Olympus 150-400mm f/4.5 objektyvas
2020.11.17  Naujienos:  objektyvaiOlympus  29
 
M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO  

Olympus gulbės giesmė: M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO.
Gamtos fotografijai skirtas objektyvas kainuos 7000€. Jis turi m4/3 jungtį, tinka pusės kadro jutiklį turintiems Olympus ir Panasonic fotoaparatams. Tad viso kadro atitikmuo būtų 300-800mm f/9.
Yra ir 1.25x telekonverteris kuris židinio nuotolį pailgina iki 380-1000mm (FF).
+ Fotoaparato Olympus OM-D E-M1X autofokusas išmoko pats "gaudyti" paukščius.paukščius.
Super telefoto PRO objektyvas, leidžiantis fotografuoti „iš rankos“ 1000mm* ekvivalentu ir E-M1X programinės įrangos atnaujinimas

M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO ir

E-M1X programinės įrangos atnaujinimas su paukščių aptikimo AF


2020 Lapkričio 17d, Vilnius. Naujiena, kurios ypatingai laukė laukinės gamtos ir sporto fotografai: Olympus M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO jau čia. Šis, didelės skiriamosios gebos, artinantis super teleobjektyvas turi įmontuotą 1,25x tele konverterį ir apima platų 300–1000 mm ekvivalento židinio nuotolį *. Kartu su papildomai įsigyjamu M.Zuiko Digital 2x tele konverteriu MC-20  pasiekamas net iki 2000 mm * židinio nuotolis. Objektyvas yra pagrįstas Mikro Keturių Trečiųjų sistemos standartu ir turi didelio našumo 5 ašių sinchronizuojamą IS. Tai užtikrina galingiausią pasaulyje 8 EV žingsnių judesio kompensavimą **, puikiai tinkantį fotografuoti super teleobjektyvu be jokio trikojo. Šį išskirtinį objektyvą galima bus įsigyti nuo Sausio pabaigos,  RMK *** yra 6 999,00 EUR.

Kad E-M1X fotografai galėtų visiškai išnaudoti naująjį super teleobjektyvą ir kitų M.Zuiko objektyvų galimybes, patobulinta programinė įranga: į intelektualaus objektų aptikimo AF buvo įtrauktas paukščių aptikimo AF, sukurtas naudojant gilaus mokymosi technologiją, kuri yra pagrįsta dirbtiniu intelektu. Naudodamas šią naują funkciją, fotoaparatas automatiškai nustato paukščio akies aptikimą, kad fokusuotų ir sektų paukštį, o fotografas galėtų susitelkti ties vaizdų komponavimu ir akimirkos užfiksavimu. Naujoji programinė įranga taip pat apima įvairius funkcinius patobulinimus, tokius kaip RAW vaizdo duomenų išvestis, kad būtų palaikoma profesionali video gamyba.
Programinės įrangos atnaujinimą  bus galima atsisiųsti nuo 2020 m. Gruodžio 3d:   www.olympus.lt/site/lt/c/cameras_support/downloads/index.htm...

M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO  
M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO  

Didelės raiškos artinantis super teleobjektyvas, leidžiantis fotografuoti 1000 mm * ekvivalentu

Objektyvo korpuse yra įmontuotas 1,25x tele konverteris, išlaikantis aukštą optinį našumą, tuo pačiu leidžiantis fotografuoti iki 1000 mm ekvivalentu * be papildomo trikojo. Taip pat palaikomi papildomi M.Zuiko Digital 1.4x tele konverteriai MC-14 ir 2x M.Zuiko Digital  MC-20. Naudojant kartu su MC-20, šis objektyvas pasiekia įspūdingą  židinio nuotolį iki 2000 mm *. M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO artimiausias fokusavimo atstumas yra 1,3 m visame priartinimo diapazone, o fotografuojant iš arti gaunamas maksimalus 0,57x padidinimas *, kuris padidėja iki 0,71 x *, kai naudojate įmontuotą tele konverterį, kad galėtumėte mėgautis tikru nuotoliniu makro fotografavimu. Suprojektuota prabangi 28 elementų 18 grupių lešių konstrukcija, įskaitant naujai sukurtus didelio skersmens ypač mažos dispersijos asferinius lęšius ir keturis Super Extra žemos dispersijos lęšius. Tai garantuoja mažesnius atspindžius ir sumažintą spalvų išsiliejimą visame židinio diapazone ir puikią skiriamąją gebą iki pat vaizdo kraštų, net ir esant didelio skersmens lęšiams su fiksuota F4.5 diafragma. Originali Olympus “Z Coating Nano“ technologija, naudojama norint pateikti ryškius ir aiškius vaizdus net ir sudėtingose fotografavimo situacijose, pavyzdžiui, iš galo apšviestose scenose.

Kompaktiškas, lengvas dizainas ir puikus atsparumas oro sąlygoms

Objektyvo korpusui pagaminti naudojamas magnio lydinys, o lengvas anglies pluošto objektyvo gaubtas naudojamas užtikrinti, kad objektyvo svorio centras nepasislinktų link galo, kai jį naudojate. Optimalių medžiagų naudojimas kiekvienoje objektyvo srityje padeda išlaikyti tvirtumą ir tikslumą ir pagaminti kompaktišką, lengvo dizaino korpusą, kurio ilgis - 314,3 mm, o svoris - 1,875 g ****. M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO sukurtas taip, kad fotografas galėtų sklandžiai derinti nustatymus ir funkcijas fotografuodamas. Naudojant jį drauge su Olympus OM-D E-M1X, kuris pasižymi puikiomis dulkėms, purslams ir šalčiui atspariomis savybėmis, galima ramiai tęsti fotografavimą atšiauriomis oro sąlygomis, tokiomis kaip lietus ar sniegas. Palyginus su juoda įprastų objektyvų danga, šio modelio danga yra atspari karščiui, efektyviai atspindi infraraudonuosius saulės spindulius, išlaikydama stabilų optinį efektyvumą, nes objektyvo viduje temperatūra nepakyla net ir karštame ore. Priekinis objektyvo lęšis yra padengtas fluoro danga, kuri užtikrina lygų ir įbrėžimams atsparų paviršių bei lengvesnį valymą ir paprastesnę priežiūrą.

M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO  
Galingiausias pasaulyje 5 ašių sinchronizavimo IS, iki 8 EV žingsnių ** kompensavimas ir greitas, tikslus AF

M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO palaiko 5 ašių sinchronizavimo IS. Esant 300 mm ekvivalentui *, jis pasiekia galingiausią pasaulyje 8 EV žingsnių vaizdo stabilizavimą **. Net praplečiant teleobjektyvo diapazoną iki 2000 mm ekvivalentu * naudojant papildomą MC-20 telekonverterį, vaizdo stabilizavimas vis tiek išlieka efektyvus. Dėl aukštos kokybės, galimybės fotografuoti be papildomo trikojo, šis objektyvas yra puikus priedas, ypatingai skirtas laukinių gyvūnų, gamtos ir sporto fotografams. Originali Olympus didelio tikslumo objektyvo mažinimo technologija leidžia gaminti lengvus, fokusuojančius objektyvus, leidžiančius greitai ir tiksliai sufokusuoti visame židinio nuotolyje.

Olympus OM-D E-M1X  programinės įrangos 2.0 versija su paukščių aptikimo AF funkcija

Paukščių aptikimas buvo įtrauktas į Intelektualaus objektų aptikimo AF ir gali atpažinti daugybę įvairaus dydžio paukščių. Fotografuojant, fotoaparatas pirmiausia fokusuoja paukščio akį ir persijungia į galvos ar kūno fokusavimą ir sekimą, jei paukščio akis neaptinkama. Ši funkcija veikia pakankamai gerai net ir natūraliose paukščių buveinėse, kur medžiai, augalai ir kitos kliūtys gali patekti tarp fotografo ir objekto. Tai leidžia fotografui sutelkti dėmesį į kadravimą. Šią funkciją galima naudoti kartu su „Pro Capture“, kuri taip pat yra populiari paukščių fotografavimo funkcija. Šis fotografavimo režimas panaikina užrakto atsilikimą dėl reakcijos laiko, įrašydamas nuoseklius kadrus dar prieš iki galo nuspaudžiant užrakto atleidimą, ir užtikrina, kad fotoaparatas niekada nepraleis lemiamų momentų, pavyzdžiui, kai paukštis pakyla skrydžiui ar čiumpa savo grobį. Paukščiai aptinkami visoje AF aprėpties srityje, fotografuojant su visais M.Zuiko Digital objektyvais, įskaitant super teleobjektyvus. Tai veikia net kadro periferijoje ir suteikia didesnę kadravimo laisvę.


RAW vaizdo duomenų išvestis į „Atomos Ninja V HDR“ monitorių

4K 30P / 25P / 24P ir „Cinema 4K 24P“ vaizdo įrašai, įrašyti OM-D E-M1X arba E-M1 Mark III, gali būti išvedami kaip 12 bitų RAW duomenys ir įrašomi „ProRes RAW“ formatu „Atomos Ninja V HDR“ monitoriuje/ įrašymo įrenginyje. Tai leidžia atlikti profesionalias vaizdo įrašų apdorojimo užduotis, pavyzdžiui, koreguoti ekspoziciją ir spalvų gradavimą. Norėdami įgalinti šį palaikymą, atnaujinkite į naujausią „Ninja V“ programinę įrangą: www.atomos.com/firmware/ninja-v

Patobulintas vaizdo stabilizavimas filmuojant
Vaizdo stabilizavimo algoritmas filmuojant buvo patobulintas natūraliam filmavimui su minimaliu drebėjimu, net sekant objektą.

Pridėtas fokusavimo indikatoriaus ekranas
Ši funkcija leidžia greitai patikrinti fokusavimo kryptį ir apytikslę fokusavimo padėtį rankinio fokusavimo metu.

OM-D E-M1X, OM-D E-M1 Mark III, OM-D E-M1 Mark II ir OM-D E-M5 Mark III programinės įrangos atnaujinimas

Programinės  įrangos versija 1.2,  skirta OM-D E-M1 Mark III, 3.4 versija, skirta OM-D E-M1 Mark II ir 1.3 versija, skirta OM-D E-M5 Mark III bus išleistos kartu su programinės įrangos 2.0 versija, skirta OM-D E-M1X,  2020m. Gruodžio 3 d: www.olympus.lt/site/lt/c/cameras_support/downloads/index.htm...

OM-D

E-M1X

E-M1 Mark III

E-M1 Mark II

E-M5 Mark III

 1. Paukščių aptikimas

Taip

Ne

Ne

Ne

2. RAW video išvestis

Taip

Taip

Ne

Ne

3. Pridėti objektyvai, palaikantys Focus Stacking funkciją

Taip

Taip

Taip

Taip

4. Patobulintas stabilizavimas filmuojant

Taip

Taip

Taip

Taip

5. Pridėtas fokusavimo indikatoriaus ekranas

Taip

Taip

Ne

Ne

Priedai, skirti M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO

PRF-ZD95 (įsigyjamas atskirai)
Papildomai įsigyti siūlomas Zuiko PRF-ZD95 PRO apsauginis filtras, padengtas ZERO Coating danga, kuri slopina atspindžius, su lengvai valomais, fluoru padengtais stiklais juodais kraštais. Tai apsauginis filtras su padengtas satinu, atspindžius mažinančiu juodo aliuminio rėmu. Galima įsigyti už 299,00 EUR RMK *.

M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO  
LH-115 Objektyvo gaubtas
(komplekte)
Lengvas anglies pluošto objektyvo gaubtas, pasižymintis puikiu patvarumu. Gaubto vidinėje dalyje esanti apdaila apsaugo nuo vidinių atspindžių.

CSS-P121 Objektyvo dirželis (komplekte)
Objektyvo dirželis, sukurtas išskirtiniam naudojimui su super teleobjektyvu. Jis pagamintas iš tinklinės medžiagos, kad būtų išvengta prakaitavimo, pasižymi puikia amortizacija ir neslystančia tekstūra.

LC-115 Objektyvo dangtelis (komplekte)
Šį medžiaginį objektyvo dangtelį lengva uždėti ir nuimti, kad būtų galima greitai fotografuoti.

LSC-1642 Objektyvo dėklas (komplekte)
Šis dėklas su užtraukiamu viršumi yra iš trijų sluoksnių, todėl apsaugo objektyvą ir gali būti naudojamas objektyvui laikyti su pritvirtintu objektyvo gaubtu, objektyvo dangteliu, apsauginiu filtru ir tele konverteriu.

Nemokamas garantijos pratęsimas
M.Zuiko Digital ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO
Naujajam objektyvui suteikiamas nemokamas šešių mėnesių garantijos pratęsimas *****, kai gaminys registruojamas per MyOlympus platformą my.olympus.eu

Daugiau informacijos www.olympus.lt/site/lt/c/lenses/index.html

Gaminio  specifikacijos gali keistis be išankstinio įspėjimo. Prašome patikrinti  www.olympus-europa.com naujausias specifikacijas.  
* 35mm ekvivalentu
** Pagal CIPA standartus. Pritvirtinus prie OM-D E-M1X, fotoaparatui kompensuojant poslinkio ir kampo judėjimą, pusiau nuspaustas IS: išjungtas ir židinio nuotolis nustatytas  300 mm *, 2020 m. Lapkričio 17 d duomenimis
*** Rekomenduojama mažmeninė kaina
**** Be objektyvo dangtelio, galinio objektyvo dangtelio ir objektyvo gaubto
***** Šeši mėnesiai papildomai prie standartinės garantijos, galiojančios pirkimo šalyje.

Komentarai
Turinys
 • eFoto redaktorius    2020.11.17, 13:13, rašė:

  Objektyvo apžvalga
  www.dpreview.com/articles/9921022118/hands-on-olympus-150-40...
  + video


  +


  Dar ta tema..
  Didžiausi Olympus nuostoliai (prieš atsisakant fotoaparatų biznio):
  photorumors.com/2020/11/15/olympus-imagings-cumulative-opera.../
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2020.11.17, 18:35, rašė:
  Pažintine prasme įdomus žvėris. Labai jau ilgai užtruko tobulindami, prieš metus būtų pardavę daugiau...
  Turbūt nėra nė 1% fotografuojančiųjų, kuriems aktualus toks židinio nuotolis. Iš tų mažiau nei 1% reikia apskaičiuoti dar 0,1%, kurie galėtų sau leisti įsigyti :)
  Na, bet ir Lietuvoje su laiku gal vienas kitas atsiras.
  „Tad viso kadro atitikmuo būtų 300-800mm f/9.“ – toks ryškumo gylio atitikmuo, kai šviesumas f/4.5, fotografuojant paukštukus, spėju, yra gal net labiau privalumas nei trūkumas.
 • sadasukas
  sadasukas 
    2020.11.17, 21:09, rašė:
  Ne tiek jau mažai tų paukščių fotografų. Net ir tarp dirbančių kitų sričių fotografais paukščių fotografavimais yra populiarus hobis.
 • bronislovas
  bronislovas 
    2020.11.17, 21:07, rašė:
  Na bet kuriuo atveju galim pasidžiaugti paskutiniu Olympuas pagamintu daigtu :)
 • Edgaras Anisimenko
  Edgaras Anisimenko 
    2020.11.21, 23:59, rašė:
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2020.11.22, 13:33, rašė:
  Jeigu kas ir bus, tai jau, matyt, nebus Olympus. Nors ir esu gerbėjas, nelabai tikiu ta lentele...
 • Edgaras Anisimenko
  Edgaras Anisimenko 
    2020.11.22, 15:00, rašė:
  Manau didelė tikimybė jog bus bent du objektyvai išleisti, nes dar prieš pardavimą JIP buvo daug pinigų įdėta, tad nėra prasmės išmesti tai, kad gali potencialiai duoti pinigus. Problema jog visi trys objektyvai yra savo srities specialistai - platus, makro ir super tele. Kad nebus vadinami Olympus savaime aišku, nes jeigu gerai atsimenu, sakė jog bus vadinama zuiko objektyvams, o fotoaparatams OMD
 • bronislovas
  bronislovas 
    2020.11.22, 21:27, rašė:
  Ir man smagu žiūrėt į gražius paveiksliukus bei skaityti sėkmės istorijas. Tikiu, kad Olympus nori kažkaip transformuoti savo nuostolingą veiklą, nes dabar jie degina pinigus nei prognozės. Todėl palaukim ir pažiūrėkim kas iš to išeis.

  www.43rumors.com/olympus-publishes-the-new-financial-report-.../
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2020.11.22, 22:06, rašė:
  30% darbuotojų atleido per 6 mėnesius, tai turbūt išeitines išmokas mokėjo. Kiti metai gal parodys aiškiau, kokios perspektyvos.
 • 6x9
  6x9 
    2020.11.22, 23:27, rašė:
  Tai ten viskas parašyta - parduoda JIP. Tie bičai tuo ir užsiima, kad superka stringačius verslus ir bando juos transformuoti. Kol kas tai daro gana sėkmingai. Vardas išliks matyt, nes tame nemažai vertės, bet visą pertvarką darys jau ne Olympus, kuris lieka su Medtech, bet JIP. Ateitis parodys. Iš principo revoliucijų technologijos srityje tikėtis sunku, nes JIP yra grynai tipinis fondų valdytojas. Matyt keis strategiją - pozicionavimą, marketingą, gal eis į partnerystę su kuo. Leicos pavyzdys rodo, kad nebūtina būti didele kompanija su super kokybe bei naujausia technologija, kad sėkmingai išgyventum.
 • Edgaras Anisimenko
  Edgaras Anisimenko 
    2020.11.23, 22:06, rašė:
  In the official statement, Olympus announced that the new company name would be OM Digital Solutions Corporation. As of 1 January 2021, JIP will officially hold 95% of Olympus' shares.
 • 6x9
  6x9 
    2020.11.23, 22:16, rašė:
  Na taip - jei 95% akcijų turi tai ir esi savininkas ir priimi visus sprendimus.
 • Edgaras Anisimenko
  Edgaras Anisimenko 
    2020.11.29, 17:52, rašė:
  Link'as buvo dėl pavadinimo. Jog nebus Olympus, tad gal ir tiesa jog nebus naujų objektyvų su Olympus vardu, bet nereiškia jog nebus su pakeistu vardu : ]
 • 6x9
  6x9 
    2020.11.17, 23:07, rašė:
  Įdomu, kodėl pozicionuoja kaip išskirtinai "paukščiukų" objektyvą? Realiai turbūt mokesnis yra sporto segmentas - ten pro dirbantys rimtiems leidiniams ir agentūroms ir negailintys $$$. Žinoma, ten totali CaNikon dominacija...
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2020.11.17, 23:25, rašė:
  2019 m. buvo žadama, kad šis objektyvas pasirodys prieš 2020 m. vasaros olimpines žaidynes. Tai buvo užuomina į galimą paskirtį. Bet korona sugriovė žaidynes, apgriovė ir fotorinką ir dar kažkokių techninių keblumų iškilo, todėl objektyvą tobulino iki dabar.
 • sadasukas
  sadasukas 
    2020.11.19, 22:00, rašė:
  Ne veltui į kitus metus atidėtai Olimpiadai Canon pristatys savo R1, o Nikon - savo atitikmenį iš Z serijos. Ten jau niekas neįsiterps.
 • Eugenijus Kavaliauskas
  Eugenijus Kavaliauskas 
    2020.11.18, 08:16, rašė:
  Pagaminti viena, o užsirekomenduoti visai kas kita.
  Aš Canon'o lagerio vartotojas ir atlaikęs rankose visus super klasės televykus. Man neteko išgirsti iš kolegų ir pačiam apie Canon optikos nesklandumus. Tai super patikimi įrenginiai. Lietus, sniegas, šaltis, karštis  - jokių priekaištų. Pavyzdžiui SIGMA televykus gamina nevienus metus, bet taip ir nepavyko įgyti, nei kokybinio, nei tecnininio autoriteto.
  Galima tik palinkėti sėkmės Olympusui, bet vargiai ar jis sulauks didelo dėmesio, nes zoom'ai gerais nebūna.
  Yra sena teorija, kad įrankis kuris gali daug, finale negali nieko.
  Betkuris pažengęs gamtos fotografas vienareikšmiškai pasakys - tik fiksas.
  Šiai dienai nepralenkiamu išlieka antros kartos Canon EF500mm F4 IS USM II
  Juo ginkluoti dauguma gerai dirbančių pasaulio gamtos fotografų.
  Ne 400, ne 600, o būtent 500mm.
  Canon išleido ZOOM 200-400 optiką su imontuotu 1.4X extenderiu, kuri sulaukė labai mažai dėmesio.
   
 • Badas
  Badas 
    2020.11.18, 19:21, rašė:
  Manau, i sita objektyva reikia ziureti is kito tasko. Apsilimui toks klausimelis: kiek gamtos profesionalu naudoja m4/3? Gal nei vienas? :D Tarkim, keli procentai naudoja, tai esmes nekeicia. Visgi Olympus turi savo auditorija. Kaip ir Sigma turi. Nereikia buti paciam geriausiam kad tave naudotu. Ne visi iperka tuos geriausius, o ir ne visiems reikia. Jedem das Seine :)
 • Girių dvasia
  Girių dvasia 
    2020.11.18, 20:17, rašė:
  Kiek žinau m4/3 iš gamtos fotografų naudoja 2 žmonės. (ne profesionalų, nes valgančių duoną išimtinai iš gamtos fotografijos neturime). Netikiu, kad kuris iš jų tą objektyvą pirktų. Stiklas atrodo tikrai neblogai, bet kaina ir OLY dėžučių atsinaujinimo perspektyvos nieko gero nežada.
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2020.11.18, 22:06, rašė:
  Olympusas orientuojasi į kelionių/gamtos fotografiją, kurioje svarbu mobilumas. Taigi aptariamas objektyvas taiko ten, kur reikia.

  Šiaip gerai fotografijai/fotografui reikia kelių dalykų:
  1) gabumas, kūrybiškumas
  2) pastangos, laikas
  3) noras, aistra
  4) pinigai

  Eugenijus yra perfekcionistas, kuriam būdingi visi minėti keturi požymiai, todėl rezultatai „kalba patys už save“. Gerai, kad tokių žmonių yra, bet jų nėra daug. Dažnas fotografuojantis neturi nė vieno iš tų požymių arba tik vieną kitą požymį, todėl rezultatų arba nėra, arba jie randasi sunkiai.
 • Eugenijus Kavaliauskas
  Eugenijus Kavaliauskas 
    2020.11.18, 22:46, rašė:
  OK.Dėliojam taškus ant "I"
  Naujas Olympusas su kosmine kaina. Jei tai šviežiai augantis paukščių fotografas tai jam iki tokios optikos ganėtinai toli ir tik 400mm. Visi kiti privalumai vėliau. Aš realistas. Prieš gerą savaitę pardaviau savo Canon 100-400 antros kartos už 1500€ idealiame stovyje. Tai nereali optika už tokią kainą ir tam Zuiko, brangesniam 5 kartus nežinau kaip reikia dirbti, kad perspjauti biudžetinį Canon'o televyką.

  Pavyzdys pateikiamas žemiau:
  www.juzaphoto.com/galleria.php?l=en&t=3738049

  Gali kilti replikos dėl bodžio, bet kalbam apie optiką.
  Duokit geresnį kadrą už šį su Zuiko ir padėsit mane į vietą, bet nerasit. Ten viskas šakėmis rašyta. Kaip minėjau aukščiau, viskas turi būti grindžiama darbais, o ne marketingu ir ypač dabar krizės laikmečiu.

  www.bhphotovideo.com/c/product/1574176-REG/olympus_m_zuiko_d...

  Kam piniginė priešas - kodėl ne :)


 • bronislovas
  bronislovas 
    2020.11.19, 14:49, rašė:
  Iššukis priimtas:

  "Duokit geresnį kadrą už šį su Zuiko ir padėsit mane į vietą"

  www.instagram.com/p/B73Mzu_guQn/

 • Eugenijus Kavaliauskas
  Eugenijus Kavaliauskas 
    2020.11.19, 16:53, rašė:
  Ar tai šis geresnis? :)
  Visų pirma tai neaišku net su kuo fotkinta, jokio fotoinfo.
  Instagramas tai tiesiog interneto kloaka.
  Nei kokybės, nei formato, nieko.
  Instagramo formate kogero dar reik sugebėti sudergti fotokadrą.
  Kolegos gerbkit fotografiją ir jei jau rodot tai, kad dūšei būtų malonu.
 • bronislovas
  bronislovas 
    2020.11.19, 17:29, rašė:
  Ar tikrai blogesnis?
  Šis fotografas Olympus vizionierius (LT Marius Čepulis pasirodo irgi)
  Man rodos paskubėjot su teiginiais ir belieka vartytis iš gaidžio , koks blogis instagram ir kiti žiopliai, kurie ten randa foto:)
 • Eugenijus Kavaliauskas
  Eugenijus Kavaliauskas 
    2020.11.19, 18:22, rašė:
  Na jei Čepulis, tuomet į krūmus. :) ką čia man brisiui bepostinti...
  Aš pasitraukiu :)

 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2020.11.19, 18:35, rašė:
  Čepulis turbūt gaus tą objektyvą už simbolinę kainą, kad padėtų parduoti dar bent vieną :)
  Kita vertus, jis nebeturės kada fotografuoti, kai Aplinkos ministerijoje dirbti pradės su Gentvilu :)
 • bronislovas
  bronislovas 
    2020.11.19, 18:49, rašė:
  Turbut ir logiška. Kito tokio aktyvaus Olympus vartotojo LT ir nėra. Manau, kad Olympus turėtų padovanot jam tą objektyvą.
 • sadasukas
  sadasukas 
    2020.11.20, 19:40, rašė:
  Čepulis jau papostino feisbuke, kad tokį bando.
 • gsass
  gsass 
    2020.11.21, 11:38, vertino: Gerai, , rašė:
  pasakysiu taip - apie kokybę galima kalbėti iki 0.0000001 ir daugiau, o perkama yra tai kam ko reikia.

  fotobites.lt siūlo  30% nuolaidą Ekspres fotoknygoms!

Šį mėnesį Kokybiška spauda Asmeniniai įspaudai

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti