programos redagavimui

Robotų invazija

2024.05.14  Naujienos:  programos redagavimui  18  +   
 
Adobe Firefly  
Adobe reklamoje teigė jog nuotraukai padaryti fotosesija nebūtina. Tai sukėlė šurmulį tarp ištikimiausių Photoshop naudotojų: kaip tai fotografas nereikalingas?!
Nors Adobe teisinosi, jog tai tik papildomos galimybės verslo klientas bet ... tendencija aiški - ekrane gražiai ir greitai kompiuteris nupieš ką be užsigeisi.
O Apple reklamoje sunaikino žmonių kūrybos įrankius - jie nebereikalingi.
Ar taip įsivaizdavote žadėta žmonių pavergimą/pakeitimą robotais?  Komentarai..

DI fotomanipuliavimas

2023.05.22  Naujienos:  AI/DI įrankiaiprogramos redagavimui  7  +31.4  
 
DragGAN  
Gal pamenat prieš 10 metų paplitusį jumoristinį filmuką kuriame „ateities fotošope“ pele reguliuojamas sijonų ilgis. Na tai jau realybė, nors dar ne fotošope, o rimtos komandos iš kelių institutų sukurtame redaktoriuje DragGAN. Programa treniruota beveik milijonu vaizdų, ji eksperimentinė bet atviro kodo ir prieinama visiems. Tad tai ženklas jog tokie įrankiai jau greitai atsiras pažangiose vaizdų redagavimo programose.  Skaityti toliau...

Pixelmator Pro 3.2 jau redaguoja video

2022.12.20  Naujienos:  programos redagavimui  1  +   
 
Pixelmator Pro 3.2  

Puiki programa (tik MAC, 24€), geras patobulinimas.
„Pridėjus vaizdo įrašų redagavimo funkcijas Pixelmator Pro, greitai redaguoti vaizdo įrašus pasidarė ypač paprasta“, – sakė Simonas Bastys, pagrindinis Pixelmator kūrėjas. „Vartotojai gali atlikti visus svarbiausius redagavimus – apkarpyti ir apkarpyti vaizdo įrašus, koreguoti jų spalvas, derinti juos su tekstu, vaizdais ir formomis, taikyti kaukes ir daryti daug daugiau – niekada neišeidami iš „Pixelmator Pro“  Komentarai..

Affinity Photo 2

2022.11.10  Naujienos:  programos redagavimui  1  +28.6  
 
Affinity Photo 2  
Populiarėjanti nuotraukų redagavimo programa Affinity Photo atsinaujino: versija 2 turi daug gundančių naujienų kurios palengvins redagavimą.
O čia video apžvalga.
Atsinaujinti verta nes v1 jau nebus tobulinama, o naujos funkcijos bus tik v2. Už v1 atnaujinimus Affinity pinigų neprašė beveik 5 metus. Daugelis tikėjosi kad ir v2 gaus nemokamai, bet...  Visgi atsinaujinti verta nes Affinity programoms dabar 40% nuolaida - Photo kainuoja tik 49€
Beje siūlomos ir kitos profams aktualios programos: Designer  ir Publiser bei visų programų iPad versijos.  Komentarai..

Mobilaus telefono pakaks daugumai

2022.09.17  Naujienos:  programos redagavimui  20  +10.3  
 
Topaz Photo AI  
Pamenate, kažkada pikseliukais lygindami ginčijomės, kuris vaizdų paryškinimo būdas geresnis? Dabar 1000 kartų geresnį rezultatą padaro protingi algoritmai. Jie vaizdą pripiešia iš kitų vaizdų archyvo. Teoriškai, kažkokį vaizdą taip galima artinti iki atomų lygio. Į gamtos safarius bus galima važiuoti tik su mobilka .. Visgi programos nėra neklystančios: štai Photoshop mergaitei uždėjo raukšlėta veidą.  Taip nuotraukoje vietoj nufotografuoto reto žalvarnio gali atsirasti įprastas kėkštas.
Nesąmonės!  Tai ne fotografija! Taip, bet... savo ar draugų mobiliu telefonu darytas nuotraukas norėtųsi  taip atšviežinti?  Komentarai..

Fantazijų nuotraukos

2022.01.18  Naujienos:  programos redagavimui  1  +5.4  
 
NVIDIA Canvas  

NVIDIA atnaujino fantazijų vizualizavimo programą NVIDIA Canvas. Joje tereikia nupiešti eskizą, o programa iš vaikiško tep-lep padarys tikrovišką peizažą. Naujoje versijoje pasiektas dar įspūdingesnis realistiškumas.  Skaityti toliau...

repost: Atsisakiau Photoshop'o

2021.05.07  Naujienos:  programos redagavimui  52  +48.9  
 
Affinity Photo. Video kadras  
Affinity Photo dabar 50% nuolaida. Tai ne reklama ;)
Beje, prieš 3 metus pirktą redaktorių Affinity vis dar leidžia atnaujinti į naujausią išleistą versiją.


Adobe Photoshop
programa nedžiugina jau seniai: pirma buvo perkrauta seniai niekam nereikalingomis funkcijomis (kurių negali atsisakyti), o dabar ji vis pildoma man nereikalingomis galimybėmis. O ir tos funkcijos kurios man aktualios dažnai veikia ne taip kaip reikėtų, o taip kaip programuotojams kažkada šovė į galvą padaryti.  Skaityti toliau...

Affinity Photo: geriau nei Photoshop ir 10 kart pigiau

2021.02.09  Naujienos:  programos redagavimui  3  +14.6  
 
Affinity Photo  
Atsinaujino puikus fotoredaktorius Affinity Photo. Nauja 1.9 versija pagreitėjo (Win versija), atsirado daug patobulinimų: RAW konvertavimas, sluoksnių jungimas (stacking), vaizdo tampymas (liquify) dabar redaguojamas kaip sluoksnis ir DAUG kitų. Verta pažiūrėti išsamų naujų funkcijų pristatymo video.
Dabar programa su nuolaida kainuoja tik 28 Eur. Esamiems programos naudotojams atnaujinimas kaip visad nemokamas.
Atnaujintos ir kitos Affinity programos: Photo for iPad, Designer ir Publisher.  Komentarai..

Bus blogiau: dangaus keitimo funkcija

2020.10.18  Naujienos:  fotomanipuliacijosprogramos redagavimui  30  +14.6  
 
Sky Replacement Feature  
Photoshop'e greitai atsiras patogi dangaus pakeitimo funkcija: pilkus debesis keliais klikais galėsite pakeisti įspūdingu saulėlydžiu (pavyzdžiui) iš duoto vaizdų rinkinio ar įlipdyti savo dangų.
Profesionalai nesunkiai gamins produkto vizualizacijas. Tai gal gerai.
Bet vaizdai vis paprasčiau praranda autentiškumą. Užfotošopinami negyvai.. Netrukus ši funkcija atsiras mobiliuose telefonuose (ar jau atsirado?).
Skylum Luminar redaktorius tokią galimybę turi jau seniai.
Pasaulis keičiasi, seniems barbekliams reikia prisitaikyti ;)  Komentarai..

Adobe galiojimo laikas baigėsi

2020.05.29  Naujienos:  programos redagavimui  9  +31.4  
 
Adobe galiojimo laikas baigėsi  
eFoto senbuviai žino, kad eFoto redaktorius nemėgsta tai kas populiaru: CaNikon veidrodinių, Fotošopo, Feisbuko ir HDR :)
Nemeilė abipusė, atrodo...
Turim kontoroje 2 Adobe SC paketus. Pirktus už kelis tūkstančius €. Pabandžius perinstaliuoti kitame kompe.. Adobe pasakė, kad programų galiojimo laikas baigėsi - meskit lauk. Tiksliau nieko nepasakė, o išjungė programų aktyvavimo serverį. Be aktyvavimo programos neveikia.
Bet nėra to blogo.. Photoshop puikiai galima pakeisti Affinity Photo, kuri atrodo kaip PS, veikia kaip PS, patogesnė už PS, o kainuoja 10 kart pigiau. Dabar 50% nuolaida.  Komentarai..

Photopea - beveik tikras Photoshop naršyklėje

2019.01.01  Naujienos:  programos redagavimui  1  +42.6  
 
Photopea  
28 metų čekas Ivan Kutskir rungiasi su milijardine kompanija Adobe: vienas per 5 metus sukūrė „Photoshop“-ą kurį galima paleisti tiesiog naršyklėje. Štai čia: photopea.com
Įspūdinga, kad ši programa supranta Adobe PSD failus, turi sluoksnius ir daugumą reikalingų funkcijų. Photopea nesiunčia redaguojamų failų kažkur į serverį, todėl veikia gana greitai. Verta pabandyti jei mokotės ar griozdišką Adobe Photoshop naudojate retai.
Kita alternatyva: Affinity Photo.  Komentarai..

Ar reikia nuotraukų redagavimo pamokėlių?

2018.05.07  Naujienos:  programos redagavimui  2  +35.8  
 
PaintShop pro  
Fotografijos kursuose mūsų dėstytojus dažnai klausia: „Su kuo redaguoti, ar galite pamokyti“?
Atsakymas nėra toks akivaizdus kaip „Photoshop, galime“.
Photoshop ir Lightroom paketą dažniausiai naudoja profesionalai ar galvą dėl fotografijos pametę entuziastai ;). Jie šias programas aptarinėja ir rekomenduoja mėgėjams. Bet mėgėjų ir profesionalų poreikiai yra skirtingi ..  Skaityti toliau...

Pixelmator - nuotraukų redaktorius iPad'ams

2015.02.01  Naujienos:  programos korekcijaiprogramos redagavimui  16  +47.4  
 
Pixelmator for iPad  

Tai nėra naujiena, bet žinią verta paskelbti: Sauliaus ir Aido Dailidžių kurta Pixelmator programa jau veikia ir Apple planšetėse.
Programa, kaip ir iOS versijoje yra graži, patogiai valdoma, turi daug galimybių: yra nuotraukų retušavimo ir spalvų koregavimo įrankiai, įvairūs fotoefektai, didelės piešimo galimybės.
Svarbu: yra sluoksniai, o programa supranta PSD failus.
Tai kainuoja tik $9.99. Plačiau. Pokalbis su kūrėjais.  Komentarai..

Photoshop nemokamai - tai PhotoPlus Free

2014.03.29  Naujienos:  programos redagavimui  15  +36.4  
 
PhotoPlus  
Apgavome, norėjome Jūsų dėmesį pritraukti ;)
Photoshop CS6 vis dar kainuoja 2800 Lt. Vogti ar naudoti pigesnes ar nemokamas alternatyvas?
Siūlome išbandyti nemokamą nuotraukų redagavimo programą PhotoPlus Starter Edition. Ji daugumai žmonių gali visiškai pakeisti Photoshop. PhotoPlus turi sluoksnius ir net koreguojamus sluoksnius, kitus svarbiausius nuotraukų redagavimo įrankius.  Skaityti toliau...

Photoshop akcija baigiasi netrukus

2014.03.26  Naujienos:  programos korekcijaiprogramos redagavimui  10  +   
 
Adobe akcija fotografams  
Primename: iki kovo 31 dienos galioja Adobe akcija fotografams - už nedidelį mėnesinį mokestį galite užsiprenumeruoti Photoshop CC, Lightroom 5 programas ir gauti 20 GB saugyklą internete. JAV šis paketas kainuoja $9.99, o Europoje (su mokesčiais) - €12,29. Būtina užsakinėti metams - 522 Lt. Pasibaigus akcijai ir pratęsiant kitiems metams šio paketo kaina (tikėtina) bus įprasta, kelis kart didesnė.
Visgi, tai geras pasiūlymas profesionaliems fotografams nuolat naudojantiems šiuos įrankius.  Komentarai..

RSS naujienos - šios temos RSS naujienų kanalas