Nauji f/1.2 šviesumo Olympus objektyvai
2017.10.30  Naujienos:  objektyvaiOlympus
 
M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 Pro ir M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 Pro  

Dabar Olympus turi visą rinkinį super-šviesių Pro objektyvų: Olympus M.Zuiko Digital ED 25mm F1.2 Pro papildė M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 Pro ir M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 Pro.
Jie kainuos, atrodo, vienodai - po 1300€.
Šie objektyvai tinka Olympus ir Panasonic sisteminiams fotoaparatams. Yra jau 63 autofokusiniai objektyvai tinkantys šiems nedideliems sisteminiams fotoaparatams. O bendras objektyvų skaičius yra jau gerokai virš šimto.


        
Minimalus atstumas: 20 cm.

Nuo 1249 €
Žid. nuot.: 17 mm.
Diafragma: f/1.2


        
Minimalus atstumas: 19 cm.

Nuo 1199 €
Žid. nuot.: 25 mm.
Diafragma: f/1.2


        
Minimalus atstumas: 50 cm.

Nuo 1199 €
Žid. nuot.: 45 mm.
Diafragma: f/1.2INFORMACIJA SPAUDAI

Vieno dizaino filosofija

Olympus papildė M. Zuiko F1.2 PRO fiksuoto židinio objektyvų seriją dviem naujais produktais

Vilnius, 2017 metų Spalio 25d. Olympus išleido du naujus F1.2 PRO fiksuoto židinio objektyvus: M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 PRO ir M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO. Šie du objektyvai prisijungia prie esamo M.Zuiko Digital ED 25mm F1.2 PRO, kad suformuotų M. Zuiko F1.2 PRO fiksuoto židinio objektyvų seriją, nuostabiai kompaktišką ir lengvą sistemą, kuri užtikrina neprilygstamą mobilumą ir atvirą F1.2 diafragmą. Su šiais objektyvais Olympus papildo savo PRO rinkinį iki devynių objektyvų, apimančių visus reikalingus židinio nuotolius.

Naujieji objektyvai buvo sukurti pagal tą pačią F1.2 PRO fiksuoto židinio objektyvų vieno dizaino filosofiją (kuri apima jau išleistą M.Zuiko Digital ED 25mm F1.2 PRO); suteikti nepriekaištingos kokybės vaizdą su švelniu bokeh ir išskirtinės rezoliucijos aštrų ir greitą didelio tikslumo AF, kompaktišką ir lengvą objektyvą, kuris yra atsparus dulkėms, purslams ir šalčiui (-10 ° C).

M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO objektyvas prekyboje pasirodys nuo 2017 m. Lapkričio pabaigos, M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 PRO nuo 2018 m. Kovo mėn. (Žr. žemiau rekomenduojamas mažmenines kainas).

M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 PRO (35mm ekvivalentu: 34mm)
Fotografai gali mėgautis puikiu plunksniniu bokeh su maksimalia F1.2 diafragma; šis fiksuoto židinio objektyvas idealiai tinka kraštovaizdžiui ir dokumentinei fotografijai net ir sunkiomis sąlygomis, nes yra kompaktiškas ir lengvas, taip pat yra nepralaidus dulkėms, atsparus purslams ir šalčiui iki -10 ° C.

M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 PRO naudoja asferinius lęšio elementus ir naujai sukurtus ED-DSA (ypač mažos dispersijos dvigubus super asferinius) lęšius. Olympus yra pirmasis gamintojas, kuris sėkmingai gamina šiuos lęšio elementus, kurie leidžia sumažinti naudojamų lęšių skaičių ir sudaryti sąlygas pasiekti lengvesnį objektyvo svorį ir tokį pat dydį kaip M.Zuiko Digital ED 25mm F1.2 PRO objektyvas. Ši konstrukcija taip pat kompensuoja įvairių tipų aberacijas, kurios dažniausiai pasitaiko plataus kampo objektyvuose, tokias kaip chromatinės aberacijos ir spalviniai iškraipymai vaizdo periferijoje.

M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO (35mm ekvivalentu: 90mm)
Šis objektyvas yra puikus pasirinkimas portretui, leidžiantis fotografuoti neiškraipant žmogaus veido proporcijų. Su išskirtiniu plunksniniu bokeh ir maksimalia F1.2 diafragma, profesionalūs fotografai gali pasikliauti tiksliomis technologijomis ir sutelkti savo dėmesį į nuotrauką bei užfiksuoti tikrąjį fotografuojamo objekto grožį.

M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO yra vidutinio židinio nuotolio, kompaktiškas ir lengvas objektyvas. Olympus panaudojo optimaliai išdėstytus lęšio elementus, kurie veiksmingai kompensuoja aberacijas, pvz., spalvų išsiliejimą nesufokusuotose kadro vietose, kuris yra būdingas objektyvams su atvira diafragma, taip pat ir spalvinius iškraipymus vaizdo periferijoje. Taigi fotografams belieka mėgautis puikia optine kokybe, nuostabiu pluksniniu bokeh ir nepriekaištingai atkuriamomis detalėmis net ir dirbant maksimaliai atverta diafragma.

Abu objektyvai taip pat naudoja tą pačią „Z Coating Nano" technologiją, kuri naudojama ir M.Zuiko Digital ED 25mm F1.2 PRO objektyve ir yra skirta ryškiai ir aiškiai vaizdo kokybei, sumažina nepageidaujamus atspindžius, kurie dažniausiai susidaro nuotraukose, tiesiogiai apšviestose saulės.

Vaizdo našumas
M.Zuiko F1.2 PRO fiksuoto židinio objektyvų serija siūlo plunksninį bokeh ir išskirtinę rezoliuciją naudojant optinį dizainą, kuris neleidžia žymiai sumažinti šviesos. Šis Bokeh stilius pasižymi švelniu ir tolygiu perėjimu nuo fokusuotos į nefokusuotą zoną, taip suteikdamas fotografams išskirtinai švelnų bendrą foną, pabrėžia ryškumo gylį, tuo pat metu neprarandant rezoliucijos.

Greitas ir itin tikslus AF
Greitas ir tikslus automatinis fokusavimas yra M.Zuiko F1.2 PRO fiksuoto židinio objektyvų serijos projektavimo filosofijos pagrindas. F1.2 PRO objektyvai yra pirmaujantys klasėje, todėl garantuoja greitą veikimą, užtikrinantį, kad fotografai niekada nepraleis to gyvybiškai svarbaus kadro.

Naudodami drauge su OM-D E-M1 Mark II, profesionalūs fotografai gali visiškai pasikliauti ypatingai greitu bei tiksliu AF, kuris dėl sisteminių fotoaparatų ypatybių bei pranašumo dengia beveik visą kadrą. Olympus EM1 Mark II turi 121 kryžminį AF tašką, todėl net ir su atviriausia F1.2 diafragma užfiksuosite kvapą gniaužiančius ryškius kadrus.

Nepaisant to, kad tai atviros diafragmos objektyvai, lengva objektyvo konstrukcija ir MSC (Movie and Still Compatible) autofokusavimo technologija padaro automatinį fokusavimą tyliu ir sklandžiu tiek fotografuojant, tiek ir filmuojant su visais M.Zuiko F1.2 PRO objektyvais.

Fotografavimas iš arti
M.Zuiko F1.2 PRO fiksuoto židinio objektyvų serija prisijungia prie kitų M.Zuiko objektyvų, suteikdama fotografams galimybę mėgautis ypatingomis galimybėmis fotografuojant iš arti su nuostabiu bokeh, padengiant didesnį nuotraukos plotą.

M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 PRO artimiausias fokusavimo atstumas yra 20 cm ir maksimalus vaizdo padidinimas 0,15 x (35 mm ekvivalentas: 0,3 x), o M.Zuiko Digital ED 45 mm F1.2 PRO arčiausiai fokusuojamas atstumas yra 50 cm ir maksimalus vaizdo padidinimas 0,1x (35 mm ekvivalentas: 0,2x).

Premium dizainas
Olympus sukūrė F1.2 PRO seriją, kad suteiktų fotografams objektyvus, kurie turi aukščiausią kokybę, funkcionalumą ir geriausią veikimą, atitinkantį M.Zuiko PRO objektyvo standartus.

Suprasdami naudojimo paprastumo svarbą, Olympus sukūrė bendrą valdiklių dizainą ir išdėstymą, kad fotografai galėtų sutelkti dėmesį į fotografavimą be pertraukų - net keičiant objektyvą tarp kadrų.

Fokusavimo žiedas patalpintas objektyvo priekyje, kad būtų lengviau fokusuoti, ypač kai naudojamas drauge su OM-D E-M1 Mark II baterijų rankena. "L-Fn" mygtukas yra ant švelniai išlenkto paviršiaus, kurį lengva pasiekti. MF sankabos mechanizmas leidžia fotografams akimirksniu pereiti iš automatinio ir rankinio fokusavimo režimų tiesiog pastumiant fokusavimo žiedą.

Padarę kiekvieno objektyvo bendrą ilgį ir maksimalų skersmenį beveik tokio pat dydžio, Olympus sukūrė kompaktiškų ir lengvų objektyvų seriją, puikiai tinkančią OM-D fotoaparatams.

Papildomi priedai (įsigyjami atskirai)
Dėl specialiai vienodo F1.2 PRO serijos objektyvų lęšių skersmens, Zuiko PRF-ZD62 PRO apsauginis filtras gali būti naudojamas ant visų trijų F1.2 PRO fiksuoto židinio objektyvų.

Apsauginis Zuiko PRF-ZD62 PRO filtras maksimaliai papildo M. Zuiko PRO objektyvus. Specialus padengimas, kuris pašalina maždaug per pus daugiau atspindžių, nei tradicinė daugiasluoksnė danga, užtamsinti stiklų kraštai ir specialus juodas aksomu padengtas matinis filtro rėmas, kuris slopina atspindžius.

Kainos ir prekybos pradžia
M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 PRO prekyboje pasirodys nuo 2018 metų Kovo mėn ir kainuos EUR 1.399 RMK** su PVM
M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO prekyboje atsiras nuo 2017 metų Gruodžio mėn ir kainuos EUR 1.299 RMK** su PVM

Kaip ir kiekvienas naujas Olympus fotoaparatas ar objektyvas, M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 PRO ir M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO objektyvai gauna nemokamą šešių mėnesių* garantijos pratęsimą, gaminį užregistravus MyOlympus internetinėje platformoje: www.my.olympus.eu.

Gaminio specifikacijos gali keistis be išankstinio įspėjimo. Prašome patikrinti naujausias specifikacijas Olympus tinklapyje www.olympus.lt

*šeši mėnesiai papildomai prie pagal įstatymus priklausančios garantijos
**Rekomenduojama mažmeninė kaina

M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 PRO
Techninės specifikacijos

Židinio nuotolis: 17mm (35mm ekvivalentu maždaug 34mm)
Maksimali diafragma: F1.2
Minimali diafragma: F16
Objektyvo konstrukcija:
15 elementų,11 grupių
Z Coating Nano technologija
Atsparus dulkėms, purslams ir šalčiui (-10°C).
Matymo kampas: 65 laipsniai
Min, fokusavimo atstumas: 0.2m
maksimalus vaizdo padidinimas 0,15 x (35 mm ekvivalentas: 0,3 x)
Minimalus fotografavimo diapazonas: 115.3×86.7mm
Diafragmos lapeliai: 9 (circular aperture diaphragm)
Išmatavimai:
Diametras 68.2 × 87mm
Svoris: 390g
Filtro dydis: 62mm
M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO Techninės specifikacijos

Židinio nuotolis: 45mm (35mm ekvivalentu maždaug 90mm)
Maksimali diafragma: F1.2
Minimali diafragma: F16
Objektyvo konstrukcija:
14 elementų, 10 grupių
Z Coating Nano technologija
Atsparus dulkėms, purslams ir šalčiui (-10°C).
Matymo kampas: 27 laipsniai
Minimalus fokusavimo atstumas: 0.5m
Maksimalus vaizdo padidinimas 0,1x (35 mm ekvivalentas: 0,2x)
Minimalus fotografavimo diapazonas:
173 x 130mm
Diafragmos lapeliai: 9 (circular aperture diaphragm)
Išmatavimai:
Diametras 70 × 84.9mm
Svoris: 410g
Filtro dydis: 62mm
Straipsnių komentarai matomi tik eFoto NARIAMS. Tokia pykčio prevencija ...


Įdomiausi mėnesio straipsniai

Artūro Meškausko pinhole vaizdeliai
6 komentarai
Vyriausybės kultūros ir meno premijos
2 komentarai
Konkurso „Kalnai kalneliai“ geriausi
1 komentaras
Algoritmai spalvina nuotraukas
4 komentarai
Konkurso „Langai ir stiklas“ geriausi
2 komentarai
Pigiausi komplektai tikriems profams
14 komentarų

Panašūs straipsniai

Olympus M.Zuiko Digital ED 300mm F4 IS Pro

2016.01.06  Naujienos:  objektyvaiOlympus  33  +4.8  
 
Olympus M.Zuiko Digital ED 300mm F4 IS Pro  

Renkantis fotoaparatą visad būtina peržiūrėti ir siūlomus objektyvus.
Šiandien Olympus pristatė 300mm F4 objektyvą, kuris tikrai kilstels Olympus sisteminių fotoaparatų patrauklumą: santykinai nedidelis objektyvas turi net 6 žingsnių (64 kartai) stabilizavimo sistemą ir ypač kokybiškus lęšius.  Skaityti toliau...

Zenitar 0.95 | 50

2019.03.17  Naujienos:  objektyvai  6  +23.1  
 
Zenitar 0.95 | 50  
Zenit pristatė ypač šviesų Zenitar 0.95 | 50 skirtą viso kadro Sony sisteminiams fotoaparatams. Objektyvas be jokios elektronikos, bet kitais metais žadama įdėti elektroninį diafragmos valdymą. Beje, diafragma objektyve įdomi: 14 lapelių 2 eilėmis.
Objektyvas sveria 1.1 Kg, jau parduodamas Rusijoje už 700 Eur.
Rimtose vakarų parduotuvėse objektyvas gal ir nepasirodys, nes karinės technikos gamintojui Zenit'ui taikomos sankcijos. Tad f/0.95 gerbėjams teks palaukti Nikkor Z 58mm f/0.95 už 6000 Eur.  Komentarai..

Sigma nepersistengia, atidėtas Foveon

2019.03.04  Naujienos:  objektyvai  2  +7.0  
 
Sigma objektyvai L jungčiai  
Sigma paskelbė jog jos globojamai L-jungčiai ir naujam Panasonic Lumix S1R fotoaparatui skirti objektyvai bus .. dideli. Sprendžiant iš paveiksliukų, tai tėra prailginti veidrodinių fotoaparatų objektyvai su L-jungtimi. Įdomu, jog objektyvams Sigma servise už 100-300€ bus galima pakeisti jungtį. Pristatytas ir MC-21 adapteris leidžiantis Canon EF objektyvus dėti ant L jungties fotoaparatų.
Sigma taip pat atidėjo naujo, 60 megapikselių Foveon jutiklio pristatymą kitiems metams. Jutiklis bus viso kadro, 3 RGB sluoksnių, SA (Sigma) ir L jungties profesionaliems fotoaparatams.  Komentarai..

eFoto objektyvų katalogas atnaujintas

2019.02.12  Naujienos:  eFoto.ltobjektyvai  24  +29.8  
 
Populiariausi objektyvai  

Rimtai modernizuotas eFoto objektyvų katalogas: objektyvai rūšiuojami pagal naujas jungtis (sisteminiams fotoaparatams), žymimi įvairūs objektyvų pagerinimai: Nano padengimas, LCD ekranėlis ir pan.
Beje, paieškos dešinėje pasirinkę gamintoją, pamatysit visą parduodamų objektyvų sąrašą surūšiuotą pagal populiarumą.
Jei turite pasiūlymų ar pastabų, rašykite čia ar po objektyvu spauskite „Radau klaidą“.  Komentarai..

Nauji Pentax 11-18mm F2.8 ir 35mm F2

2019.01.31  Naujienos:  objektyvaiPentax  2  +29.8  
 
Nauji Pentax 11-18mm F2.8 ir 35mm F2  
Pentax
pristatė 2 naujus objektyvus veidrodiniams fotoaparatams.
Jie apsaugoti nuo lietaus ir dulkių, parduodami  nuo vasario:
PENTAX-DA* 11-18mm F2.8 ED DC AW yra ypač aukšto raiškumo, skirtas APS-C jutiklį turintiems fotoaparatams, kainuos apie 1400€
O HD PENTAX-FA 35mm F2 tėra seno modelio atnaujinimas: pridėta apsauga, pagerintas šviesinimas (danga) ir kaina sumažinta iki 450€. Tinka viso kadro fotoaparatams.
Plačiau ir nuotraukos.  Skaityti toliau...