia parodos, kinas, edukaciniai užsiėmimai, koncertai ir kiti renginiai, skirti įvairioms amžiaus grupėms.“.  Skaityti toliau...

KAUNAS PHOTO 2018 renginiai

2018.08.28  Naujienos:  Lietuvoje Rašyti komentarą  +16.7  
 
Kaunas Photo 2018  
2018 m. programoje KAUNAS PHOTO festivalis atviras įvairioms temoms, atlikimo technikoms ir stiliui. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais festivalio atviram konkursui fotografai iš 43 šalių pateikė savo darbus ir atsiuntė beveik 300 pasiūlymų. Festivalio programoje vyrauja: namų, saugumo, komforto zonos paieškos, floros, faunos ir kiti motyvai.
Pagrindiniai RENGINIAI  vyks nuo rugsėjo 1 d. ir tęsis iki spalio 31 d.

Fotografai plaukia į Nidą

2018.08.17  Naujienos:  Lietuvoje   +35.5  
 
Seminaras  
Tradicinis fotografų seminaras Nidoje šiais metais vyks rugsėjo 4-9 dienomis.
Dalyvauti gali visi. Mokestis: 30-45€, studentams - 15€.
Visi kviečiami dalyvauti ir alternatyviojoje nuotraukų peržiūros-aptarimo programoje Nida OFF. Atrinkti programos autoriai seminare galės dalyvauti nemokamai!

Fotografijos konkurso paroda „Debiutas 2018“

2018.07.10  Naujienos:  Lietuvojeparodos   +31.0  
 
Klaudia Corrent  


Liepos 12 d. (ketvirtadienį) 17.30 val. „Prospekto“ fotografijos galerijoje (Gedimino pr. 43, Vilnius) atidaroma fotografijos konkurso paroda „Debiutas 2018“.
Paroda tęsis iki rugpjūčio mėn. 18 d.  Skaityti toliau...

Fotosprintas Klaipėdoje - konkursas mylintiems fotografiją

2018.04.06  Naujienos:  Lietuvojepartnerių reklama   +13.0  
 
Fotosprintas Klaipėdoje - konkursas mylintiems fotografiją  

FotoSprintas “PALIESK SVAJONIŲ KADRĄ” – foto konkursas skirtas visiems mylintiems fotografiją.

Prizinis fondas: 2000 eurų.  Skaityti toliau...

Pixelmator Pro pasirodys rudenį

2017.09.07  Naujienos:  Lietuvoje   +32.8  
 
Pixelmator Pro  
Šaunuoliai lietuviai, labai gražios ir patogios programos Pixelmator kūrėjai, pristatė kitą šios programos versiją Pixelmator Pro.
Pagaliau su Pixelmator bus galima daryti ir rimtesnius darbus. Bus RAW failų apdorojimas ir net vaizdą suprantantis „varikliukas“.
Pro versija pasirodys rudenį, kainos daugiau nei $30 (paprastos versijos kaina). Plačiau apie naujoves papasakojo Andrius Gailiunas.
Programa skirta tik Apple kompiuteriams.

KAUNAS PHOTO atidarymo renginiai rugsėjo 1-3 dienomis

2017.08.31  Naujienos:  Lietuvoje   +3.6  
 
KAUNAS PHOTO atidarymo renginiai rugsėjo 1-3 dienomis  

XIV-asis KAUNAS PHOTO festivalis pradeda savo pagrindinę programą vandens tema ir kviečia pasivaikščioti po fotografijos parodų atidarymus ir kitus renginius atidarymo savaitgalį - rugsėjo 1 - 3 dienomis. Visi renginiai nemokami!  Skaityti toliau...

40-asis tarptautinis fotografų seminaras NIDA 2017

2017.08.25  Naujienos:  Lietuvoje   +32.2  
 
ausra: Pasiilgimai   Komentarai [11]
Rugsėjo 4–10 d. fotomenininkai, kaip ir kasmet, rinksis į Nidos fotografų seminarą – keturiasdešimtąjį kartą. Jubiliejinėje programoje 16 teorinių paskaitų, 13 menininkų prezentacijų, 4 parodos, 3 meistriškumo dirbtuvės, leidinių mugė, fotografų darbų peržiūros, dokumentinių filmų seansai bei gausybė smulkesnių ir spontaniškų įvykų. Šiųmečio renginio metu taip pat bus įteikta Neringos savivaldybės įsteigta Nidos mero premija. Neringos savivaldybė nusprendė taip įvertinti fotografus ir atsidėkoti jiems už ilgalaikį bendradarbiavimą ir nuoseklų krašto garsinimą.  Skaityti toliau...

Fotosprintas - konkursas fotografams ir mylintiems fotografiją

2017.05.10  Naujienos:  Lietuvoje   +15.8  
 
Fotosprintas - konkursas fotografams ir mylintiems fotografiją  
FotoSprintas “PALIESK SVAJONIŲ KADRĄ” – foto konkursas skirtas visiems mylintiems fotografiją. Prizinis fondas net 2000 eurų. Pagrindinio prizo steigėjas “PENTAX”.

FotoSprinto tikslas – fotografijos pagalba per duotą laiką atskleisti temą. Fotografavimo vieta - Klaipėdos miestas.  Skaityti toliau...

SNAP festivalis - už 2 savaičių

2017.04.06  Naujienos:  Lietuvoje   +7.0  
 
SNAP konferencija  
Jei dar nežinai, kas yra SNAP ir esi žalias fotografijoje,
štai tau 3 priežastys ateiti:
• Kokybiškesnės nuotraukos socialiniuose tinkluose - net su mobiliuoju telefonu. Daugiau like - daugiau žiūrovų!
• Padrąsinimas iš geriausių Lietuvoje fotografų - proga parodyti savo pirmąsias nuotraukas ir gauti patarimų, kaip elgtis toliau.
• Susipažinimas, kas yra ta fotografija, kurią aistringai įsimyli daugelis: gal tai naujas tavo hobis ar net pašaukimas!
Visa programa, pranešėjai ir bilietai - čia: www.snap.lt/lt/festivalis/programa.html

Išeik iš komforto zonos

2017.03.23  Naujienos:  Lietuvojeparodos   +46.3  
 
Eglės Vertelkaitės paroda  

... ir pasidomėk menu!
Fotkinam, fotošopinam, post'inam, renkam pliusiukus... Tokia eiga patinka daugeliui fotografuojančių, ji duoda momentinį atsaką gerais ar blogais komentarais. O „patinka“ kiekis ar statusas leidžia įvertinti progresą. Bet tai tik žaidimas savo kiemo smėlio dėžėje ;)  Skaityti toliau...

„Vilniaus fotografijos ratas“ paskelbė nugalėtojus

2017.02.28  Naujienos:  Lietuvoje   +25.2  
 
festivalio „Vilniaus fotografijos ratas“ finalistai ir Lietuvos fotožurnalistai prie festivalio parodų eksponuojamų Vilniaus knygų mugėje.  
Jau dešimtą kartą sostinėje surengtas tarptautinis fotožurnalistikos festivalis „Vilniaus fotografijos ratas“ vėl subūrė fotografus iš viso pasaulio. Festivalio „Fotografų savaitgalio“ metu vilniečiai galėjo pamatyti konkursinės programos fotografijas, kurios buvo eksponuojamos Litexpo parodų ir kongresų centro aikštėje, Vilniaus knygų mugės metu. Vėliau fotopasakojimai iš viso pasaulio persikels į kitas atviras Vilniaus vietas bei kitus šalies miestus. Savaitgalį Vilniaus universiteto „Teatro salėje“ buvo apdovanoti geriausių festivalio fotopasakojimų autoriai.  Skaityti toliau...

„We love Lithuania 2016“ nugalėtojai

2017.01.24  Naujienos:  konkursaiLietuvoje  1  +50.3  
 
Laimis Urbonas. „Saulėlydis nuo laimio kalno“  

Finalu vainikuotas baigėsi antrus metus organizuojamas ir meilę Lietuvai žadinantis „We love Lithuania“ nuotraukų čempionatas. Savaitgalį vykusios laisvalaikio ir turizmo parodos „Adventur“ metu buvo eksponuojami geriausi čempionato kadrai, apdovanoti etapų nugalėtojai ir išrinktas 2016 metų nugalėtojas, kuriuo tapo jau daugiau nei dvidešimtmetį JAV gyvenantis fotografas – Laimis Urbonas.  Skaityti toliau...

RSS naujienos - šios temos RSS naujienų kanalas