programos redagavimui

repost: Atsisakiau Photoshop'o

2019.03.31  Naujienos:  programos redagavimui  39  +41.6  
 
Affinity Photo. Video kadras  
Affinity Photo dabar 20% nuolaida. Tai ne reklama ;)
Adobe Photoshop
programa nedžiugina jau seniai: pirma buvo perkrauta seniai niekam nereikalingomis funkcijomis (kurių negali atsisakyti), o dabar ji vis pildoma man nereikalingomis galimybėmis. O ir tos funkcijos kurios man aktualios dažnai veikia ne taip kaip reikėtų, o taip kaip programuotojams kažkada šovė į galvą padaryti.
Photoshop prenumerata kainuoja nuo 12-24 €/mėn. Smarkiai per daug jei programa reikalinga tik kelias dienas per mėnesį...  Skaityti toliau...

Photopea - beveik tikras Photoshop naršyklėje

2019.01.01  Naujienos:  programos redagavimui  1  +39.4  
 
Photopea  
28 metų čekas Ivan Kutskir rungiasi su milijardine kompanija Adobe: vienas per 5 metus sukūrė „Photoshop“-ą kurį galima paleisti tiesiog naršyklėje. Štai čia: photopea.com
Įspūdinga, kad ši programa supranta Adobe PSD failus, turi sluoksnius ir daugumą reikalingų funkcijų. Photopea nesiunčia redaguojamų failų kažkur į serverį, todėl veikia gana greitai. Verta pabandyti jei mokotės ar griozdišką Adobe Photoshop naudojate retai.
Kita alternatyva: Affinity Photo.  Komentarai..

Ar reikia nuotraukų redagavimo pamokėlių?

2018.05.07  Naujienos:  programos redagavimui  2  +32.8  
 
PaintShop pro  
Fotografijos kursuose mūsų dėstytojus dažnai klausia: „Su kuo redaguoti, ar galite pamokyti“?
Atsakymas nėra toks akivaizdus kaip „Photoshop, galime“.
Photoshop ir Lightroom paketą dažniausiai naudoja profesionalai ar galvą dėl fotografijos pametę entuziastai ;). Jie šias programas aptarinėja ir rekomenduoja mėgėjams. Bet mėgėjų ir profesionalų poreikiai yra skirtingi ..  Skaityti toliau...

Pixelmator - nuotraukų redaktorius iPad'ams

2015.02.01  Naujienos:  programos korekcijaiprogramos redagavimui  16  +44.1  
 
Pixelmator for iPad  

Tai nėra naujiena, bet žinią verta paskelbti: Sauliaus ir Aido Dailidžių kurta Pixelmator programa jau veikia ir Apple planšetėse.
Programa, kaip ir iOS versijoje yra graži, patogiai valdoma, turi daug galimybių: yra nuotraukų retušavimo ir spalvų koregavimo įrankiai, įvairūs fotoefektai, didelės piešimo galimybės.
Svarbu: yra sluoksniai, o programa supranta PSD failus.
Tai kainuoja tik $9.99. Plačiau. Pokalbis su kūrėjais.  Komentarai..

Photoshop nemokamai - tai PhotoPlus Free

2014.03.29  Naujienos:  programos redagavimui  16  +33.3  
 
PhotoPlus  
Apgavome, norėjome Jūsų dėmesį pritraukti ;)
Photoshop CS6 vis dar kainuoja 2800 Lt. Vogti ar naudoti pigesnes ar nemokamas alternatyvas?
Siūlome išbandyti nemokamą nuotraukų redagavimo programą PhotoPlus Starter Edition. Ji daugumai žmonių gali visiškai pakeisti Photoshop. PhotoPlus turi sluoksnius ir net koreguojamus sluoksnius, kitus svarbiausius nuotraukų redagavimo įrankius.  Skaityti toliau...

Photoshop akcija baigiasi netrukus

2014.03.26  Naujienos:  programos korekcijaiprogramos redagavimui  10  +   
 
Adobe akcija fotografams  
Primename: iki kovo 31 dienos galioja Adobe akcija fotografams - už nedidelį mėnesinį mokestį galite užsiprenumeruoti Photoshop CC, Lightroom 5 programas ir gauti 20 GB saugyklą internete. JAV šis paketas kainuoja $9.99, o Europoje (su mokesčiais) - €12,29. Būtina užsakinėti metams - 522 Lt. Pasibaigus akcijai ir pratęsiant kitiems metams šio paketo kaina (tikėtina) bus įprasta, kelis kart didesnė.
Visgi, tai geras pasiūlymas profesionaliems fotografams nuolat naudojantiems šiuos įrankius.  Komentarai..

Photoshop CC

2013.05.07  Naujienos:  programos redagavimui  65  +7.0  
 
Adobe Creative Cloud  

Adobe pristatė naują PS versiją: Photoshop CC.
Šį kartą ne vėl pakeista numeracija ir pristatytos kelios naujos funkcijos. Pokyčiai rimtesni: Photoshop CC galės naudotis tik debesų paslaugos Adobe Creative Cloud prenumeratoriai. Vienos programos prenumerata kainuoja 25 (86 Lt) per mėnesį ir nuo šio mokesčio išsisukti greičiausiai nepavyks...  Skaityti toliau...

Adobe Photoshop CS6

2012.04.24  Naujienos:  programos redagavimui  25  +43.3  
 
Adobe Photoshop CS6  
Adobe pristatė nauja Photoshop versiją CS6.
Patobulinta: išvaizda, sparta, vaizdų manipuliavimo įrankiai, darbas su sluoksniais, tekstu ir filtrais. Dabar CS6 geriau tinka ir 3D objektų ir video redagavimui. Aišku, programa netapo lengviau suprantama.
Adobe Photoshop CS6 kainuoja nuo $699 (apie 2500 Lt).
Taupesniems žmonėms patiktų nauja Adobe paslauga - programos nuoma. Europoje CS6 turėtų kainuoti nuo 70 Lt/mėn.
Plačiau apie Photoshop CS6 naujas funkcijas.  Skaityti toliau...

Kiek mokėtumėt už nuotraukų redagavimo programą?

2011.09.12  Naujienos:  programos redagavimui  59  +29.2  
 
Corel PaintShop Pro X4  

Corel pristatė naują nuotraukų redagavimo programos Corel PaintShop Pro X4 versija. Ji veikia sparčiau, turi dar patogesnį valdymą ir daugiau galimybių: HDR vaizdų kūrimą, naujus filtrus, 2 monitorių palaikymą.
Programa PaintShop Pro X4 yra pigi - apie 200 Lt. Tad ar verta už panašias Photoshop galimybes mokėti 10 kart daugiau?
Taip, taip, mes nepratę mokėti už tai ką galima pavogti ... Bet visgi, ar yra tokia suma kuria nebūtų gaila atsilyginti programos kūrėjams?
  Skaityti toliau...

Kaip padaryti tokias spalvas?

2011.09.07  Naujienos:  programos redagavimui  32  +64.9  
 
http://rocketlaunch.deviantart.com/art/rather-large-set-of-actions-89325463  

Jei Jus kankina klausimai, kaip padaryti „menines“ spalvas, pabandykit gero žmogaus rocketlaunch sukurtą Photoshop komandų rinkinį (viršuje spausti download). Šiame rinkinyje yra kelios dešimtys pakankamai subtilių spalvų keitimo komandų (filtrai).
Photoshop komandos instaliuojamos atsidarius Actions langą ir paspaudus „Load actions ...“.  Komentarai..

Photoshop CS5

2010.04.12  Naujienos:  programos redagavimui  49  +38.5  
 

Adobe pristatė Photoshop CS5. Nauja versija turi daug fotografams įdomių naujienų: kontekstinis retušavimas (Content-Aware Fill), patobulinta objektų išskyrimo funkcija, didesnės HDR vaizdų sujungimo galimybės, naujas vaizdų deformavimo įrankis (Puppet Warp), 16 bitų JPG failų palaikymas.
Programos Photoshop CS5 Extended versija turi visas standartinės versijos funkcijas plius 3D ir video redagavimo galimybes. Plačiau ...  Skaityti toliau...

Photoshop CS5 naujienos

2010.03.31  Naujienos:  programos redagavimui  48  +39.4  
 
Photoshop CS5 naujienos  

Oficialus naujos Adobe Photoshop versijos CS5 pristatymas įvyks balandžio 12 dieną. O kol kas Adobe nekantrius fotomanipuliatorius erzina naujų galimybių demonstravimo filmukais. Ypač įspūdingai atrodo Content-Aware Fill - tai 'protingo' retušavimo įrankis.
  Skaityti toliau...

Photoshop'ui - 20 metų

2010.02.19  Naujienos:  programos redagavimui  48  +   
 
Paveiksliuke - Photoshop įrankinės evoliucija.  

Populiariausiai vaizdų redagavimo programai Adobe Photoshop šiandien sukako 20 metų - 1990 metais buvo išleista versija 1.0.  Windows versija atsirado tik 1993 metais (v2.5). Sluoksniai atsirado 1994 metais (v3.0), o numeracija pakeista po versijos 7.0 - po 7.0 sekė versija CS.
Paveiksliuke - Photoshop įrankinės evoliucija. Istorija, kūrėjai ir naujos galimybės demonstruojamos specialaus jubiliejinio renginio vaizdo įraše.
Šio jubiliejaus proga kepam Photoshop sausainius ;)
  Skaityti toliau...

Adobe CS5 artėja

2009.09.30  Naujienos:  programos redagavimui  50  +   
 
Adobe Photoshop CS5  
Kažkada pasirodysianti Adobe Photoshop CS5 programa tikrai nustebins greito vaizdo manipuliavimo galimybėmis. Naujoje versijoje šie įrankiai, atrodo, pasiekė tobulumą: pelės pagalba per sekundes bus galima iš vaizdo išmesti nereikalingus objektus, perkelti žmones kitur, nekarpant pakeisti nuotraukos formatą ar net greitai 'pakeisti' nufotografuoto statinio konstrukciją. Skamba nelabai rimtai, bet daug fotografuojantys profesionalai (vestuvių, renginių fotografai) tikrai bus dėkingi už greitą ir patogų įrankį.
Toliau - galimybių pristatomasis video ..  Skaityti toliau...

Pixelmator (Mac)

2009.02.25  Naujienos:  programos korekcijaiprogramos redagavimui  12  +   
 
Pixelmator  
Pixelmator (www.pixelmator.com) - gera alternatyva Photoshop'ui. Dėja, tik Apple kompiuteriams. Programa turi būtiniausius įrankius nuotraukų redagavimui, retušavimui, veiksmų automatizavimui. Rimtą programą nuo paprastos atskirsi sluoksnių funkcijom. Taip, Pixelmator gali jungti, perkloti, maskuoti sluoksnius - daugumai vartotojų funkcijų nepritrūks. Vienastoks apžvalgoje mini puikų programos darbo(starto) greitį. Programos funkcijų sąraše galima pasigesti nebent vektorinės grafikos ir spalvų modelių (Lab,CMYK), bet kažin dažnas fotoentuziastas tai naudoja. Galiausiai programa tiesiog graži ;)
Ne per daug pagyrų? Saviems negaila - programą kūrė lietuviai! eFoto lankytojams jie siūlo 40% nuolaidą: perkant reikia įvesti nuolaidos kodą EFOTO. Su nuolaida programa 100lt nekainuoja - tikrai nedidelė 'legalizacijos' kaina.   Komentarai..

RSS naujienos - šios temos RSS naujienų kanalas
 Konkursas „Žydėjimas“
Konkursas vyks iki gegužės 27 dienos.
Tai 2 savaičių konkursas: visos nuotraukos.

Grupė Fotokonkursai rekomenduoja

Kai žydi rapsai... Rodyti
Nugalėtojus renka grupės Fotokonkursai nariai turintys aukštesnį statusą. O išrinkti konkurso temą galite čia.