Leica Q3
Leica Q3  
Leica
tenka pagirti.. Naujas fiksuoto objektyvo „kompaktas“ Leica Q3 nėra tiesiog Panasonic fotoaparato kopija (kaip būdavo anksčiau) ir nėra lėtas tolimatinis Leica be video.
Q3 turi puikų 60mpix viso kadro jutiklį, fazinį fokusavimą, modernią elektroniką, draugišką valdymą. Nekeičiamas 28mm f/1.7 objektyvas tinka peizažams ir reportažams, o didelė jutiklio raiška leidžia turėti pakenčiamą skaitmeninį priartinimą: 35, 50, 75, 90mm priartinimas duos 39, 19, 8, 6 mpix vaizdą. Kaina?  Jei rūpi kaina, tu nesi Leica tikslinė auditorija ;)
Apžvalgininkai giria.


Komentarai
Turinys
 • dns
  dns 
    2023.06.08, 07:44, vertino: Gerai, , rašė:
  Na taip, visų labai giriamas. Filmuoja 8k, išoriniam mikrofonui jungties nepadarė, gaila.
  Dar įdomu tai, kad panašių parametrų (diafragma skiriasi 1.4 ir 1.7) rankinio fokusavimo Leica objektyvas be makro funkcijos atskirai kainuoja brangiau nei šis aparatas kartu su objektyvu. Taip išeitų, kad kūnelį Leica dovanoja dykai :)
 • Badas
  Badas 
    2023.06.08, 12:07, rašė:
  Fazinio fokusavimo fotoaparatu jau niekas negamina ir negamins, o siuolaikiniai aparatai turi hibridini fokusavima, kuri sudaro kontrastinis fokusavimas + fazinio fokusavimo apgailetina nuotruopa. Reikia pripazinti, kad siuolaikines technologijos si tandema isnauja gan efektyviai, ir nuotrupos turbut pakanka. Bet mano supratimu tikras fazinis fokusavimas yra tik tas, kuris jau pirmu pabandymu tiksliai zino fokusavimo atstuma (tiksliau, visus atstumus visiems objektams fokusavimo zonoje), ir fokusavimo jutiklio masyvas turi daugiau nei pora pikseliu. Cia panasiai lyg sakyti "tortas papuostas vysniomis", kai torto viduryje tera viena vysnia. Na formaliai papuostas...
 • eFoto redaktorius    2023.06.08, 19:38, rašė:
  Tikrai taip. Bet naujas hibridinis fokusavimas visais požiūriais yra geresnis už senąjį DSLR fazinį. Dabartiniai scenos atpažinimo algoritmai net be jokių fazinių elementų fokusuoja geriau nei seni DSLR.

    Asmeninės fotoknygos ir albumai: www.fotobites.lt

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti