Nauji Fujifilm fotoaparatai
2013.10.18  Naujienos:  sisteminiai fotoaparatai  21
 
Fujifilm X-E2  

Fujifilm
naujienos:
Atnaujintos Fujifilm FinePix X100 programos fotoaparatą pagreitino.
Fujifilm XQ1 - tai mažas, aukščiausios klasės kompaktinis fotoaparatas.
Fujifilm X-E2 - pagreitintas fokusavimas, atsirado Wifi, bet neteko aukšto dažnio filtro.




Fujifilm FinePix X100  programa v2.00 pagreitis fotoaparato fokusavimą 20% ir 30% priartins fokusavimo atstumą (neįjungiant makro režimo), palengvins rankinį fokusavimą.
Plačiau: www.fujifilm.com/support/digital_cameras/software/firmware/x...

FujiFilm taip pat pristatė naujus fotoaparatus:
Fujifilm XQ1  

Fujifilm XQ1 - tai nedidelis, aukštesnės klasės kompaktinis fotoaparatas.
Jis turi 11 mm įstrižainės X-Trans II jutiklį, kuriame yra 12 milijonų jautrių taškų ir fazinio fokusavimo taškai. Tad fotoaparatas turėtų fokusuoti ypač sparčiai.
Fujifilm XQ1 turi 25-100mm (35mm ekvivalentas) F1.8-4.9 objektyvą.
Orientacinė fotoaparato kaina 1369 Lt

Fujifilm XQ1 Aprašymas
Jutiklio dydis?  11 mm.
Židinio nuotolis? 
25-100 mm
LCD ekranas?  8.1 cm
Foto2
Fujifilm XQ1
Jautrumas? 100-3200 (12800) ISO
Foto3
Fujifilm XQ1
Kaina?  117*    Palyginti ⯈


Fujifilm X-E2  
Fujifilm X-E2
- tai Fujifilm X-E1 atnaujinimas. X-E1 turi naują 28 mm įstrižainės X-Trans II jutiklį kuriame yra ir 100 tūkstančių fazinio fokusavimo taškų - fotoaparatas fokusuos greičiau. Be to, atsirado Wifi, spartesnis filmavimas (1080/60p). Fotoaparate nebėra aukšto dažnio filtro, todėl vaizdas taps detalesnis, bet galimos moire problemos.
Fujifilm X-E2 fotoaparatui tinka FujiFilm objektyvai.
Fotoaparatas su XF 18-55mm objektyvu kainuos 4479 Lt

Fujifilm X-E2 Aprašymas
Jutiklio dydis?  28 mm. (APS-C)
Vaizdo taškai? 
16 mpix
LCD ekranas? 
8.1 cm
Foto2
Fujifilm X-E2
Jautrumas?  200-6400 (25600) ISO
Foto3
Fujifilm X-E2
Kaina?  851*    Palyginti ⯈


Komunikacinis pranešimas
2013 10 18

„Fujifilm” pristato naują aukščiausios klasės fotoaparatą – „Fujifilm XQ1“

„Fujifilm Lietuva“ praneša, kad pasaulinė kompanija „Fujifilm“ šiandien pristato naująjį aukščiausios klasės fotoaparatą – „Fujifilm XQ1”. Tai iki šiol pačio mažiausio korpuso „X” klasės fotoaparatas, pasižymintis aukščiausio lygio techninėmis savybėmis. „XQ1” pasižymi naujuoju F1.8 4x artinimo objektyvu, 2/3 col. „X-Trans CMOS II” jutikliu ir „EXR Processsor II” procesoriumi, greitu ir reaktyviu fokusavimu, patogiu valdymu bei X klasei būdingu elegantišku stiliumi.

Fujifilm XQ1  
Naujasis F1.8 4x artinimo objektyvas (25-100 mm) yra sudarytas iš 4 asferinių ir 3 itin mažo išsklaidymo lęšių. Visų šių lęšių padengimas originaliu Fujinon HT-EBC sluoksniu sumažina išsiliejimus ir šešėlius. Šviesi F1.8 diafragma suteikia fonui natūralų „bokeh“ efektą ir gražiai išskiria objektą iš fono. Objektyvo moduliacijos optimizatorius (LMO) užtikrina geresnę vaizdo kokybę, pataisydamas net mažiausius optinius defektus ir difrakcijas, atsirandančius mažinant diafragmą. Tai maksimaliai padidina objektyvo skiriamąją gebą, taigi vaizdas yra ryškus ir aiškus nuo kraštų iki kraštų. 3 žingsnių optinis vaizdo stabilizavimas yra ypatingai aktualus naudojant fotoaparatą prasto apšvietimo sąlygomis.

„X-Trans CMOS II” 12 mln. raiškos taškų vaizdo jutiklio dydis yra gerokai didesnis nei įprastų kompaktinių fotoaparatų ir pasižymi greičiausiu pasaulyje*1 automatiniu fokusavimu (0.06 sek.). Taip pat „XQ1” pasižymi ir greitu pasiruošimu fotografuoti: 0.3 sek.(naudojant aukščiausius veikimo nustatymus) fotografavimo intervalas iki sekančio kadro bei 0,015 sek. užrakto vėlavimas. Šios savybės yra svarbios kiekvienam siekiančiam nepraleisti nei vienos svarbios akimirkos. Dėl originalaus „X-Trans“ jutiklio spalvinio filtro taškų išdėstymo atsisakius optinio mažo pralaidumo filtro, išvengiama „moiré“ efekto ir spalvų iškraipymo. Visos spalvos ir odos tonai yra atkuriami labai natūraliai. Jautrumo diapazonas yra nuo ISO 100 iki ISO 12800, todėl, net ir prasto apšvietimo sąlygomis galima džiaugtis natūralių, ryškių spalvų nuotraukomis. „EXR Processor II” procesorius, lyginant su savo pirmtaku, daugiau nei dvigubai paspartina apdorojimo greitį.

Aukšto lygio fotoaparatas „XQ1” pasižymi elegantiška išvaizda bei itin patogiu valdymu. Pažangių filtrų, rankinio fokusavimo, diafragmos ir užrakto greičio nustatymai gali būti keičiami sukant aplink objektyvą esantį tekstūrinį aliuminio žiedą. Taigi norint pakeisti šiuos nustatymus nebereikia naudoti meniu nustatymų. Be to, labai paprasta naudotis ir kitomis mėgiamomis funkcijomis spustelėjus lengvai pasiekiamą išplėstinės funkcijos (E-Fn) mygtuką.

Fujifilm XQ1  
Dėl itin didelės raiškos, neatspindinčio paviršiaus ir 85° vertikalaus ir horizontalaus matymo kampo, fotoaparato „XQ1” 3.0 col. 920 000 taškų LCD ekrane vaizdai puikiai matyti net ir itin stipraus apšvietimo sąlygomis. Kontrastingų kontūrų paryškinimas rankinio fokusavimo metu padeda itin tiksliai ir greitai fokusuoti.

„XQ1” pasižymi belaidžio duomenų perkėlimo funkcija, leidžiančia vieno mygtuko paspaudimu perkelti nuotraukas į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, kuriame įdiegta nemokama “Fujifilm Camera Application“ programėlė. Be to, „XQ1” gali pažymėti nuotraukų vietos koordinates nustatytas telefonais ar planšetiniais kompiuteriais.

Pažangios „XQ1“ savybės telpa ypatingai mažame, į kišenę telpančiame fotoaparato korpuse – vos 100 mm pločio, 58.8 mm aukščio ir 33.3 mm gylio. Galimos korpuso spalvos: juoda ir sidabrinė.

Fotoaparatas „XQ1“ padės išplėsti kūrybines galimybes naudojant penkis skirtingus juostos imitavimo režimus (Velvia, ASTIA, PROVIA, Sepia, Juoda/Balta), aštuonis pažangių filtrų efektus („Toy Camera”, “Miniature”, „Dynamic Tone”, „Pop Color”, „Soft Focus”, „High Key”, „Low Key”, ir „Partial Color”) ir daugialypės ekspozicijos režimą.

Fotoaparatas „XQ1“ taip pat pasižymi integruota išmania blykste tiksliai kontroliuojančia konkrečiai situacijai reikalingą šviesos kiekį, RAW konverteriu, kuriuo nuotraukos gali būti konvertuotos į JPG formatą, be jokių papildomų programinių įrangų ir kompiuterio, HD filmavimu ir kitomis savybėmis.

Fotoaparatas XQ1 prekyboje turėtų pasirodyti jau šių metų lapkričio mėn.
Orientacinė kaina: 1369 Lt

*1:  2013 m. rugsėjo mėn. FUJIFILM atlikto tyrimo duomeninims. Lyginant su kitais kompaktiniais skaitmeniniais fotoaparatais su 2/3 col. ar didesniu jutikliais, remiantis CIPA standartais, naudojant vidinius matavimo metodus ir aukščiausius veikimo nustatymus.

Pagrindinės XQ1 savybės:

 • 12 mln. taškų „X-Trans CMOS II” vaizdo jutiklis
 • Originalus “X-Trans” spalvinio filtro taškų išdėstymas, leidžiantis nebenaudoti optinio mažo pralaidumo filtro,  užtikrina „moiré“ efekto ir neteisingų spalvų pašalinimą
 • „EXR Processor II” procesorius
 • F1.8-F4.9 4x optinio artinimo objektyvas, 25-100 mm, 35mm formato atitikmuo
 • 4x išmanus skaitmeninis artinimas (kartu su optiniu artinimu – 16x artinimas)
 • Objektyvo moduliacijos optimizatorius (LMO)
 • Bevielis vaizdo perdavimas naudojant “Fujifilm Camera Application” programėlę
 • 3 col. 920 000 taškų LCD ekranas su 85° vertikaliu ir horizontaliu matymo kampu
 • Integruotas RAW konverteris
 • ISO 100 – 12800
 • Integruota išmani blykstė
 • Penki juostos imitavimo režimai („Velvia”, ASTIA, PROVIA, „Sepia” ir „juoda/balta”)
 • Aštuoni pažangių filtrų efektai: „Toy Camera”, „Miniature”, „Dynamic Tone”, „Pop Colour”, „Soft Focus”, „High Key”, „Low Key”, ir „Partial Colour”.
 • „Full HD” filmavimas.

Galimi XQ1 aksesuarai:
Odinis pusinis dėklas (juodas BLC-XQ1 BC ir rudas BLC-XQ1 BW
Nardymo dėklas WP-XQ1, iki 40 m.
Tarpinių rinkinys ORK-XQ1


Komunikacinis pranešimas
2013 10 18

„Fujifilm“ pristato naują aukščiausios klasės fotoaparatą su keičiamais objektyvais – „X-E2

„Fujifilm“ pristato naują „X“ klasės fotoaparatą su keičiamais objektyvais – „Fujifilm X-E2”. Stilingas, aukščiausios klasės fotoaparatas pasižymi naujausiu „APS-C X-Trans CMOS II“ vaizdo jutikliu, „EXR Processor II“ procesoriumi, OLED elektroniniu vaizdo ieškikliu, integruota blykste, Full HD filmavimu, “X” jungtimi ir elegantišku retro stiliaus korpusu. Fotoaparatas užtikrina dar geresnį spalvų atkūrimą, ryškesnį vaizdą ir itin greitą veikimą.

16.3 mln. raiškos APS-C dydžio „X-Trans CMOS II” vaizdo jutiklio dėka išvengiama “moiré“ efekto ir neteisingų spalvų. Šis nuotraukos kokybės pagerinimas yra pasiekiamas naudojant originalų “X-Trans“  spalvinio filtro taškų išdėstymą, kuris leidžia atsisakyti optinio mažo pralaidumo filtro. Be to, vaizdo kokybę užtikrina pirmą kartą fotoaparate su keičiamais objektyvais panaudotas objektyvo moduliacijos optimizatorius. Didelio tikslumo įvairių objektyvo parametrų ir duomenų nuo centro iki kraštų apdorojimas ištaiso difrakcijos išsiliejimą fotografuojant su uždaryta diafragma ir kompensuoja nežymų išsiliejimą objektyvo pakraštyje. Rezultatas – aukšta vaizdo kokybė iki pat kraštų ir neįtikėtinas vaizdo ryškumas. LMO yra suderinamas su visais XF objektyvais.

 „EXR Processor II” procesoriaus vaizdo apdorojimas ištaiso net menkiausius išsiliejimus objektyvo kraštuose ir difrakcijos išsiliejimą, atsiradusį mažinant diafragmą. Jutiklio ir procesoriaus kombinacija pasiekia stulbinančią raišką, išplečia dinaminį diapazoną ir sumažina triukšmą net ir esant dideliam jautrumui. Pasiekiamas sodrus spalvų atkūrimas ir natūralus atspalvių perėjimas.

Fujifilm X-E2  
Fujifilm X-E2  


Greitesnis veikimas pasiekiamas daugiau nei du kartus*1 padidinus „EXR Processor II“ apdorojimo greitį. Procesorius sugeba apdoroti informaciją iš daugiau nei 100 000 „phase detection“ taškų, esančių „X-Trans CMOS II“ vaizdo jutiklyje. „X-E2” pasižymi greičiausiu pasaulyje*2 automatiniu fokusavimu – vos 0,08 sek., labai greitu pasiruošimo fotografuoti laiku (0.5 sek.*3), minimaliu užrakto užlaikymu (0.05 sek.) ir greitu nenutrūkstamu fotografavimu net iki 7 k./sek. (iki 28 k.) *4.

Hibridinis auto fokusavimas (AF) apjungia „phase detection“ ir kontrastinį fokusavimus siekiant užtikrinti tikslumą fotografuojant žemo kontrasto objektus, prasto apšvietimo sąlygomis ar judačius objektus. Patobulinus aptikimo algoritmą daug paprasčiau sufokusuoti horizontaliai dryžuotus raštus.

Fotoaparatą „X-E2” labai patogu valdyti net ir neatitraukus akies nuo vaizdo ieškiklio – ant objektyvo esantis diafragmos žiedas ir režimų ratukas leidžia pajusti tikrą fotografavimo malonumą. Kiekvienas „X-E2“ naudotojas, pagal savo fotografavimo stilių, gali individualiai priskirti 4 mygtukų reikšmes.

2.36 mln. taškų OLED vaizdo ieškiklio dėka yra užtikrinamas tikslus ir patogus kadravimas bei fokusavimas. Originali optikos konstrukcija suteikia matymo lauką be iškraipymų. Ypatingai šviesus 3 col. 1.04 mln. taškų LCD ekranas pasižymi aukštu matymo kampu, bei įbrėžimams atspariu ir atspindžius sumažinančiu paviršiumi.

Rankinis fokusavimas tapo paprastesnis panaudojant „Digital Split Image” technologiją, kuri užtikrina tikslų fokusavimą paprasčiausiai derinant keturias juostas esančias realaus vaizdo centre ir suvedant kairę ir dešinę vaizdo puses. Kontrastingų kontūrų paryškinimas rankinio fokusavimo metu padeda tiksliai ir greitai fokusuoti.
Fujifilm X-E2  

Fotoaparatas „X-E2” filmuoja pilna HD raiška (1920x1080) iki 60 k./sek., o AF sekimo greitis, tikslumas ir  sklandumas yra dar labiau patobulinti. Filmuojamo objekto sekimas yra galimas net ir objektui artėjant ar tolstant nuo fotoaparato. Juostos imitavimo nustatymai ir ekspozicijos kompensavimas (±2) gali būti naudojami filmuojant.

Bevielio vaizdo perdavimo dėka labai paprasta perkelti vaizdus iš fotoaparato „X-E2” į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Tereikia įsirašyti nemokamą “Fujifilm Camera Application“ programėlę ir paspausti fotoaparato korpuso viršutinėje dalyje esantį Wi-Fi® mygtuką. Ši funkcija taip pat suteikia galimybę be jokių laidų išsaugoti nuotraukas savo kompiuteryje.

Kūrybos galimybes atveria net 10 juostos imitavimo režimų (Velvia, ASTIA, PROVIA, Pro Neg.Std, Pro Neg.Hi, „Sepia“ ir net trys skirtingų filtrų „juoda/Balta“ režimai). Taip pat galima atlikti vieną kadrą trimis juostos imitavimo režimais. Daugialypės ekspozicijos funkcija leidžia du kadrus apjungti į vieną. Fotoaparate taip pat įdiegti 8 pažangių filtrų efektai: „Toy Camera”, “Miniature”, „Dynamic Tone”, „Pop Color”, „Soft Focus”, „High Key”, „Low Key”, ir „Partial Color”.

Fotoaparate esantis RAW konverteris leidžia RAW formatu užfiksuotus kadrus konvertuoti į JPEG formatą. Taip užtinkrinama itin aukšta fotografavimo kokybė, kadangi 14 bitų RAW formatu užfiksuotas vaizdas užtikrina itin sodrias spalvas. Integruota išmani blykstė padeda užfiksuoti natūralių spalvų vaizdus užtikrinant konkrečioms fotografavimo sąlygoms reikiamą šviesos kiekį, o fotografuojant makro vaizdus kontroliuojant pereksponavimą.

Fujifilm X-E2  
Fotoaparatas X-E2 prekyboje turėtų pasirodyti artimiausiu metu.

Orientacinės kainos:
X-E2 be objektyvo – 3099 Lt
X-E2 su objektyvu XF18-55 – 4479 Lt

*1: Lyginant su “EXR Processor Pro”
*2: FUJIFILM 2013 metų rusėjo mėn. tyrimo duomenimis. Lyginant su kitais sisteminiais fotoaparatais su 4/3 col. ar didesniais  jutikliais remiantis CIPA standartais ir naudojant vidinius matavimo instrumentus, parinkus aukščiausius veikimo nustatymus. Fotografuojant su XF14mm F2.8R objektyvu.
*3: Parinkus aukščiausius veikimo nustatymus, su XF27mm F2.8 objektyvu
*4 JPEG formatas, Fujifilm testavimo standartai: 10 ar didesnės klasės SD kortelė

Pagrindinės „Fujifilm X-E2”  savybės:

 • 16.3 mln. taškų „APS-C X-Trans CMOS II” vaizdo jutiklis
 • Originalus “X-Trans” spalvinio filtro taškų išdėstymas, leidžiantis nebenaudoti optinio mažo pralaidumo filtro,  užtikrina „moiré“ efekto ir neteisingų spalvų pašalinimą
 •  „EXR Processor II”
 • „Fujifilm X” objektyvų jungtis
 • Objektyvo moduliacijos optimizatorius (LMO)
 • Itin aukštos raiškos 2.36 mln. taškų OLED elektroninis vaizdo ieškiklis
 • ±3 ekspozicijos kompensavimo ratukas
 • Ypatingai šviesus 3 col. 1.04 mln. taškų LCD ekranas
 • Integruota iššokanti blykstė (taip pat blykstės padas išorinei blykstei)
 • ISO 200 – 6400, išplėstas ISO 100, 12800, 25600, Auto (maks. ISO400-6400 naudojant ISO Auto)
 • AF greitis 0.08sek.*2
 • Q (quick) mygtukas greitiems nustatymams
 • Integruotas RAW konverteris
 • Juostos imitavimo režimai („Velvia”,ASTIA,PROVIA,„Sepia”,„juoda/balta”, Pro Neg.Std ir Pro Neg.Hi)
 • Daugialypė ekspozicija, panoraminis fotografavimas ir 8 pažangių filtrų efektai
 • Vieno kadro atlikimas keliais nustatymais (AE/ISO/Dinaminio diapazono ir juostos imitavimo)
 • „Full HD” filmavimas.
 • Mikrofono/užrakto paleidimo jungtis (Φ2.5mm)
 • Apie 350 kadrų vieno įkrovimo metu
 • Galimi du variantai juoda ir juoda-sidabrinė

Galimi X-E2 aksesuarai:
Odinis dėklas BLC-XE1
Visi su „Fujinon X“ jungtimi suderinami objektyvai
M jungties adapteris suderinimui su papildomais objektyvais
Laikiklis HG-XE1
Trys blykstės (EF-X20, EF-20, EF-42)
Apsauginiai filtrai (PRF-39, PRF-52,PRF-62 )
Nuotolis paleidimas RR-90


Komentarai
Turinys
 • Badas
  Badas 
    2013.10.18, 13:39, rašė:
  WTF LMO? Papildomas sharpinimas? Vaizdo atstatymas dekonvoliucijos principu?
 • beautiful_grain
  beautiful_grain 
    2013.10.18, 14:06, rašė:
  "Fotoaparate nebėra aukšto dažnio filtro, todėl vaizdas taps detalesnis, bet galimos moire problemos" - sakyciau jo ir pirmojoje versijoje nebuvo, o moire problemas sprendzia specifinis pikseliu isdestymas...
 • Badas
  Badas 
    2013.10.18, 14:17, rašė:
  As asmeniskai sakyciau kitaip: nera irodyta, jog X-Trans isprendzia kokias nors moire problemas. Ziurint i DPR testus, vertikaliose ir horizontaliose linijose moire dingo, bet uztat atsirado istrizose :D. Neaisku kaip reikalai realaus gyvenimo nuotraukose. Trumpas pagooglinimas aiskaus atsakymo nedave. Tad kol kas galvoju, kad X-Trans yra eilinis abejotinos kokybes marketinginis triukas.
 • opiumas
  opiumas 
    2013.10.18, 16:02, rašė:
  O tu ta savo specifinį pikselių išdėstymą kuris išsprendžia moire problemas uzpatentavai? Nes nikonas su savo d800E turi tokiu problemu, arba jie ten visi "žali" sėdi ir nieko nenutuokia arba tu čia kažkokį brieda šneki . P.S. aš nieko apie tai nenusimanau taigi jeigu ka nemetyk akmenų i mano daržą !
 • Badas
  Badas 
    2013.10.18, 16:16, rašė:
  Trolis
 • martynas a.
  martynas a. 
    2013.10.18, 22:27, rašė:
  Prisipazinsiu - apstulbino x100 firmware atnaujinimas. Dar neteko girdet, kad gamintojas teiktu atnaujinimus jau nebegaminamam modeliui, ypac tuomet, kai rinkoje yra jo tiesioginis "ipedinis", kuri reikia pardavinet. O ir atnaujinimas nera vien bug fixai - i ji itrauktos ir specifines, tik "ipediniui" budingos savybes kaip focus peaking ir mazesnis fokusavimo atstumas ne macro rezime. Sakyciau gera strategija tvirtinant 'brand loyalty'. Visiems turintiems rekomenduoju - dabar si kamera tikrai veikia taip kaip reikia. Super
 • kavolis
  kavolis 
    2013.10.19, 01:50, rašė:
  " Dar neteko girdet, kad gamintojas teiktu atnaujinimus jau nebegaminamam modeliui, ypac tuomet, kai rinkoje yra jo tiesioginis "ipedinis", kuri reikia pardavinet"

  Pentaxas leidžia atnaujinimus ir 3 metų senumo modeliams, kurie turi jau 2 įpėdinius.
 • F.A.K
  F.A.K 
    2013.10.19, 01:58, rašė:
  bet ar 'brand loyalty nors biski jauciat uz tai? :)
 • kavolis
  kavolis 
    2013.10.19, 16:53, rašė:
  tai ne. Čia gi tokie stebuklingi atnaujinimai ir eina, vadinasi "brand loyalty extender 1.03" (pakeitė prieš tai buvusią 1.02 versiją). Aišku, šitie neprilygsta fujifilm atnaujinimams.
 • martynas a.
  martynas a. 
    2013.10.19, 19:36, rašė:
  Komentuojat it mazas vaikas.
 • martynas a.
  martynas a. 
    2013.10.19, 10:50, rašė:
  Atnaujinimus, kurie istaiso senu modeliu klaidas ar atnaujinimus, kurie papildo senu aparatu funkcionaluma naujomis galimybemis?
  O del brand loyalty - manyciau tokie gamintojo zingsniai tikrai susilauks klientu pritarimo. Ir bet jei Fuji praras kazkokia dali x100s pardavimu - ilgalaikeje perspektyvoje jie tikrai turetu islost.
 • F.A.K
  F.A.K 
    2013.10.20, 00:27, rašė:
  nu taip,mes dprewiev irgi paskaitom
 • opiumas
  opiumas 
    2013.10.18, 22:38, rašė:
  kurioje as cia vietoje uztrolinau, as tik paklausiau, nes pats nenusimanau nieko situose reikaluose. Taip mano klausimas nuskambejo kiek sarkastiskai, bet nu tu man durnam irodyk kad tie nikono specai nezino kaip isspresti ta moire problema, ka tipo jie tokie durneliai susede ir nezino kad kazkaip kitaip reikia pikselius isdelioti ir problema issisprestu.......
 • Mogu
  Mogu 
    2013.10.19, 00:25, rašė:
  Šiuo atveju nikonas negamina savo matricų, o naudoja sony (aptaisykit jei klystu). O tas išdėstymas ir yra Fuji gaminys.
 • 0144
  0144 
    2013.10.19, 10:50, rašė:
  nikonui gamina 3 kompanijos, ne tik sony. ir yra matricu kurios vien jam dedikuotos, tai anos laikomos paties nikono(nors aisku gaminamos ne pas juos).

  o isdestymas tai tikrai unikalus fuji, tik nelabai tikiu stebuklais sukeitus pikselius vietomis.
 • F.A.K
  F.A.K 
    2013.10.19, 16:37, rašė:
  "o isdestymas tai tikrai unikalus fuji, tik nelabai tikiu stebuklais sukeitus pikselius vietomis."

  na stebuklu tikrai buna deliojant pixelius, pavizdys- Sigma SD1 Merrill
 • 0144
  0144 
    2013.10.20, 01:22, rašė:
  ten visai kita technologija, o cia tiesiog filtriuko spalvas vietomis sukeite.
 • Booster
  Booster 
    2013.10.24, 12:59, rašė:
  Geriau gal pirma paskaitome apie skirtumus o jau tada darome tokias išvadas :)
  www.fujifilm.com/products/digital_cameras/x/fujifilm_x_pro1/.../
 • 0144
  0144 
    2013.10.24, 20:53, rašė:
  kaip ir sakiau filtriuko spalvas vietomis sukeite. ar kazka dar ten matai isskirtinio?
 • Booster
  Booster 
    2013.10.24, 12:57, rašė:
  ir Sigma DP1M; DP2M; DP3M, lenkia detalumu, dinaminiu diapazonu praktiškai visus FF matricos DSLR, bet su sąlyga jei naudojamas ISO iki 400.
 • Booster
  Booster 
    2013.10.24, 12:54, rašė:
  Prašom pasižiūrėti testus ir klausymų neliks.
  Fuji X PRo1 naujoji matrica tikrai labai gera ir lenkia daugeli FF senesnio modelio DSLR pvz. Canon Mark 5D ii

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti