portretai

Laimingiausios valstybės žmonės natūralioje aplinkoje

2022.06.16  Naujienos:  portretaisavaitės fotografas  3  +27.2  
 
Сергей Белов nuotrauka  
/dar vienas fotografas iš rytų, bet vėl su į įdomiu projektu../
Rusas Сергей Белов vaikščiojo po Kopenhagą ir skambino į atsitiktines duris pašydamas nufotografuoti gyventojus jų namuose. Visi sutikdavo ir net labai neklausinėdavo kam to reikia. Gal įtikindavo barzdoto užsieniečio su didele kamera (Mamiya 6x7) vaizdas, o gal, kad danai gerai supranta menininkus - juk jų namuose matome daug meno.
Charakteringas pokalbis su nufotografuota mergina: „Labas, noriu tave nufotografuoti namie“, - „Aš labai skubu“, - „Ilgai netruksiu“, „Gerai, užeik“.
Rodos tikrai tik labai laimingi žmones gali būti tokie geranoriški ir atviri.  Komentarai..

Fotosesija įsimins ilgai

2022.06.12  Naujienos:  portretaisavaitės fotografas  3  +32.4  
 
Stanislav Senyk  
Postsovietinėse šalyse dabar vyksta išleistuvės, moksleivių fotosesijos. Tai dažniausiai įprastos rikiuotės prie mokyklos ar miesto įžymybių.
Bet fotografas Stanislav Senyk iš Ivano-Frankivsk sumanė padaryti išskirtines fotosesijas (kodėl ši mintis kilo tik jam?) - smarkiai apgriauto Černigovo miesto moksleivius pakvietė fotografuotis realioje aplinkoje. Atsiliepė 3 klasės. Štai kas gavosi ...
 - Tos nuotraukos įgaus vertę po 5-6 metų, kai pas juos atsiras vaikai, - sako fotografas, - Savo tėvų ir senelių klausdavome (apie karą), kaip tai buvo? Bet tuo metu nebuvo foto ir video ..  Komentarai..

Prezidento fotografė Soazig de la Moissonnière

2022.03.17  Naujienos:  portretaireportažas  3  +37.0  
 
Soazig de la Moissonnière  

Šiuolaikinėje politikoje ir net kare įvaizdis labai svarbus.
Štai kaip puikiai dirba E. Makrono fotografė Soazig de la Moissonnière (soazigdelamoissonniere.com , @soazigdelamoissonniere).

Jos reportažas padarytas po Makrono pokalbių su Putinu - tai tiesiog drama nuotraukomis. Jų pokalbiai truko iki 6 valandų be jokių rezultatų: Putinas buvo tvirtai nusprendęs pulti Ukrainą.  Skaityti toliau...

✦ 10 geriausių portretistų ✦ ir jų nuotraukos

2022.01.03  Naujienos:  eFoto geriausiportretai  7  +62.3  
 
Artūras Politovas: *   Komentarai [7]

Geriausi portretistai!
Nenuostabu.. mėgiamiausiu ir aktyviausiu praėjusiai metais buvo neįtikėtinai produktyvus Artūras Politovas. Jo net mobiliais telefonais darytos nuotraukos įrodo jog technika - mažiausiai svarbi.
Sveikiname visus - yra tikrai puikių nuotraukų!  Skaityti toliau...

Ne fotografas Mark Tennant

2021.06.08  Naujienos:  portretaisavaitės fotografas  5  +9.6  
 
Mark Tennant  
Dabar vyksta gatvės vaizdų konkursas Gyvas miestas. Bet labai vangiai.. Kasdieniški vaizdeliai nepopuliarūs? Nutraukiam, pristabdom iki Gatvės muzikos dienos (liepos 17d) ar pratęsiam iki GMD?
O šios dienos rekomenduotinas fotografas yra .. JAV dailininkas Mark Tennant. Jis tapo paveikslus kaip snapšotines nuotraukas su blykste. Tai retro vaizdeliai iš XX amžiaus pabaigos JAV paauglių (merginų) gyvenimo.
Kas svarbiausia fotografijoje? ŠVIESA, pasakys kiekvienas patyręs fotografas. Ir.. šešėliai, pridurs dailininkas. O viską jungia kasdieniški bet neįprasti siužetai. Plačiau. Daugiau apie žinomą dailininką ir pedagogą Mark Tennant galima sužinoti jo knygoje.  Komentarai..

Tilda Swinton ir Jack Davison

2021.04.24  Naujienos:  portretaisavaitės fotografas  1  +31.2  
 
Jack Davison  
"Mano močiutė, mirusi būdama 97 metų, visada sakė, kad kiekvienais metais gyvenimas tik gerėja. Dabar jaučiuosi taip pat. Amžius yra labai juokingas dalykas. Gyvename visuomenėje, kurioje manoma, kad viskam yra savas laikas. Ir jei praleidote galimybę ką nors padaryti, tada niekada negalėsite to grąžinti. Esu įsitikinusi, kad visa tai netiesa: jei neišsidūkai dvidešimties, galite rauti keturiasdešimties. Jei nepadarei keturiasdešimties, tada daryk tai būdamas šešiasdešimties. Tai niekada nevėlu!". Tilda Swinton
O šias puikias nuotraukas (yra daugiau, spausti nuotrauką!) padarė Jack Davison.  Komentarai..

Lensculture: geriausi portretai

2021.04.18  Naujienos:  konkursaiportretaisavaitės tinklapis  12  +17.6  
 
Lina Geoushy nuotrauka  
Gal geriausias kūrybinės fotografijos tinklalapis 21 dieną baigia darbų priėmimą į savo konkursą (35-45€). Gal ir neverta skubintis dabar. Juk darbus verta gerai apgalvoti. Nors ..galima nemokamai nusiųsti 1 nuotrauką vertinimui. O gal pasiseks, pastebės tarp tūkstančių kitų?
Kas yra šiuolaikinė fotografija galima suprasti pasižvalgius, pavyzdžiui, po geriausįų 2021 metų portretų galeriją. Darbai ten ypač suskamba skaitant pristatantį tekstą ar kritikų interpretaciją.
Lina Geoushy (Egiptas) projektas: "Gatvėje pasilenkiau į taksi langą, kad užmokėti, o pro šalį einantis vyras palietė mano sėdmenis. Aš pravirkau, iki namų nuėjau tylėdama".  Komentarai..

✦ 10 geriausių portretistų ✦ ir jų nuotraukos

2021.01.30  Naujienos:  eFoto geriausiportretai  2  +63.8  
 
Lunaria: Raganos   Komentarai [9]

2020 metais produktyviausia portretiste buvo Lunaria (Augustina M., www.lunaria.lt). Tamsoki pilnačių portretai įsiminė daugeliui..
Jos žvilgtelėjimas į praėjusius metus ir kitų geriausių nuotraukos..  Skaityti toliau...

✦ 6 geriausios vaikų fotografės ✦ ir nuotraukos

2020.01.19  Naujienos:  eFoto geriausiportretai Rašyti komentarą  +38.0  
 
Giedras Dangus: Truputis meilės   Komentarai [12]

Taip, visos fotografės - moterys ;)
Sveikiname!
Ir jų geriausi darbai.  Skaityti toliau...

Ekologinė istorija ..

2019.12.24  Naujienos:  portretai Rašyti komentarą  +40.9  
 
TIME nuotrauka  

Metų žmogumi žurnalas TIME išrinko (jei dar kas nežino) švedų mergaitę Greta Thunberg.
Jos fotosesiją padaryti paprašė jakutų, fotografės Evgenijos ir režisieriaus Maksimo Arbugaevų. Jie jau žinomi savo projektais garsinančiais sudėtingą žmogaus ir gamtos sambūvį. Fotografė Evgenija - pasaulio pilietė, laisvai samdoma fotografė, bet kartais grįžta į gimtąjį Tiksi miestelį Sibire. Kai kuriuos darbus fotografė parduoda galerijose.  Skaityti toliau...

✦ 10 geriausių portretistų ✦ ir geriausios nuotraukos

2019.12.15  Naujienos:  eFoto geriausiportretai  9  +64.5  
 
Artūras Politovas: * (Juk esti valandų, kai liūdesys, Net nežinia dė...)   Komentarai [9]

Tie, kas sako - "aš fotografuoju natūraliai ir nieko nekeičiu nuotraukose" patys save riboja.
Tai Artur Politov kelias ;)
Pristatome jį ir kitus geriausius ir aktyviausius šių metų fotografus. Pateikti ir jų geriausi portretai.  Skaityti toliau...

Daivos (dgs) senoliai: „Man jie įdomūs ir gražūs“

2019.11.02  Naujienos:  mėnesio geriausiportretai  1  +68.8  
 
dgs: Zigmas   Komentarai [10]

Esi eFoto senbuvė gerai žinoma savo peizažais.

Dabar vis dažniau pradėjai rodyti portretus.
Kada, kaip atsirado noras fotografuoti žmones?

Meilė fotografijai prasidėjo nuo mokyklos suolo...  Skaityti toliau...

Nėra pasiteisinimo, kodėl negali realizuoti savo fantazijos

2019.10.13  Naujienos:  portretaiPasižvalgymai Rašyti komentarą  +44.4  
 
Omahi nuotraukos. https://www.instagram.com/omahi_/  

„Aš mėgstu parodyti kaip darau nuotraukas mažu biudžetu. Nėra pasiteisinimo kuris ribotų tavo galimybes. Tereikia sugalvoti kaip tai realizuoti.“
Maždaug taip sako omahi pasivadinęs fotografas, kuris, kitaip nei kiti, mėgsta viešinti savo kūrybinių fotosesijų užkulisius.
Užkulisių galerija čia: www.instagram.com/omahi_/ - spausti nuotrauką, o paskui „dešinėn“.


Dirbtinis intelektas siautėja

2019.07.28  Naujienos:  portretai  11  +21.1  
 
https://www.facebook.com/pg/CoffeeCreekStudio/photos/  
Paprastai sendinamus ir jauninamus veidus matėm (www.faceapp.com), sukeičiamus veidus ir keičiamą lytį - matėm. Fotografai rado dar vieną pritaikymą kompiuteriui: kūdikiams įstatinėt dantingas šypsenas su FaceApp programėle.
Ir bus dar blogiau: algoritmai jau neblogai moka plauti foną (naujuose telefonuose) ir greitai mokės keisti apšvietimą.
Taigi, algoritmai žino kas yra gera nuotrauka (balsavimai socialiniuose tinkluose) ir kaip iš bet kokios nuotraukos padaryt gerą. Fotografo profesijai iškilo rimtas pavojus :D (didelė netikra šypsena)  Komentarai..

Augustinos (Lunaria) portretai

2019.05.18  Naujienos:  mėnesio geriausiportretai  2  +62.3  
 
Lunaria: Emi Garden   Komentarai [5]

Esi eFoto senbuvė. Malonu matyti, stebėti tokį progresą nuo rodos paprastų mėgėjiškų bandymų iki tikrai profesionalaus lygio. Nuo ko prasidėjo Tavo kelias į fotograiją?


Dar paauglystėje reikėjo veiklos kurioje galėčiau padėti save, savo mintis, savo įsivaizdavimus, savo negalėjimą papasakoti apie dalykus apie kuriuos noriu papasakoti, bet bijau, kad niekas nesupras ..  Skaityti toliau...

RSS naujienos - šios temos RSS naujienų kanalas