Nauji objektyvai Sony sisteminiams
2021.04.26  Naujienos:  objektyvaisisteminiai fotoaparataiSony Rašyti komentarą
 
Nauji objektyvai Sony sisteminiams  
Pristatyti nauji objektyvai E jungties fotoaparatams:
Viso kadro Sony fotoaparatams:
Tamron 150–500mm F5–6.7 Di III VC VXD, 1500€
APS-C jutiklį turintiems Sony fotoaparatams:
Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD, 850€
Samyang AF 12mm f/2.0 E, 400€


Du Tamron objektyvai, kraštovaizdžio ir laukinės gamtos fotografijai!

Kai kalbama apie objektyvus „Sony E-mount“ tvirtinimo sistemai, Tamron yra vienas iš kruopščiausių ir gerbiamiausių gamintojų. Dabar eilė atėjo dar dviems objektyvams: Tamron 150–500mm F/5-6.7 di III VC VXD, skirtas viso kadro fotoaparatams ir Tamron 11–20mm f/2.8 di III-A RXD, skirtas fotoaparatams su APS-C jutikliais.

150–500 mm objektyvas siūlo universalų artinimo diapazoną, kuris leidžia fotografams ne tik priartėti prie laukinių gyvūnų, bet ir priartinti juos supančio kraštovaizdžio vaizdą. Jis yra kompaktiškas ir puikiai tinka fotografuoti laukinius gyvūnus, gamtą bei sporto renginius. 11–20 mm objektyvas yra puikus ir kompaktiškas itin plataus kampo universalus objektyvas, tinkantis nuo kraštovaizdžių iki gatvės fotografijos.

Tamron 150–500mm F/5-6.7 Di III VC VXD  
Tamron 150–500mm F/5-6.7 Di III VC VXD

Naujasis 150–500mm F5-6.7 itin platus teleobjektyvas yra skirtas „Sony E-mount“ viso kadro beveidrodiniams fotoaparatams. Jį buvo siekiama sukurti kaip galima kompaktiškesnį ir patogesnį naudoti, tuo pat metu išsaugant aukštą vaizdo kokybę.

Šis objektyvas yra vos 209,6 mm ilgio, o jo skersmuo plačiausioje vietoje yra 93 mm. Tai stulbinamai kompaktiškas dydis 500 mm ultra klasės teleobjektyvui, kuris skirtas viso kadro beveidrodiniams objektyvams. Net jei pasirinkus židinio nuotolį telefoto zonoje (500 mm), jis vis dar išlieka labai kompaktiškas –  tik 283 mm ilgio, o sveria be trikojo jungties 1725 g.

Naujame objektyve rasite daug naujų įdomių funkcijų, pvz., „Flex“ artinimo žiedo užraktą, laikiklį dirželiui ir „Arca-swiss“ sistemos greito nuėmimo plokštelę.

„Flex“ artinimo žiedo užrakto mechanizmas suteikia galimybę fotografui akimirksniu, stumiant priartinimo žiedą pirmyn ir atgal, užrakinti objektyvą bet kurioje artinimo padėtyje.

Tamron 150–500mm F/5-6.7 Di III VC VXD  
Tai užtikrina, kad objektyvo vamzdis, veikiamas savo svorio, atsitiktinai nepajudės. Taip pat sumontuotas įprastas užraktas, neleidžiantis pernešamo objektyvo vamzdžiui, veikiamam nuosavo svorio, išsistumti.

Greito nuėmimo plokštelė suderinama su „Arca Swiss“ sistema, o jos laikiklio forma yra specialiai sukurta, kad būtų patogu laikyti. Siekiant sumažinti svorį, jis yra pagamintas iš magnio. Tai sumažina rankai tenkančią apkrovą, be to jame yra anga dirželiui tvirtinti.

150–500 mm objektyve sumontuotas labai vertinamas VXD AF fokusavimo mechanizmas su tiesiaeigiu varikliu, užtikrinančiu itin didelį greitį ir aukštą optinių elementų judėjimo tikslumą, todėl išsaugotas itin puikus reagavimas.

Net kai fotografuojama telefoto diapazone, 150–500 mm objektyvas užtikrina greitą, patogų ir tikslų fokusavimą visame židinio nuotolių diapazone.

Fokuso sekimas buvo gerokai patobulintas, kad būtų lengviau užfiksuoti greitai judančius objektus, pavyzdžiui, fotografuojant sporto renginius, paukščius ir aviacijos šventę. Tai užtikrina, kad niekada nepraleisite šių dramatiškų ir kupinų veiksmo akimirkų. Ir nesvarbu, ar jūs fotografuotumėte ar filmuotumėte. Be to, tiesiaeigis variklis taip pat sumažina pavaros skleidžiamą triukšmą ir vibracijas, atsirandančias fokusavimo metu, todėl idealiai tinka fotografuoti ar filmuoti aplinkose, kuriose reikia laikytis tyliai.

Tamron 150–500mm F/5-6.7 Di III VC VXD  
Objektyve panaudotas Tamron“populiarusis VC režimas, kuris išlaiko stabilų vaizdą iki 4 „F-Stop“ reikšmės ir suteikia galimybę pasirinkti tris nustatymus (1 režimas: standartinis, 2 režimas: tik fotografuojama sukant („Panning”) ir 3 režimas: kadravimo prioritetas). Šis funkcionalumas užtikrina puikias vaizdo stabilizavimo charakteristikas, suteikiančias galimybę efektyviai mažinti vaizdo suliejimą, atsiradusį dėl nestabiliai laikomo fotoaparato.

Optinę konstrukciją sudaro 25 optiniai elementai 16-oje grupių, įskaitant vieną XLD (itin mažo išsklaidymo), penkis LD (mažo išsklaidymo) ir du hibridinius asferinius objektyvo elementus, kontroliuojančius aberacijas, įskaitant ašines chromatines aberacijas. Objektyvo lęšiai padengti Tamron įžymia BBAR-G2 danga, iki minimumo slopinančia atspindžius ir tviskėjimus bei užtikrinančia detalų vaizdą.

Objektyvo MOD (minimalus atstumas iki objekto) yra 0,6 m pasirinkus plataus kampo 150 mm židinio nuotolį ir 1,8 m pasirinkus 500 mm židinio nuotolį.

Objektyvas turi drėgmei atsparią konstrukciją, dengtą fluoru, užtikrinančią objektyvo naudojimą net atšiauriomis oro sąlygomis. Jis suderinamas su daugeliu populiarių funkcijų, kurias Sony diegia savo fotoaparatuose, įskaitant funkcijas „Fast Hybrid AF“ ir „Eye AF“.

Pagrindiniai techniniai duomenys
    Kompaktiškas „ultra“ klasės keičiamo židinio nuotolio teleobjektyvas
    Stulbinanti vaizdo kokybė
    Greitas automatinis fokusavimas
    VC režimas, kuris išlaiko stabilų vaizdą iki 4 „F-Stop“ reikšmės
    Drėgmei nelaidi konstrukcija
    Keičiant židinio nuotolį iš 150 mm į 500 mm, žiedas pasukamas vos 75º
    Objektyvo gaubtas su lanksčia apsaugine priekine dalimi

 

Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD  
Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD

Naujasis f/2.8 diafragmos 11–20 mm objektyvas yra pirmasis pasaulyje itin plataus kampo keičiamo židinio nuotolio objektyvas, skirtas „Sony E-mount“ tvirtinimo sistemos APS-C beveidrodiniams fotoaparatams. Nepaisant šviesios f/2.8 diafragmos, objektyvas yra labai mažas (vos 86,2 mm) ir puikiai tinkantis Sony kompaktiškam APS-C beveidrodiniam fotoaparatui.

Dėl jo universalaus židinio nuotolio, naudotojai gali mėgautis išskirtinėmis itin plataus kampo suteikiamomis galimybėmis pasirinkę 11 mm židinio nuotolį (viso kadro ekvivalentas – 16,5 mm) ir tuo pat metu galės turėti objektyvą, kuris puikiai tinka įprastam fotografavimui pasirinkus 20 mm židinio ilgiui (viso kadro ekvivalentas – 30 mm), pvz., gatvės fotografijai.

11–20 mm F2.8 objektyvas yra vos 86,2 mm ilgio ir sveria vos 335 g. F2.8 šviesios diafragmos itin platus kampo keičiamo židinio nuotolio objektyvas pagal savo charakteristikas yra nepaprastai kompaktiškas ir lengvas .

Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD  
Optinę konstrukciją sudaro 12 elementų 10-yje grupių. Du GM (stiklinis asferinis) objektyvo elementai, užtikrinantys aukštą viso vaizdo raišką nuo krašto iki krašto. Vienas XLD (itin mažo išskaidymo) ir du LD (mažo išskaidymo) objektyvo elementai sukuria ryškius vaizdus, kuriuose itin gerai koreguojamos optinės aberacijos.

Objektyvas taip pat padengtas Tamron įžymia BBAR-G2 danga, maksimaliai slopinančia atspindžius ir tviskėjimus bei užtikrinančia detalų vaizdą, net kai objektas apšviestas iš galo. Dėka visų šių funkcijų derinio, objektyvas nuo krašto iki krašto kuria ryškų ir natūralių spalvų vaizdą bei puikiai derantį „Bokeh“ efektą.

Kitos įdomios 11-20 f/2.8 optinės savybės yra puikus MOD (minimalus atstumas iki objekto) – 0,15 m, kai židinio nuotolis yra 11 mm ir 0,24 m, kai židinio nuotolis 20 mm. Pasirinkus plačiausią matymo kampą (11 mm), pasiekiamas stulbinantis maksimalus 1:4 didinimo santykis!

Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD  
Objektyvas turi drėgmei atsparią konstrukciją, padengtą fluoru, užtikrinančią objektyvo naudojimą net atšiauriausiose sąlygose. Jis yra suderinamas su daugeliu funkcijų, kurias Sony diegia savo fotoaparatuose, įskaitant „Fast Hybrid AF“, „Eye AF“. Jame taip pat montuojamas RXD žingsninis variklis, kuris yra išskirtinai tylus ir puikiai tinka filmuojantiems.

Pagrindiniai techniniai duomenys
    Kompaktiškas itin plataus kampo objektyvas
    Puikus MOD
    Stulbinanti vaizdo kokybė
    Drėgmei nelaidi konstrukcija

Kainos ir pristatymas:
Tamron 11-20mm f/2.8 di III-A RXD pradėsime siųsti 2021 m. birželio pabaigoje.
Rekomenduojama pardavimo kaina yra 869 EUR
Tamron 150-500mm F/5-6.7 di III VC VXD pradėsime siųsti 2021 m. birželio pradžioje.
Rekomenduojama pardavimo kaina yra 1499 EUR

Naujas plataus kampo objektyvas Sony „APS-C“ fotoaparatams

Samyang plečia objektyvų asortimentą „Sony E-Mount“ tvirtinimo sistemai. Šį kartą su pačiu mažiausiu ir lengviausiu pasaulyje ir savo klasėje ultra plataus kampo objektyvu.

Samyang AF 12mm f/2.0 E  
Židinio nuotolis ir aukšta optinė kokybė daro Samyang AF 12mm f/2.0 E puikiu objektyvu kraštovaizdžio, kelionių, interjero dizaino ir architektūros fotografijai. F/2.0 diafragmos šviesumas tai taip pat puikiai tinka astrofotografijai.

Samyang MF12mm f/2.0 yra objektyvo, kurį ilgą laiką mylėjo astrofotografijos ir kraštovaizdžio fotografai, pavyzdys. Todėl jį patobulinome ir naujajame AF 12mm f/2.0 E buvo panaudota automatinio fokusavimo sistema bei naujas modernus dizainas. AF 12mm f/2.0 užtikrina išskirtinę vaizdo kokybę ir puikų ryškumą kraštuose, todėl galite užfiksuoti žvaigždėtą naktį net plačiai atvėrę diafragmą.

Sverdamas tik 213 g ir būdamas vos 59,2 mm ilgio, šis naujas 12 mm objektyvas užtikrina tobulą patogumo nešiotis ir neprilygstamų charakteristikų derinį. Be to, šiuo metu tai yra lengviausias ir mažiausias AF 12 mm objektyvas rinkoje.

Samyang AF 12mm f/2.0 E  
Objektyvo konstrukciją sudaro 12 elementų 10-yje grupių su 5 specialiais optiniais elementais (1 H-ASP, 1 ASP ir 3 ED); optinėje konstrukcijoje panaudoti trys itin mažos dispersijos elementai ir du asferiniai (H-ASP ir ASP) elementai, kad būtų sumažintos chromatinės aberacijos ir iškraipymai, ir būtų gauti ryškesni vaizdai.

Siekiant sumažinti paviršiaus atspindžius ir užkirsti kelią objektyvo optinių elementų tviskėjimui ir šešėliavimui bei suteikti geresnį šviesos perdavimą ir didesnį kontrastą, objektyvo optiniai elementai buvo padengti UMC (ultra daugiasluoksnė danga).

Dėl optinės konstrukcijos objektyvas užtikrina puikią vaizdo kokybę nuo kadro centro iki kraštų, net esant maksimaliai atvertai diafragmai (f/2.0).

Visas korpusas yra metalinis, o pats objektyvas yra atsparus skirtingoms oro sąlygoms, todėl jį galima naudoti net atšiauriomis oro sąlygomis.Kainos ir pristatymas:
Naująjį objektyvą pradėsime siųsti 2021 m. gegužės pabaigoje. Rekomenduojama pardavimo kaina yra 369.00 EUR
Dėl papildomos informacijos rašykite: karolis.purickas@focusnordic.lt

Pagrindiniai techniniai duomenys:
Puikios optinės charakteristikos
35 mm viso kadro fotoaparato analogas būtų 18 mm objektyvas
Sveria tik 213 g ir yra vos 59,2 mm ilgio
Automatinis fokusavimas
Puikiai tinka astrofotografijai bei kraštovaizdžio fotografijai  fotobites.lt siūlo  20% nuolaidą Ekspres fotoknygoms!

Šį mėnesį Kokybiška spauda Įspaudas NEMOKAMAI

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti