Lensculture: geriausi portretai
2021.04.18  Naujienos:  konkursaiportretaisavaitės tinklapis  12
 
Lina Geoushy nuotrauka  
Gal geriausias kūrybinės fotografijos tinklalapis 21 dieną baigia darbų priėmimą į savo konkursą (35-45€). Gal ir neverta skubintis dabar. Juk darbus verta gerai apgalvoti. Nors ..galima nemokamai nusiųsti 1 nuotrauką vertinimui. O gal pasiseks, pastebės tarp tūkstančių kitų?
Kas yra šiuolaikinė fotografija galima suprasti pasižvalgius, pavyzdžiui, po geriausįų 2021 metų portretų galeriją. Darbai ten ypač suskamba skaitant pristatantį tekstą ar kritikų interpretaciją.
Lina Geoushy (Egiptas) projektas: "Gatvėje pasilenkiau į taksi langą, kad užmokėti, o pro šalį einantis vyras palietė mano sėdmenis. Aš pravirkau, iki namų nuėjau tylėdama".

Komentarai
Turinys
  • R.U
   R.U 
     2021.04.19, 11:48, vertino: Gerai, , rašė:
   Citata: "Gatvėje pasilenkiau į taksi langą, kad užmokėti, o pro šalį einantis vyras palietė mano sėdmenis. Aš pravirkau, iki namų nuėjau tylėdama".:))) O gal reikėjo varyt paskui tą vyrą išsišiepus ir diena būtų pasibaigusi rožių puokšte ir šampanu, o ne ašaromis :) Ir po to kalnas nuogo kūno nuotraukų ar makro rožės, laimėti foto konkursai :) Sakyčiau, praleista proga ... 
  • eFoto redaktorius    2021.04.19, 18:33, rašė:
   Tuo ir vertinga naujoji fotografija: kalba ne tik apie estetiką bet ir apie jausmus... kuriuos turime tik savus. Į kito kailį neįlįsi ir nesuprasi kaip grabinėjama moteris jaučiasi. Bet .. jei nekalbėsi apie tai, tai išvis niekas nesikeis.
  • R.U
   R.U 
     2021.04.20, 17:09, vertino: Gerai, , rašė:
   Žiauru kokie visi rimti :))) Apsijuoskime gedulo juostomis ir gedėkime visą gyvenimą. Ne pro šal dar ir medinis kryželis ant kaklo kiekvienam būtų :) Kažin juodas humoras ar aplamai juokeliai priimtini, ar efote iki kaulų smegenų viskas labai rimta ?
  • eFoto redaktorius    2021.04.20, 18:07, rašė:
   Na Europoje jau lyg sutarta kad tai nejuokinga ir nepriimtina. Mergina ir fotografė iš Egipto. Paskaitykit tekstus.
   It is impossible to think that any woman living in Egypt will one day walk in the streets without being verbally or visually harassed. It is extremely difficult to believe that the places that where once safe are no longer possible for humans to safely live in, more like for animals, and a source of fear for women. So any woman living in Egypt is living a desperate and miserable life because the basic forms of human rights do not exist for her. I want to live! © Lina Geoushy
  • R.U
   R.U 
     2021.04.20, 18:15, vertino: Gerai, , rašė:
   Soriukas, bet kažkaip dzin istorija apie merginą iš Egipto. O ir to europinio susitarimo apie tai kas juokinga, o kas ne nemačiau akyse. Kažkaip galvoju, kad juoktis reikėtų tada kada norisi, ar tiesiog dabar priimta pasiskaityti įstatymus ir susitarimus prieš susikrizenant ? Na atleiskit man Marijos žemės žmonės - kaltas, kaltas ir dar kartą kaltas. Jau klupiu ant žirnių svetainės kampe ir kalbu Tėve mūsų.
  • 6x9
   6x9 
     2021.04.20, 20:32, rašė:
   O jeigu mergina atsisukusi būtų iš visos jėgos įspyrusi tam vyriškiui į tarpukojį ko pasekoje jis būtų atsidūręs ligoninėje? Čia irgi dar juokinga būtų ar jau “marijos žemės” reakcijos reikėtų tikėtis? Arba tos merginos vaikinas staiga pasirodytų ir vyriškį “subaladotų” - ar linksma? Nesgi nebloga gatvės fotografija galėtų gautis. Sakysite - čia jau smurtas? Bet ta mergina jaučia tokį patį smurtą, net jei jis ir nėra fizinis.
  • R.U
   R.U 
     2021.04.20, 20:39, vertino: Gerai, , rašė:
   Jei mergina ispyrė vyriškiui į tarpukojį, vyriškis turėtų šiek tiek atsikvėpti ir antrą kartą atkišti tarpukojį.
   Jei merginos vyriškis subaladotų vieną žandą, reikėtų atkišti antrą žandą.
   Na kažkas tokio.
   Man tai aplamai visos situacijos su įvairiausiu scenarijumi įdomios :)
  • Artūras Politovas
   Artūras Politovas 
     2021.04.21, 10:41, rašė:
   Geriau apie gėjus ir “koncervus” pavarykit. Jausminga šio laikotarpio tema.
  • R.U
   R.U 
     2021.04.21, 11:15, vertino: Gerai, , rašė:
   Palauk, pradžioje išgelbėsime Egipto mergaites, tada imsimės menkesnių problemų, apie kurias užsiminei. Manau tiek konservai, tiek gėjai ir gi nusipelnę, kad apie juos padiskutuotume efote, sufotkintume ir nusiųstume foto į Lenskultūrą su aprašymais jausmingais. Manau ir vieni, ir kiti taip pat jaučia didžiulį psichologinį ir fizinį smurtą.
  • Artūras Politovas
   Artūras Politovas 
     2021.04.21, 14:48, rašė:
   O apie lesbietes gerai arba nieko!
  • R.U
   R.U 
     2021.04.21, 15:18, vertino: Gerai, , rašė:
   :) Būtent :)
  • kavolis
   kavolis 
     2021.04.21, 11:09, rašė:
   kalbėt reikia, bet jiems patiems, t.y. egiptiečiams. Kažin ar ką pakeis tai, kad tokios parodo rengiamos vakarietiškose šalyse. Egipte su tuo ne kažką, nes kultūriškai tai yra priimtina, pvz., jie vadina žaidimu tą veiksmą, kai daug vyrų minioje apspinta moterį ir ją grabalioja (taharrush) - tą "pabėgėliai" bandė pakartot Kiolne rotušės aikštėje per 2016 naujuosius. Visose kultūrose priekabiavimo atvejų yra, bet toli gražu ne visose tai yra kultūrinė norma.

  Jūsų komentaras

  Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti