Jaunųjų darbai parodoje „New Folder IV“
2020.07.02  Naujienos:  Lietuvojeparodos  5
 
Kolektyvinė paroda „New Folder IV“ Prospekto fotografijos galerijoje  
Prospekto fotografijos galerijoje (Gedimino pr. 43, Vilnius) atidaryta kolektyvinė paroda „New Folder IV“ (Lidija Kaleinikovaitė, Šarūnas Kvietkus, Ernestas Tatlauskas).
Paroda „New Folder“ yra kasmetinė Lietuvos fotomenininkų sąjungos paroda, kurioje pristatomi įdomiausių naujųjų sąjungos narių kūrinai. Tai galimybė pažvelgti į kasmet atsinaujinančią fotografų bendruomenę ir jaunus autorius jaudinančias problemas bei jų pasirenkamus raiškos būdus. Paroda „New Folder“ kviečia pamatyti kaip fotografija gali keistis, evoliucionuoti ir būti reprezentuojama ateityje.

Šįkart Prospekto galerijos trys salės ir trys pasakojimai apie nūdieną. Pirmoje žiūrovus pasitiks Šarūno Kvietkaus kūriniai „Gimtoji žemė“, kuriame autorius konceptualiai tematizuoja emigracijos ir identiteto paieškos problemas. Apmąstydamas vertybines schemas sukuria abstrakčius savos vietos scenovaizdžius. Lidiją Kaleinikovaitę jaudina klausimas ar mes norime pasitikėti kitu žmogumi ir iš tiesų išgirsti vyresniosios kartos patirtis? Atrodo visada egzistavusį kartų konflikto klausiamą autorė iškelia šiandienos kontekste. O parodą baigiantis Ernestas Tatlauskas bando apibrėžti mūsų santykį su istorija ir atmintimi. Autorius pasitelkdamas performatyvias inscenizacijas parodo dabarties paradoksalumą.

Paroda „New Folder“ veiks iki liepos 25 d.

Parodą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Komentarai
Turinys
 • Dianna
  Dianna 
    2020.07.02, 18:57, rašė:
  Ar ne klaidelė pavadinime?..:)
 • eFoto redaktorius    2020.07.03, 00:03, rašė:
  Naršyklės rašybos tikrintuvas neveikia antraštėse. Todėl jose dažnokos klaidos ;)
 • egidijus84
  egidijus84 
    2020.07.02, 19:45, rašė:
  Jaujųjų ;)
 • Badas
  Badas 
    2020.07.02, 19:55, rašė:
  Tureciau pastebeti, kad performatyviu inscenizaciju konceptai ganetinai obfuskuoja verbalizuotas mentalines ekspresijas :)
 • Juris
  Juris 
    2020.07.03, 10:18, vertino: Gerai, , rašė:
  "Jasikevičius Kauną keičia į Barseloną" ?

  fotobites.lt siūlo  30% nuolaidą Ekspres fotoknygoms!

Šį mėnesį Kokybiška spauda Asmeniniai įspaudai

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti