Kompaktiškos Panasonic naujienos
Panasonic Lumix LX7  

Panasonic pažėrė įdomias naujienas:
Panasonic Lumix LX7 - gabus ir prabangus kompaktiškas fotoaparatas su F/1.4-2.3 objektyvu,
Panasonic Lumix DMC-G5 - ypač spartus, „profesionalus“ Micro Four Thirds klasės sisteminis fotoaparatas,
Panasonic Lumix FZ200 - „superzoom“ klasės kompaktinis fotoaparatas turintis fiksuotą (!) F/2,8 diafragmą

Fotoaparatų kainos ir pasirodymo laikas nepranešami. Tikėtina, kad jie bus parduodami nuo rugsėjo, o kainuos šiek tiek brangiau už buvusias versijas.
Gal kas žino, kodėl įmonės pristatinėja prekes, kurių nusipirkti negali ir net nežinai kada galėsi?
Ar tik vieni Apple moka pardavinėti? Juk galima iš jų pasimokyti. ;)

Panasonic Lumix LX7

Šis prabangus ir gabus kompaktiškas fotoaparatas turi universalų 24-90 mm (perskaičiavus) F/1.4-2.3 objektyvą, patogų valdymą, blykstės jungtį ir daugybę kitų privalumų, kurie gali tilpti į labai kompaktišką fotoaparatą. Fotoaparato jutiklis nėra didelis, tik apie 10 mm, bet šį trūkumą kompensuoja puikios objektyvo charakteristikos. Fotoaparatas turi naują vaizdo procesorių ir ypač sparčią autofokusavimo sistemą.
Panasonic  Panasonic Lumix DMC-LX7 pakeis gerai užsirekomendavusį Panasonic Lumix DMC-LX5.
Tikėtina, kad fotoaparatas kainuos apie 1500 Lt.
Plačiau: www.imaging-resource.com/PRODS/panasonic-lx7/panasonic-lx7A....
Apžvalga: www.ephotozine.com/article/panasonic-lumix-dmc-lx7-hands-on-...
Panasonic Lumix LX7  
Panasonic Lumix LX7  


„Panasonic Lumix LX7" – aukščiausia kompaktinės klasės kokybė

Naujas „Panasonic" kompaktinių fotoaparatų serijos flagmanas „Lumix LX7" išsiskiria klasikine forma ir specialiai jam sukurtu objektyvu „Leica DC Vario-Summilux F1.4-2.3". Kartu su 10,1 mln. taškų raiškos vaizdo jutikliu ir vaizdo apdorojimo procesoriumi „Venus Engine VII FHD" šis fotoaparatas užtikrina pribloškiančią vaizdo kokybę net ir esant silpnam apšvietimui.

„Lumix LX7" suteikia maksimalias valdymo galimybes leisdamas pasirinkti fokusavimo, šviesumo ar spalvų nustatymus ir taip išplečia kūrybiškos fotografijos potencialą. Pavyzdžiui, pasirenkamas apertūrinis nustatymas nuo F1.4 reikšmės leidžia gauti mažo gylio fotografijas su „išsiliejusio" fono efektu. Be to, filtras „Internal Neutral Density" leidžia intuityviai parinkti užrakto veikimo spartą, taip galima išgauti įspūdingas dangaus ar tekančio vandens fotografijas.

Skaidrūs, aukštos kokybės objektyvo lęšiai tinka makro fotografijai, pavyzdžiui, fotografuoti tokius smulkius objektus kaip gėlės žiedus ar vabzdžius, taip pat sceninėms fotografijoms su ilgesniu išlaikymu. O platus objektyvo matymo kampas (židinio nuotolis – nuo 24 mm) su lęšius padengiančiu specialiu „Nano Surface Coating" sluoksniu išplečia kompozicines galimybes, sumažina vaizdo iškraipymų tikimybę nuotraukų kraštuose ir leidžia daryti ryškias, tikroviškai atrodančias fotografijas.

Didelio jautrumo 10,1 mln. taškų raiškos vaizdo jutiklis ir plati ISO reikšmių apimtis nuo 80 iki 12800 su naujuoju „Lumix LX7" leidžia pasitelkti maksimalias kompaktinės klasės fotoaparato galimybes – išgauti didelės rezoliucijos nuotraukas su minimaliu triukšmo lygiu fotografuojant net prietemoje. Šiais pranašumais galima naudotis ir filmuojant „Full HD" standarto vaizdus, kurių raiška siekia 1920x1080 taškų AVCHD ar MP4 formatu.


Panasonic DMC-FZ200  
Panasonic DMC-FZ200

Nors, atsiradus sisteminiams fotoaparatams ir pingant veidrodiniams, „superzum“ klasės fotoaparatai darosi mažiau populiarūs, naujasis  Panasonic Lumix DMC-FZ200 tikrai gali būti patrauklus pradedantiesiems fotomedžiotojams. Fotoaparato ypač universalus 25 - 600 mm objektyvas yra pastovios F/2,8 diafragmos (kaip jiems tai pavyko padaryti???). Fotoaparatas turi patogų valdymą, vartomą ekranėlį, išorinės blykstės jungtį,  jutiklis turi protingą jautrių taškų skaičių: 12 megapikselių.
Fotoaparato filmavimo galimybes puikios! Filmuoja 1080p / 60 kps ir 720p/120 kps kokybe, yra išorinio stereo mikrofono jungtis.
Taip pat pristatytas ir kuklesnių galimybių Panasonic Lumix DMC-FZ60 .
Plačiau: www.dcresource.com/news/newsitem.php?id=4529
Apžvalga: www.ephotozine.com/article/panasonic-lumix-dmc-fz200-hands-o...

Panasonic Lumix DMC-G5

Panasonic DMC-G serija puikiai užsirekomendavo filmuojančių žmonių bendruomenėse. Šie fotoaparatai filmuoja ne blogiau nei dešimt kartų brangesni profesionalūs aparatai. Tikėtina, kad ir naujasis G5 neapvils gerbėjų. Be to naujasis fotoaparatas, tikinama, turi ypač sparčią autofokusavimo sistemą. Fotoaparato pristatymo diagramoje tvirtinama, kad G5 fokusuoja greičiau ir tiksliau net už pusiau profesionalius veidrodinius fotoaparatus (paveiksliukas).

Plačiau: www.imaging-resource.com/PRODS/panasonic-g5/panasonic-g5A.HT...
Apžvalgos:
www.ephotozine.com/article/panasonic-lumix-dmc-g5-dslm-revie...
reviews.cnet.co.uk/compact-digital-cameras/panasonic-lumix-g.../
www.photographyblog.com/news/panasonic_lumix_g5_hands-on_pre.../

Panasonic Lumix DMC-G5  
Panasonic Lumix DMC-G5 teisingai sufokusuotų kadrų skaičius  

Panasonic Lumix DMC-G5 Aprašymas
Jutiklio dydis?  22 mm.
Vaizdo taškai? 
16 mpix
LCD ekranas? 
8.1 cm, sukiojamas
Foto2
Panasonic Lumix DMC-G5
Jautrumas?  160-12800 ISO
Foto3
Panasonic Lumix DMC-G5
Kaina?  415*    Palyginti ⯈

Panasonic Lumix DMC-G5 yra Micro Four Thirds standarto sisteminis fotoaparatas - jam tinka ir Olympus sisteminių fotoaparatų objektyvai. Tad pasirinkimas - jau pakankamai didelis.
Šiandien pristatytas ir naujas šio standarto objektyvas: Panasonic Lumix G Vario 45-150 mm ƒ/4-ƒ/5,6.
Plačiau: http://www.ephotozine.com/article/panasonic-lumix-vario-45..
Verta priminti, kad pavasarį Panasonic anonsavo tikrai kokybišką objektyvą LUMIX G X VARIO 12-35mm / F2.8 ASPH. / POWER O.I.S., bet iki šiol apie jį nėra jokių žinių.

Panasonic produktų pristatymas Budapešte: angliškaiskaitantiems rusiškai.Pranešimas spaudai.

„Panasonic“ fotoaparatas „Lumix G5“ – naujas sisteminių fotoaparatų standartas

Bendrovė „Panasonic“ pristatė revoliucinį sisteminį fotoaparatą „Lumix G5“ su keičiamu objektyvu, kuris fotografavimą perkelia į naują lygį. Kompaktiškos, patogios formos fotoaparatas „Lumix G5“ talpina intuityvias automatinio fotografavimo funkcijas ir platų pažangių ypatybių spektrą bei padeda maksimaliai išplėsti savo kūrybiškumo ribas.

„Nuo 2008-ųjų, kai pirmieji pristatėme „Micro Four Thirds“ tipo skaitmeninį sisteminį fotoaparatą, „Lumix G“ serija išliko pačiame skaitmeninių fotoaparatų revoliucijos priekyje. „Lumix G5“ yra dar vienas svarbus žingsnis pirmyn, kuris „Micro Four Thirds“ tipo standartą paverčia optimaliu pasirinkimu ieškantiems aukštos kokybės, intuityvaus valdymo ir galimybės naudoti keičiamus objektyvus“, – sakė bendrovės „Panasonic“ „Lumix“ produktų rinkodaros vadovas Europai Sebastianas Drawertas.

Naujasis „Lumix G5“ suteikia galimybę išnaudoti visą sisteminių fotoaparatų potencialą. Jame naudojamas naujas vaizdo jutiklis „Live MOS Micro Four Thirds“, išsiskiriantis įspūdinga 16,05 mln. taškų raiška, leidžia gauti švaresnes, mažiau triukšmo negu anksčiau turinčias nuotraukas, o vaizdų apdorojimo procesorius „Venus Engine VII FHD“ užtikrina aukščiausią nuotraukų ir filmuotų vaizdų kokybę. Vaizdo jutiklis ir vaizdo procesorius yra puikiai suderinti tarpusavyje, todėl „Lumix G5“ išsiskiria itin plačia ISO veiksena 160–12800 reikšmių diapazone. Tai reiškia, kad nuotraukų kokybė bus nepriekaištinga net ir esant silpnam apšvietimui.

Su sparčia šio fotoaparato automatinio fokusavimo sistema „Light Speed AF“ fotografuojant niekada nebus praleistas tinkamas momentas idealiam kadrui užfiksuoti. Be to, suteikiama galimybė rinktis iš plataus automatinio fokusavimo nustatymų, tarp jų – daugybinių fokusavimo taškų, veido atpažinimo ar taškų sekimo parinktys. Pastaroji parinktis reiškia, kad fotoaparatas gali sufokusuoti pasirinktą objektą ir išlaikyti jį fokuse net objektui judant. Naujasis „Lumix G5“ taip pat išsiskiria spartaus fotografavimo galimybėmis ir gali fotografuoti iki 6 kadrų per sekundę sparta pasirinkus aukščiausią nuotraukos raišką arba iki 20 kadrų per sekundę sparta, kai pasirinkta mažesnė nuotraukų raiška.

Pažangios „Panasonic“ fotoaparato ypatybės susijusios ne tik su nuotraukomis. Patobulintas jutiklis ir vaizdų procesorius leidžia įrašinėti profesionalios kokybės raiškųjį „Full HD 1080/50p“ formato vaizdą su stereo garsu. Galimybė pasirinkti įrašomo vaizdo AVCHD ar MP4 formatą užtikrina platų suderinamumą su kita technine ar programine įranga. Ilga vaizdo įrašymo trukmė, spartaus valdymo funkcijos, pažangi autofokusavimo sistema ir „Lumix G“ serijos objektyvas fotoaparatą „Lumix G5“ paverčia patogiu įrankiu filmams kurti.

Nuotraukų ir filmuojamų vaizdų kompoziciją galima parinkti per elektroninį vaizdo ieškiklį su akies jutikliu „Electronic Viewfinder“ (EVF) arba didelės raiškos 3 colių įstrižainės pasukamą LCD ekraną. „Lumix G5“ aprūpintas ir novatoriška lietiminio fotografavimo funkcija, kai norimą fokuso tašką galima pasirinkti spustelėjus atitinkamą tašką fotoaparato LCD ekrane ir taip sukomponuoti bei gauti nepriekaištingos kompozicijos vaizdus.

„Lumix G5“ taip pat suteikia galimybę naudotis didžiausiu pasaulyje priedų sisteminiams fotoaparatams asortimentu „Micro Four Thirds“ fotoaparatams, tarp jų – ir naujuoju „Panasonic“ objektyvu „Lumix G Vario 45-150 mm“.

Naujasis „Panasonic“ keičiamo tipo teleobjektyvas yra skirtas „LUMIX G“ serijos fotoaparatams ir atitinka „Micro Four Thirds“ sistemos standartą. „LUMIX G VARIO 45-150 mm“ (90-400 mm atitikmuo 35 mm tipo fotoaparatuose) yra kompaktiškas ir lengvas objektyvas su metaliniu korpusu, pritaikytas filmuoti didelės raiškos vaizdams ir gauti ryškias nuotraukas net ir tais atvejais, kai fotografuojami nutolę ar greitai judantys objektai.

Naujajame „Panasonic“ objektyve panaudotas optinis stabilizavimo mechanizmas „MEGA O.I.S.“, pašalinantis rankos virpesių įtaką ir leidžiantis išgauti ryškų vaizdą prasto apšvietimo sąlygomis. Objektyve panaudota technologija „Nano Surface Coating“ eliminuoja atspindžius per visą matomą šviesos spektro diapazoną. Tai leidžia gerokai sumažinti nepageidaujamus miglos ir švytėjimo efektus bei gauti nuotraukas su ryškiu vaizdu.

„Lumix G Vario 45-150 mm“ yra naujausias „LUMIX G“ priedų šeimos, apimančios plačiausią „Micro Four Thirds“ sistemos objektyvų ir kitų priedų pasirinkimą, narys. Be to, „Lumix G“ šeimą neseniai papildė nauja itin aukšto lygio objektyvų grupė X. Tai kompaktiški ir itin galingi objektyvai, išsiskiriantys pažangiausiomis optinėmis ypatybėmis.


Komentarai
Turinys
 • Alka
  Alka 
    2012.07.18, 17:41, vertino: Gerai, , rašė:

  Ačiū už informaciją. Geros naujienos. Įdomios ir visai gundančios. Bent jau mane, mėgėją. 

 • mendossa
  mendossa 
    2012.07.19, 00:33, rašė:
  600 mm 2,8 diafragma.. zoominėj muilinėj.. kosmosas kažkoks.. arba. peršasi kita idėja - kad ir fotografijoj, kaip ir už viską šiam pasaulyj - mes smarkiai permokam..
 • DTS
  DTS 
    2012.07.19, 08:13, rašė:
  Čia yra 4.5-108, o ne jokie 600. baikit per cropus objektyvus lyginti
 • mendossa
  mendossa 
    2012.07.21, 00:31, rašė:
  jo jo.. tai tu nori pasakyt kad šitas aparatas rodo 4,5mm kampą? nugi nusišneki, arba pats nesupranti skaičiavimo.
 • Lapsurdokas
  Lapsurdokas 
    2012.07.21, 10:36, rašė:
  Kampus gali lygint, bet diafragma visai kas kita.
  Diafragma persiskaiciuotu i mazdaug f16 prie 600mm.
  Ir tuomet nebesipersa ideja kad labai smarkiai permokam :)
 • Badas
  Badas 
    2012.07.23, 16:22, rašė:
  Jei lygini DOF'a, tai persiskaiciuoja. Jei lygini sviesuma - nepersiskaiciuoja. Kas kam svarbiau.
 • Lapsurdokas
  Lapsurdokas 
    2012.07.25, 19:28, rašė:
  lyginant DOF - persiskaiciuoja,
  lyginant gabaritus - persiskaiciuoja,
  lyginant kainas - persiskaiciuoja,
  lyginant sviesuma - galima gincytis :)

  Jei ziuret grynai techniskai, tai sviesumas nepersiskaiciuoja (kaip beje ir mm).
  Bet imho svarbiausia galutinis rezultatas, o didesne matrica atitinkamai leidzia ir didesni ISO naudoti, gausi beveik tapati rezultata ir islaikyma ant muilines su f2.8 ir FF su f16.
  Gaunasi sviesumo ekvivalentas, panasiai kaip ir su kampo ekvivalentu.
 • Badas
  Badas 
    2012.07.25, 19:59, rašė:
  Vaizdo kokybe lemia ne ISO, ne diafragma, ne matricos dydis, o tasko dydis. Aisku, kiekviename gaminyje sie parametrai yra tarpusavy susije, bet vaizdo kokybe matuoti diaframos vienetais - iskrypimas :). Normaliems zmonems diafragma pirmiausia reiksia sviesuma, reciau DOF ir bokeh, geekai dar pasneka apie difrakcijos limita, o kiti isvestiniai dydziai praktiskai nenaudojami, net jei matematiskai ir isskaiciuojami. Kam isties rupi vaizdo kokybe - tas tikrai ne i diafragma ziures.
 • Lapsurdokas
  Lapsurdokas 
    2012.07.25, 22:41, rašė:
  Kad as cia ne apie vaizdo kokybe rasiau, ir diaframos vienetais kokybes matuot nesiulau :) Su viskuo ka parasei sutinku.

  Tiesiog kazkas parase kad f2.8 muiline yra kazkas neitiketino lyginant su FF tokiu zidiniu. O as sakau kad jei jau lyginant su FF, tai lyginkim iki galo - is jos naudos tiekpat kiek is f16 prie tikru 600mm.
 • Rolandas
  Rolandas 
    2012.07.21, 07:04, rašė:
  Tai pasiūlyk mums naują palyginimo būdą, jei nepatinka 35mm attitikmuo, kurį naudoja visas pasaulis.
 • Arvidz
  Arvidz 
    2012.07.20, 09:03, rašė:
  Nikon Coolpix P510 ,    42x ,24-1000mm
  Fujifilm FinePix HS10 , 30x ,24-720mm
 • Domast
  Domast 
    2012.07.20, 10:22, rašė:
  P510 - F3.0 - F5.9
  HS100 - F 2.8- F5.6
 • bronislovas
  bronislovas 
    2012.07.19, 10:27, rašė:
  yra siek tiek ziniu del Panasonic 12-35mm/f2.8. Forumuose jau yra foto bei atsiliepimu, o ir amazon ideta kaina.

  www.amazon.com/Panasonic-H-HS12035-LUMIX-12-35mm-Series/dp/B...

  Tik su pristatymais ten beda.

  Visada  gerai kai buna naujienu.
 • eFoto redaktorius    2012.07.19, 14:26, rašė:
  Naujiena papildyta nuorodomis į šviežias apžvalgas.
  Įdomus Panasonic Lumix G5 ir  Olympus OM-D E-M5 palyginimas:
  www.ephotozine.com/article/panasonic-lumix-g5-vs-olympus-om-...
  Abu fotoaparatai juk turi panašų jutiklį, naudoja tuos pačius objektyvus. Rodos Olympus yra geresnis, bet Panasonic turi geresnį kaina/kokybė santykį.
 • Arvidz
  Arvidz 
    2012.07.20, 10:55, rašė:

  Tai jau geresnis net uz canon S100 bus Panasonic LX7.

  http://snapsort.com/compare/Canon-S100-vs-Panasonic-Lumix-DMC-LX7

 • mikas007
  mikas007 
    2012.07.22, 01:20, rašė:
  Lumixai visad kokybe pasižymėjo :) SMagu matyti kažką naujo lauksime atsiliepimų

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti