Ne fotografas Mark Tennant
2021.06.08  Naujienos:  portretaisavaitės fotografas  5
 
Mark Tennant  
Dabar vyksta gatvės vaizdų konkursas Gyvas miestas. Bet labai vangiai.. Kasdieniški vaizdeliai nepopuliarūs? Nutraukiam, pristabdom iki Gatvės muzikos dienos (liepos 17d) ar pratęsiam iki GMD?
O šios dienos rekomenduotinas fotografas yra .. JAV dailininkas Mark Tennant. Jis tapo paveikslus kaip snapšotines nuotraukas su blykste. Tai retro vaizdeliai iš XX amžiaus pabaigos JAV paauglių (merginų) gyvenimo.
Kas svarbiausia fotografijoje? ŠVIESA, pasakys kiekvienas patyręs fotografas. Ir.. šešėliai, pridurs dailininkas. O viską jungia kasdieniški bet neįprasti siužetai. Plačiau. Daugiau apie žinomą dailininką ir pedagogą Mark Tennant galima sužinoti jo knygoje.

Komentarai
Turinys
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2021.06.09, 00:11, rašė:
  Matyt, nedaug čia gatvės veiksmo fotografų. Aš kažkaip nedrįstu gatvėje fotografuoti praeivių... O prasidėjusį konkursą numarinti būtų gaila. Gal pratęsti? Aišku, po mėnesio bus atostogų pikas, žmonės nebūtinai bus prie kompiuterių, todėl, kaip jau įprasta, vasarą didelio aktyvumo čia tikėtis neverta.
 • Badas
  Badas 
    2021.06.09, 00:19, rašė:
  GMD (ir kiti masiniai renginiai) - gera proga "prisijaukinti" gatves fotografija: zmones linksmi, nujaucia/tikisi jog bus fotografuojama ir geranoriskiau ziuri i fotografus. O pries tai dar galima paskaityti geru patarimu internete kaip isdristi fotografuoti.
 • eFoto redaktorius    2021.06.09, 01:19, rašė:
  1) Naudoti maža fotoaparatą
  2) Nesureikšminti fotografavimo ir ilgai neužstrukti
  3) Susitikus žvilgsniams - nusišypsoti
  4) Užsidėti koki nelabai rimtą apdarą, kapurę
  (5) Fotografuoti su atlenktu ekranėliu - nuo krutinės
  Jei taip fotkinsi - niekas nei nepyktels. O jei (5) tai gal net ir nepastebės ;)
 • Badas
  Badas 
    2021.06.09, 10:43, rašė:
  6) Pasiruosti vidine busena-nusiteikima: tu nedarai nieko blogo, fiksuoti momento grozi ir unikaluma - tai netgi labai geras ir kilnus darbas. Viduje jausk linksmuma, pagarba, smalsuma - tavo neverbalika isspinduliuoja ka turi viduje ir tuo apkrecia aplinkinius. Dauguma zmoniu is esmes yra geranoriski ir viskas bus gerai. Vidine savijauta - tai ne punktas nr sesi, tai punktas nr vienas. Kai viduje jautiesi gerai, gali naudoti kokio tik nori dydzio fotoaparata :)
  7) Is anksto zinok kad isspresi visas problemas jeigu jos iskiltu, nes esi geranoriskas ir rupiniesi kitais zmonemis. Jei reikes, be problemu istrinsi nuotrauka ir atsiprasysi, tai visai nesunku.
  8) Buk pasiruoses atsakyti i klausima "kodel fotografuoji, ka darysi su nuotraukomis". Kai kurie zmones yra labai toli nuo fotografijos, jie nesupranta ka reiskia "fotografuoti del hobio", o zodis "internetas" gali skambeti itariai, nes niekad nera ten buve.
  9) Jeigu fotografuoji nepastebimai o tave visgi pastebejo - viskas ok, nesistenk isvengti zvilgsnio ir nepabek, zr. punkta nr. 1 (6). Bet ir neuzsilaikyk, linksmai keliauk toliau kaip turistas.
  10) Jeigu fotografuoji zmogu is toliau, kartais nereikia ziureti jam i akis, kad sumazinti jam nerima: gal pvz visai ne ji fotografavai o gatve uz jo, arba nufotografavai bet jau palikai ramybeje ir daugiau juo nesidomi. Naudoti pagal situacija.
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2021.06.10, 23:32, rašė:
  Dėkui. Visko čia tiek gražiai prisiūlėte. Dabar belieka įgyvendinti. Kada nors :)

  fotobites.lt siūlo  20% nuolaidą Ekspres fotoknygoms!

Šį mėnesį Kokybiška spauda Įspaudas NEMOKAMAI

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti