Linksmoji gamtos fotografija
2018.10.24  Naujienos:  Gamtos fotografijasavaitės tinklapis  3
 
Mary-McGowan, www.comedywildlifephoto.com  
Komiškosios gamtos fotografijos apdovanojimai  (Comedy Wildlife Photography Awards) paskelbė įdomiausias šių metų nuotraukas: www.comedywildlifephoto.com/gallery/
Jūs šias nuotraukas jau kažkur matėte? Taip, jas pasiėmė ir nesiklausę autorių jau išplatino tūkstančiai tinklalapių (eFoto duoda tik nuorodą). Nors apdovanojimų tinklalapis nuotraukas rodo su autorių vardais, internete plinta nuotraukos ir be autorystės ženklų.
Tokios štai rizikos internete. Jei užfiksavote įdomųišskirtinį kadrą kokio dar nebuvo, prieš rodydami internete uždėkite savo vardą.

Komentarai
Turinys
 • stepiu_vilkas
  stepiu_vilkas 
    2018.10.24, 11:30, rašė:
  o ką tas autoriaus vardo uždėjimas duos!? čia retorinis klausimas, atsakyt nereik. Gerai žinoma tiesa:  kas patenka į internetą tas jau nėbėra vien tavo nuosavybė. Kažkada daviau delfiui kelias padoresnes fotkes iš Baltijos pajūrio kai buvo audra, tai dabar kiekvienais metais aną naudoją kai papučia stipresnis vėjas. Nors aš kai daviau foto, tai prašiau paminėt autorių, anie parašė, skaitytojo foto, o vėliau ir tai dingo :)  O apie sutikimą publikuot daug kartų išvis nekalbu :) negali pykti, vadinas kažko foto verta, kad publikuojama :)
 • Tirlikas
  Tirlikas 
    2018.10.25, 22:11, rašė:
  ta priešpaskutinė su baltu lokiu prie televyko pakankamai nemažai jaudina materialine prasme ;)
 • busas
  busas 
    2018.10.26, 03:28, rašė:
  Fotografas iš Izraelio. 100% ten pas jį viskas drausta. Materialine prasme gali jaudinti nebent draudimo kompaniją :)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti