Žurnalas FOTO
Žurnalo FOTO nauji numeriai

Rugpjūtis — astrofotografijos mėnuo / repost

2016.08.10  Naujienos:  Žurnalas FOTO    18  +44.0  
 
Perseidas  

2016 metais žemę nupraus ypač stiprus perseidų meteorų lietus. Jo pikas bus naktį į rugpjūčio 12 dieną.
Properšos debesyse ieškokite čia: meteo.lt.
  Skaityti toliau...

Žurnalas FOTO Nr. 2 (30)

2013.04.28  Naujienos:  Žurnalas FOTO    17  +23.9  
 
Žurnalas FOTO Nr. 2 (30)  

Naujas žurnalo FOTO numeris jau parduodamas!
Jame rasite ir pasižvalgymus po žinomų Lietuvos fotografų archyvus (prenumeratoriai gavo ir nematytų A.Sutkaus kadrų portfolio) ir rimtų fotoaparatų Canon 6D, Nikon D600 bei Olympus E-M5 apžvalgas ir, kaip visad, daug patarimų fotografuojantiems.
Beje, kviečiame paremti žurnalą skiriant 2% mokesčių.  Skaityti toliau...

Žurnalas FOTO Nr. 1 (29)

2013.01.07  Naujienos:  Žurnalas FOTO    35  +62.4  
 
Žurnalas FOTO Nr. 1 (29)  

Pirmas šių metų žurnalo FOTO numeris labai margas. Jame rasite pokalbius su įdomiais fotografais ir Vilniaus fotografijos entuziastų bendruomene „Fotokablys“, kelių aktualių naujienų testus (Pentax K-30 ir Nokia 808 Pureview), bei daug patarimų.
Žurnalo ieškokite prekybos centruose ir pašto dėžutėse. Dovana prenumeratoriams: priedas - fotografo Arūno Baltėno pristatymas.  Skaityti toliau...

Žurnalas FOTO Nr. 28 (3)

2012.06.15  Naujienos:  Žurnalas FOTO    18  +44.9  
 
Žurnalas FOTO Nr. 28 (3)  

Kas 20 minučių „Facebook“ tinkle paskelbiama 3,4 milijono nuotraukų – nemaža dalis jų sukurta išmaniaisiais telefonais. Tai jau cunamis.
Apklausta, kad 27 proc. JAV profesionalių fotografų kasdienėje kūryboje naudoja ir fotografuojantį telefoną.
Taigi, naujas žurnalo FOTO numeris skirtas mobilografijai.
Žurnalą rasite savo pašto dėžutėse ir prekybos centruose.  Skaityti toliau...

Žurnalas FOTO Nr. 27 (2)

2012.04.03  Naujienos:  Žurnalas FOTO    65  +53.6  
 
Žurnalas FOTO Nr. 27 (2)  

Naujas žurnalo Foto numeris skirtas migruojantiems ... fotografams.
Svetur į įsikūrę išeiviai ir praranda, bet ir atranda.
Apie atradimus straipsniuose straipsniuose kalba lietuviai gyvenantys JAV, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Norvegijoje.
Žurnalą rasite spaudos kioskuose ir prekybos centruose, o prenumeratoriai - jau savo pašto dėžutėse.  Skaityti toliau...

Žurnalas FOTO Nr. 26 (1)

2012.02.17  Naujienos:  Žurnalas FOTO    35  +49.6  
 
Žurnalas FOTO Nr. 26 (1)  
Naujo žurnalo FOTO tema: "Fotožurnalistikos atgimimas".
Ar galima laimėti tarptautinį fotografijos konkursą net neturint savo fotoaparato? Ukrainietis Maksimas Dondiukas įrodė, jog tai įmanoma. Maksimo ir kitų idomių fotografų nuotraukas ir mintis rasite naujame numeryje.
O taip pat: FujiFilm X10 ir Tamron 18-270 testai, žiemos fotografavimo patarimai, straipsniai apie fotografijos istoriją ir senovinę techniką.
Žurnalą rasite spaudos kioskuose ir prekybos centruose.
Prenumeratoriai gavo ir dovaną - fotožurnalistikos meistrų portfolio.
  Skaityti toliau...

Žurnalas FOTO Nr. 2 (24)

2011.05.27  Naujienos:  Žurnalas FOTO    25  +43.5  
 
Žurnalas FOTO Nr. 2 (24)  
Puikiai suprantame jūsų romantišką polėkį įamžinti kiekvieną kelionės momentą – širdį virpinantį peizažą, paminklą miesto aikštėje, save prie įstabios pilies, šeimą ant jūros kranto. Tikriausiai širdies gilumoje abejojate, ar pavyks juos nustebinti įspūdingais, nors ir ne visada ryškiais vaizdais, bet negalite liautis fotografuoti. Tad prieš skaitydami šį „Foto“ numerį pasitikrinkite, ar laikotės pagrindinių kelionių fotografijos taisyklių.
Naujame žurnalo numeryje taip pat rasite rimtesnių veidrodinių fotoaparatų Nikon D7000, Canon EOS 60D, Pentax K-5 ir Sony SLT-A55 apžvalgas.
  Skaityti toliau...

Žurnalas FOTO Nr. 1 (23)

2011.03.04  Naujienos:  Žurnalas FOTO    60  +22.2  
 
Žurnalas FOTO Nr. 1 (23)  

Fotografams šviesa yra tas pats, kas žuvims vanduo, tad mes kalbamės apie vandenį, kuriame plaukiojame“, – teigia Tomas Vyšniauskas, diskutuodamas su Jurgita Remeikyje apie šviesą fotografijoje. Kita vertus, gerai, kad fotografai kalba, – jie gali mums papasakoti, kaip išmoko plaukti, nerti į giliausias vietas, kur vos pasiekia šviesos spindulys.  Skaityti toliau...

Žurnalas FOTO Vilniaus knygų mugėje

2011.02.18  Naujienos:  Žurnalas FOTO    41  +34.0  
 
Akcija  

Žurnalą FOTO Vilniaus knygų mugėje galite rasti leidyklos „Kitos knygos“ stende 5.D11. Užsiprenumeravę žurnalą iškart dovanų gausite albumą „100 geriausių“. Ten taip pat galėsite įsigyti įvairių fotografijos albumų ir patarimų knygų.
Naujas žurnalo numeris mugėje pasirodys šeštadienį.
Plačiau apie Vilniaus knygų mugę.
  Komentarai..

Žurnalas FOTO Nr. 6 (22)

2010.11.29  Naujienos:  Žurnalas FOTO    10  +23.9  
 
foto_6  
Kas pirmiausia iškyla prieš akis, pradėjus
galvoti apie tradicijų fotografiją? Juodi ir balti
kaimo gyvenimo vaizdai, raukšlių išvagoti
senolių veidai? Atrodytų, ką nauja gali atrasti
kaime, praėjus šimtmečiui nuo pirmųjų Balio
Buračo fotografinių ekspedicijų ir beveik
pusei amžiaus po 7-ąjį dešimtmetį debiutavusios
lietuvių fotografų kartos, fiksavusios kaimo
žmonių kasdienybę ir šventes, turgus ir
atlaidus? Ar tai tik praeito šimtmečio tema?
foto_6  

Kas pirmiausia iškyla prieš akis, pradėjus galvoti apie tradicijų fotografiją? Juodi ir balti kaimo gyvenimo vaizdai, raukšlių išvagoti senolių veidai? Atrodytų, ką nauja gali atrasti kaime, praėjus šimtmečiui nuo pirmųjų Balio Buračo fotografinių ekspedicijų ir beveik pusei amžiaus po 7-ąjį dešimtmetį debiutavusios lietuvių fotografų kartos, fiksavusios kaimo žmonių kasdienybę ir šventes, turgus ir atlaidus? Ar tai tik praeito šimtmečio tema?  Skaityti toliau...

Algimanto Aleksandravičiaus išsilaisvinimas

2010.11.03  Naujienos:  LietuvojeparodosŽurnalas FOTO    5  +50.7  
 
Profesorius Alfredas Bumblauskas ir Algimantas Aleksandravičius prieš parodos atidarymą Vilniaus Rotušėje. Ramūno Danisevičiaus  

Iki šiol pažinojome Algimantą Aleksandravičių kaip portreto meistrą. Tačiau šiomis dienomis Vilniuje atsidariusios iš karto dvi parodos mums atvėrė kitokį Algimantą.
  Skaityti toliau...

Žurnalas FOTO Nr. 5 (21)

2010.10.08  Naujienos:  Žurnalas FOTO    40  +49.3  
 
Žurnalas FOTO Nr. 5 (21)  

Juoda ir balta fotografija galėjo būti ir pirmojo „Foto“ žurnalo numerio tema. Bet iki šiol rinkomės kitas – spalvotąsias, ir populiaresnes temas. tiesiog juodai baltai fotografijai reikia subręsti, pasiturkšti spalvose, o jau tada grįžti į pradžią. Tie, kas rugsėjo viduryje „Kaunas Photo“ festivalyje susitiko su dokumentinės fotografijos guru britu Martinu Paru, išgirdo, jog „Neįmanoma tapti geru „spalvotuoju“ fotomenininku, jei nesi ragavęs juodos ir baltos spalvų fotografijos.“ Tad nuo ko pradėsime ragauti?
  Skaityti toliau...

Michael Poliza: „Eyes over Africa“

2010.09.15  Naujienos:  peizažaiŽurnalas FOTO  Pasižvalgymai  17  +75.2  
 
„Eyes over Africa“ © Michael Poliza, 2007  
Tęsdami Foto žurnalo gamtos numerio temą, pristatome Michael Poliza — gamtos fotografą iš Hamburgo. Vieni įspūdingiausių jo darbų yra sukurti Afrikoje, fotografuojant gyvūnus ir peizažus. 2007-aisiais Michael Poliza kartu su draugu Stefan Breuer'u išsinuomojo sraigtasparnį ir įgyvendino savo svajonę nuskristi nuo Hamburgo iki Keiptauno bei užfiksuoti Afrikos vaizdus iš oro. Virš šio žemyno jie suko ratus aštuonias savaites. Po šios kelionės fotografas išleido Afrikos albumą — knygą „Eyes over Africa“ („Akys virš Afrikos“). Kviečiame Jus pasižiūrėti keletą jo darbų ir patyrinėti jo galeriją.  Skaityti toliau...

Žurnalas FOTO Nr.4 (20)

2010.07.28  Naujienos:  Žurnalas FOTO    17  +44.4  
 
Žurnalas FOTO Nr.4 (20)  

Eugenijus Kavaliauskas: „Dėl vieno sėkmingo kadro tenka paplušėti ne vieną mėnesį, o kartais net kelerių metų neužtenka. Kelis mėnesius bandžiau nufotografuoti tulžį. Tekdavo 3 val. nakties keltis ir patyliukais sliūkinti iš namų.“.
Štai tokia paprastų paukštelių gerų nuotraukų „kaina“. Įvairiausių patarimų ir įspūdžių rasite naujame gamtos fotografijai skirtame numeryje. Numeris jau turėjo pasiekti daugumą prenumeratorių ir prekybos centrų. Sėkmingos fotomedžioklės! ;)
  Skaityti toliau...

Fotokonkursas „Gyvoji gamta“

2010.07.27  Naujienos:  eFoto geriausiŽurnalas FOTO    21  +54.5  
 
Kirstukas: Briedžiukas   Komentarai [56]

Šį kartą „Foto“ žurnalo ir efoto.lt portalo surengtame konkurse „Gyvoji gamta“ varžėsi per 1000 (beveik 2000) atsiųstų fotografijų. Pirmą kartą lygiagrečiai konkursas vyko ir „Foto“ žurnalo „Facebook“ puslapyje (facebook.com/Zurnalasfoto), į kurį mūsų gerbėjai atsiuntė dar daugiau nei 500 fotografijų.  Skaityti toliau...

RSS naujienos - šios temos RSS naujienų kanalas