Nauji sisteminiai: Canon M100 ir Olympus OM-D E-M10 Mark III
2017.09.01  Naujienos:  CanonOlympussisteminiai fotoaparatai  3
 
Canon EOS M100  
Canon pristatė mėgėjiškos klasės sisteminį fotoaparatą Canon EOS M100.
Ypač paprastas fotoaparatas reklamuojamas šūkiu „Pamiršk vartotojo instrukciją“ :)
Valdymo mygtukų nėra, 4K nėra, objektyvų beveik nėra, bet yra greitesnis fazinis fokusavimas. Gal tikrai šis paprastas bet sumanus žaisliukas ir vertas jo aukštesnės kainos.
O naujas  Olympus OM-D E-M10 Mark III pradžiugins rimtesnius fotografus.
Pranešimas žiniasklaidai:

Olympus OM-D E-M10 Mark III: Jūsų idealus kelionių kompanionas

Vilnius, 2017-08-31 • Niekada nenustokite keliauti su naujausiu Olympus OM-D fotoaparatų serijos modeliu. Olympus išleido naujausią modelį, savo apdovanojimų turinčiame OM-D serijoje: OM-D E-M10 Mark III. E-M10 Mark III, puikiai suprojektuotas ir naudojantis daugelį pirmaujančių technologijų, randamų kituose OM-D modeliuose, skatina fotografus žengti kitą žingsnį ir atrasti fotografijos džiaugsmą.

Žinoma, kad taptų modernia klasika ir nepakeičiamu kelionių palydovu, E-M10 Mark III yra itin kruopščiai suprojektuotas. Lengvas ir paprastas naudoti, šis fotoaparatas buvo sukurtas naudojant intuityvius valdiklius tam, kad fotografai galėtų fotografuoti nuostabius, aiškius vaizdus ir įspūdingus vaizdo įrašus nuo pat pirmo fotoaparato paėmimo į rankas.

E-M10 Mark lll bus galima įsigyti sidabrinės ar juodos spalvos. Prekyboje fotoaparatas pasirodys 2017m rugsėjo viduryje (rinkinių su objektyvais ir kūnelio kainos pateiktos žemiau).

Olympus OM-D E-M10 Mark III  
Olympus OM-D E-M10 Mark III


Puikus rezultatas bet kurioje fotografavimo situacijoje

Jie sako, kad susižavėjimas atsiranda dėl naujų dalykų atradimo, o naujojo TruePic Vlll vaizdo procesoriaus, kuris taip pat naudojamas pripažintame flagmane OM-D E-M1 Mark II ir pažangiosios Olympus 5 ašių stabilizacijos derinys, fotografams suteikia galimybę mėgautis ryškiomis ir aštriomis nuotraukomis, kokių jie net nemanė esant galimybės užfiksuoti. Ši protinga technologija užtikrina puikų ryškumą nenaudojant trikojo, praktiškai visose fotografavimo situacijose, įskaitant ir naktinę fotografiją*.

Filmų kūrimas, norint užfiksuoti naujų vietų vaizdus ir garsus, iš tiesų atneša prisiminimus į gyvenimą, nors kartais 4K filmų detalumas ir tuo pačiu žavesys gali būti prarasti dėl kameros drebėjimo ir sulieto vaizdo. Olympus šį rūpestį nuima nuo fotografų, kurie tik atranda filmavimą, pečių, nes E-M10 Mark III aukštos kokybės vaizdo stabilizavimas įmontuotas į fotoaparato korpusą ir tokiu būdu kompensuojamas fotoaparato drebėjimas su bet kokiu objektyvu, filmuojant bet kokią sceną be jokių papildomų stabilizatorių!

Kelyje: idealus kasdieninis kompanionas

Nuolatinis palydovas, stilingas OM-D E-M10 Mark III yra kompaktiškas ir lengvas, kad galėtumėte jį paimti drauge į bet kokią kelionę - fotografai tiesiog nenorės išeiti namų be jo!

Integruotas vaizdo ieškiklis, blykstė ir Wi-Fi – viskas šiame fotoaparate sukurta galvojant apie naują fotografą ir kompaktiškas korpusas taip pat yra ne išimtis. Patogus rankoje, tvirtos konstrukcijos su padidinta rankena - fotoaparatą lengva laikyti. Fotoaparatas turi pasukamą, lietimui jautrų LCD, kurį valdyti galėsite panašiai kaip ir išmanųjį telefoną, lengvai naudojami metaliniai ratukai ir mygtukai, o fotoaparate esančios piktogramos ir tekstas yra aiškiai matomi ir suprantami; visa tai padės fotografams būti kūrybingiems bet kur ir bet kada.

E-M10 Mark III bus geriausiai ,,apsirengęs” OM-D, nes drauge išleidžiamas ir specialiai jam sukurtas natūralios odos gaubtas**. Rudos ar juodos spalvos, tai bus puikus aksesuaras ir papildymas prie stilingojo E-M10 Mark III.
Olympus OM-D E-M10 Mark III  


Įžiebkite aistrą ir ugdykite savo įgūdžius

E-M10 Mark III turi neįtikėtinus naujus atnaujinimus ir technologijas, kurios yra protingai sujungtos tam, kad fotografai galėtų tobulėti ir plėtoti savo kūrybiškumą tiesiog naudodami savo fotoaparatą. Netgi fotografuojantys pirmą kartą su sisteminiu fotoaparatu, galės lengvai tą daryt dėl keturių pagalbinių fotografavimo režimų:

AUTO režimas (anksčiau iAUTO) buvo gerokai patobulintas, siekiant išvengti sulietų nuotraukų - judesio aptikimas net tamsoje.

Scenos (SCN) režimas buvo patobulintas ir fotografams padės kontroliuoti norimus rezultatus, pasirenkant vieną iš šešių temų su iš anksto nustatytais parametrais.

Advanced Photo (Pažangusis fotografavimas) AP režimas buvo pridėtas tam, kad fotografai galėtų tiksliai koreguoti savo nuotraukas ir mėgautis neįtikėtiniais fotografavimo būdais, pvz., "Live Composite" ir "Multiple Exposure", nesigilindami į menių struktūrą.

"Bleach Bypass" yra naujas meninis filtras (ART) , kuri išplečia fotografijų išraiškų diapazoną, atkuriant sidabro išlaikymo metodą, kuris buvo naudojamas analoginėje fotografijoje juostelių ryškinimui.

Visi šie fotografavimo režimai priskiriami atnaujintam, intuityviam režimų ratukui, tad jie dar lengviau pasiekiami.

Olympus OM-D E-M10 Mark III  
Niekada nenustokite keliauti


Laikas su draugais ir šeima paprastai reiškia, kad vyksta daugybė dalykų. Tačiau dažnai greitas kadras nuvilia - veiksmas yra neryškus, o momentas praleistas!

Fotografus nustebins rezultatas, kurį jie gali pasiekti su Olympus greitąja automatinio fokusavimo (AF) sistema. Naudodami E-M10 Mark III didelės spartos "Touch AF" funkciją, jie gali užfiksuoti tikslią akimirką, paprasčiausiai paliesdami LCD ekraną, taip užšaldydami veiksmą, nepaprastai ryškiai ir tiksliai.

Naujausias OM-D modelis dabar turi 121 kontrasto AF taškus, nes pagerėjo TruePic Vlll procesoriaus vaizdo apdorojimo našumas. Su 121 AF taškais, apimančiais daugumą vaizdo srities, galite sufokusuoti bet kurioje ekrano vietoje. Nuolatinio fokusavimo (Continuous AF) režimas gebą aptikti objekto judesį, o fotografai tikrai įvertins Veido atpažinimo pirmenybinį AF ir Akių aptikimo AF, kurie tikrai naudingi, kad fotografuojant portretus būtų užtikrinta tinkama ekspozicija ir aštrus fokusavimas.

Paprasta dalintis per Wi-Fi

Net ir būdami išvykę, integruoto E-M10 Mark lll Wi-Fi dėka, fotografai gali dalintis savo nuotraukomis. Naudodami Olympus Image Share (OI.Share) aplikaciją išmaniajam telefonui visada galėsite pasidalinti savo naujausiai nuotykiais su draugais. Prisijungę prie šios programėlės, fotografai gali naudoti savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, kad nuotoliniu būdu valdytų užrakto paleidimą ir daugybę kitų funkcijų, pvz., pridėti GPS duomenis į nuotraukas.

Kaip ir kiekvienas naujas Olympus fotoaparatas, Olympus E-M10 Mark II gauna nemokamą šešių mėnesių garantijos pratęsimą***, gaminį užregistravus MyOlympus internetinėje platformoje www.my.olympus.eu .

Gaminio specifikacijos gali keistis be išankstinio įspėjimo. Prašome patikrinti www.olympus-europa.com/cameras naujausias specifikacijas

* Maksimalus 4 užrakto žingsnių kompensavimas pagal CIPA standartus, kai naudojamas M.ZUIKO DIGITAL ED 14-42mm 1:3.5-5.6 EZ objektyvas prie 42mm (35mm ekv.f=84mm).
** Įsigyjamas atskirai
*** Kai naudojamas M.ZUIKO DIGITAL ED 14-42mm 1:3.5-5.6 EZ objektyvas
**** Šeši mėnesiai papildomai prie standartinės garantijos, galiojančios pirkimo šalyje.

Rinkinių kainos ir prekybos pradžia
 •     OM-D E-M10 Mark III kūnelis tik EUR 649 prekyboje nuo 2017m Rugsėjo vidurio
 •     OM-D E-M10 Mark III su M.ZUIKO DIGITAL 14-42mm 1:3.5-5.6 II R tik EUR 699
 •     OM-D E-M10 Mark III su M.ZUIKO DIGITAL 14-42mm 1:3.5-5.6 EZ tik EUR 799

OM-D E-M10 Mark lll PAGRINDINĖ SAVYBĖS:

 • Galingiausia pasaulyje įmontuota 5 ašių stabilizavimo Sistema, užtikrina 4 EV žingsnių kompensavimą, fotografuojant ir filmuojant*
 • TruePic VIII vaizdo procesorius, geresnis darbas presto apšvietimo sąlygomis
 • 16 MP Live MOS jutiklis
 • High-speed AF veikimas su 121 kontrastinio AF tašku
 • 4K filmavimo raiška, k/ps 30p, 25p, 24p / IPB (apyt.. 102 Mbps suspaudimas)
 • Serijinis fotografavimas apyt. 8.6 k/ps S-AF ***
 • Spartus, OLED EVF su 2,36 Mln taškų, skirtas tiksliam kadravimui ir nustatymams realiu laiku
 • Suderinama su daugiau nei 40 Micro Four Thirds objektyvų ir kitų priedų
 • Kompaktiškas ir nesenstantis retro stiliaus dizainas
 • Atnaujintas, intuityvus valdymo ratukas paprastam valdymui. Greitai pasiekiami keturi pagalbiniai fotografavimo režimai
 • 15 koreguojamų Art filtrų dar didesnei kūrybinei laisvei.
 • Integruotas Wi-Fi greitam nuotraukų ar video pasidalijimui, taip pat ir nuotoliniam valdymui
 • Išmatavimai: P 121.5mm x A 83.6mm x G 49.5mm
 • Svoris: 362g (tik kūnelis)
 • Premium kokybės natūralios odos fotoaparato gaubtas, skirtas tik E-M10 Mark lll: CS-51B juodos arba rudos spalvos**.
 • www.olympus.eu/cameras

Olympus OM-D E-M10 Mark III Aprašymas
Jutiklio dydis?  22 mm.
Vaizdo taškai? 
16 mpix
LCD ekranas? 
8.1 cm
Foto2
Olympus OM-D E-M10 Mark III
Jautrumas?  200-25600 ISO
Foto3
Olympus OM-D E-M10 Mark III
Kaina?  617    Palyginti ⯈


Komentarai
Turinys
 • Badas
  Badas 
    2017.09.01, 15:25, rašė:
  RIP valdymo mygtukai :(
 • eFoto redaktorius    2017.09.02, 21:34, rašė:
  O gal jų ir nereikia.
  Jei rimtai suprograminti fotiką, tai jis atpažintų apsoliutaus daugumos fotografų porekius ir siužetus. Fazinis fokusavimas tą užduotį dar labiau supaprastina. Tai ateitis. Tik nežinau kiek šiame fotike ji realizuota
 • Badas
  Badas 
    2017.09.02, 21:44, rašė:
  Funkcine prasme mygtukai patogesni:
  1) nenusispaus atsitiktinai (IMHO tai didziausia lieciamu ekranu problema);
  2) nuspaudus mygtuka/pasukus ratuka yra taktilinis griztamasis rysys (antra didziausia ekranu problema);
  3) mygtuku isdestymas - ergonomiskas (visur, kur tik reikia), tuo tarpu ekranas tik nugarinej sienelej.
  4) mygtuka gali nuspausti beveik neziuredamas - pirstas pats pajaucia vieta;
  5) na ir galu gale neeikvoja elektros energijos.
  Teisybes delei reikia pamineti lieciamu ekranu privalumus: dinamiskas interfeisas, "svarus" minimalus dizainas. Viena skirta eiliniams tapsnotojams, kita reikliems entuziastams ir specialistams.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
 Konkursas „Kepurė žmogų puošia“
Žmonės su galvos apdangalais: nuo praktiškų šalmų iki prabangių skrybėlių .. Konkursas vyks iki balandžio 19 dienos.
Tai 2 savaičių konkursas: visos nuotraukos.

Grupė Fotokonkursai rekomenduoja

Nugalėtojus renka grupės Fotokonkursai nariai turintys aukštesnį statusą. O išrinkti konkurso temą galite čia.