Olympus naujienos
2016.11.23  Naujienos:  Olympus Rašyti komentarą
 
OM-D E-M1 Mark II  
Kokia prasmė anonsuoti prekę prieš mėnesius ar net pusmetį iki jos realaus pasirodymo..?
Rugsėjo mėnesį Olympus pristatė 4 naujienas, kurias jau išbandė entuziastai (yra apžvalgos). Jas jau galite išmėginti ir Jūs, Fotohobio parduotuvėse ;)
Taigi, pagaliau pristatom Olympus OM-D E-M1 Mark II, Olympus PEN E-PL8, objektyvus M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4.0 IS PRO  ir M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO.Informacija spaudai
Olympus nustato naują profesionalių fotoaparatų kategorijos ribą.

Naujos kartos sisteminis  OM-D E-M1 MARK II fotoaparatas nustato naujus greičio ir mobilumo standartus

Vilnius, 2016 Rugsėjo 19d – Olympus OM-D misija - suteikti fotografijos profesionalams, entuziastams ir specialistams būtent tai, ko jie trokšta.Naujasis OM-D E-M1 Mark II pranoks visus fotoaparatui su keičiamais objektyvais keliamus lūkesčius, suteikdamas aukščiausio lygio vaizdo kokybę drauge su neįtikėtina greitaveika. Kai kitiems teks atidžiai sekti įrangos svorį, būsimieji OM-D E-M1 Mark II  savininkai, ypatingo mobilumo dėka, be rūpesčių galės pasiimti visą reikalingą įrangą į bet kurį kelionės tašką.
Naujasis OM-D E-M1 Mark II  bus vienas geriausių kada nors sukurtų Olympus fotoaparatų. Norėdami užimti aiškią vietą tarp foto profesionalų, Olympus pasiūlys tam tikrus serviso paketus  OM-D E-M1 Mark II savininkams, kas leis profesionaliems šio fotoaparato naudotojams fotografuoti bt kokiomis sąlygomis.
OM-D  E-M1 Mark II bus galima įsigyti rinkinyje su M.ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm 1:2.8 PRO objektyvu, arba tik kūnelį.

Pagrindinės OM-D E-M1 Mark II savybės gali atrodyti lyg idealaus fotoaparato, apie kurį svajoja visi fotografai, pageidavimų sąrašas. Jis atitinka rimtų foto entuziastų poreikius bet kokiame fotografijos  žanre, ar tai būtų gyvosios gamtos fotografija, kelionių dokumentika ar portretas – mobilumas, greitaveika ir vaizdo kokybė jūsų nenuvils. Tai greičiausias savo klasės fotoaparatas su beprecedente serijinio fotografavimo sparta ir kvapą gniaužiančia nauja autofokusavimo sistema. Serijinio fotografavimo režimas paremtas visiškai nauja, greita, kryžminio tipo, fazinių taškų autofokusavimo sistema, nauja AE kontrole ir dar greitesniu užrakto atsaku. Tyliuoju režimu, naudojant pastovų AF ir AE sekimą,  OM-D E-M1 Mark II užfiksuoja 20.4-Megapixel RAW geriausiu rezultatu klasėje - 18 kps. Kai AF ir AE yra užrakinti, kadrų skaičius per sekundę pasiekia neįtikėtinus 60 kps. Pažangusis  Pro Capture režimas faktiškai eliminuoja užrakto uždelsimą, kadangi dar prieš paspaudžiant užrakto mygtuką iki galo, padaro 14 kadrų seriją, taip užtikrindamas, kad su OM-D E-M1 Mark II užfiksuosite netgi tuos kadrus, kuriuos kiti fotoaparatai praleidžia. Nuotraukų (ir 4K/C4K video) apdorojimu užsiima visiškai naujas TruePic VIII procesorius, 20-Megapikselių Live MOS jutiklis drauge su Olympus vizitine kortele tapusia  įmontuota 5 ašių stabilizavimo sistema, kuri buvo patobulinta ir sukurta specialiai OM-D E-M1 Mark II bei M.ZUIKO PRO objektyvų serija, kuri šiuo metu jau dengia visą židinio nuotolį. ISO galimybės buvo patobulintos per vieną f žingsnį, o naujasis jutiklis ženkliai pagerino dinaminį diapazoną. Dar vienas tūzas iš naujojo fotoaparato rankovės yra jo ypatingai kompaktiškas ir ergonomiškas dizainas, kuris leidžia fotografuoti su tokiais objektyvais kaip 300mm (600mm 35mm ekviv) 1:4.0 super-telefoto objektyvu be trikojo pagalbos. Drauge su dvigubu SD lizdu, kuris palaiko UHS-II,  taip pat yra tiesioginė 4:2:2 HDMI išvestis ir gerokai pagerinta baterijos darbo trukmė. Taip pat Olympus pristato trijų pakopų  Olympus Pro Service paslaugų paketus, kurie itin pravers profesionaliai dirbantiems fotografams.

OM-D E-M1 Mark II PAGRINDINĖS SAVYBĖS:
 • OM-D flagmanas su itin greitu AF ir serijiniu fotografavimu kompaktiškame korpuse.
 • Idealiai tinka greitai judančių gamtos objektų fotografijai, kelionių dokumentikai ir žurnalistikai.
 • Aukščiausios kokybės  20 Megapikselių nuotraukos
 • Įmontuota 5 ašių stabilizacija ilgo išlaikymo nuotraukoms ar nuotraukoms su telefoto objektyvais.
 • 4K/C4K video be papildomų stabilizatorių 5-axis IS dėka
 • Geriausias klasėje AF greitis::
  - 121-kryžminis AF taškas
  - fazės aptikimo AF
  - 18 kps su C-AF
  - 60 kps su S-AF
 • Pro Capture režimas žaibiškam fotografavimui.
 • Atsparumas purslams*, šalčiui*, dulkėms*
 • 2 SD kortelių lizdai, vienas suderinamas su UHS-II, USB 3.0 (Type C) jungtis duomenų prkėlimui.
 • 4K, C4K, Full HD & HD video įrašymas, kadrų dažniai:
  24p, 25, 30p, 50p, 60p,
  duomenų srautai: 237 & 102 Mbps; Normal, Fine, Super-fine & All-intra
 • Detalus baterijos status vaizdavimas meniu ir ekrane
 • Greitas baterijos įkrovimas, maks. 2 val.
 • Galingas naujasis vaizdo apdorojimo procesorius TruePic VIII ,Live MOS jutiklis
 • Greitas ir tolygus  EVF
 • Fokuso breketingas makro fotografijoje.
 • Fokuso sujungimas (stacking) su suderinamais  M.ZUIKO objektyvais
 • Live Composite / Live Bulb režimai ilgo išlaikymo nuotraukoms
 • Geometrinių iškraipymų kompensavimas su visais suderinamais objektyvais
 • Profesionali programinė įranga  OLYMPUS Capture 1.2  tiesioginiam valdymui.

AF Etalonas

 OM-D flagmano pirmtakas jau yra susilaukęs daugybės geriausių įvertinimų, o dabar naujasis OM-D E-M1 Mark II  pakylėja OM-D seriją į patį pro fotoaparatų elitą, ir pagrindinė to priežąstis -  naujoji ultra greita fokusavimo sistema. Pagrindinis komponentas – visiškai nauja, fazės aptikimo AF sistema, kurios pagrindas yra tikslumas, sekimo galimybės ir valdymas realiu laiku. Precizišką tikslumą garantuoja  121 kryžminio tipo AF taškas ir specialūs spartos algoritmai, kuriuos apdoroja naujasis TruePic VIII AF  procesorius. Sekimui užtikrinti naudojamas specialus algoritmas, kurio pagalba užtikrinamas patikimas, pastovus fokusavimas, fotografuojant rekordine 18kps  sparta****, tuo tarpu fotografuojant Pavienio AF režimu pasiekiamas neįtikėtinas 60kps**** greitis.

Žaidimo taisykles keičiantis greitis

Keletas greito fotografavimo elementų,  paversiančių serijinį fotografavimą su OM-D E-M1 Mark II žymiai patogesniu ir paprastesniu užsiėmimu. EVF atsako laikas vos 6 ms ir kadrų dažnis 120 kps leis lengvai sekti ir fotografuoti greitai judančius objektus.  C-AF režime OM-D E-M1 Mark II pasiekia  18 kps greitį, kuris išauga iki 60 kps S-AF režime. Naujasis Pro Capture režimas O-MD savininkams leis pamiršti kas yra užrakto uždelsimas, kuris kamuoja netgi ir profesionalius fotoaparatus, kadangi net iki 14 kadrų padaroma dar net nenuspaudus užrakto mygtuko iki galo. Taigi nebelieka galimybės praleisti to vienintelio kadro.

Neprilygstamas mobilumas

Ultra kompaktiškas,  mobilus dizainas yra dar viena stipri  OM-D E-M1 Mark II savybė. Olympus yra pirmasis ir vienintelis gamintojas, kuris siūlo užbaigtą pro standarto sistemą, įskaitant ir objektyvus, kuri tilptų į tradicinių avialinijų leidžiamą rankinį bagažą. Mobilumą dar labiau pabrėžia apsaugota nuo purslų*, dulkių* ir šalčio* konstrukcija. Nepaisant kompaktiško dydžio, naujojo O-MD forma leidžia jį patogiai laikyti rankoje, ypač su uždėtu telefoto objektyvu. Papildomas baterijų laikiklis su  tokiomis pat valdymo galimybėmis kaip ir fotoaparatas, yra puikus priedas portretų  fotografavimui ir saugiam fotoaparato laikymui bet kokioje pozicijoje.

Maksimaliam patogumui

Fotoaparate įdiegta nemažai patobulinimų, kurie profesionalaus fotografo darbe yra labai reikalingi. Populiariausių prašymo dėka, fotoaparate įdiegtas dviejų SD kortelių lizdas, vienas iš kurių yra suderinamas su UHS-II. Taip pat numatyti skirtingi duomenų įrašymo būdai kiekvienai kortelei, pvz RAW saugoma vienoje, JPEG kitoje kortelėje. Naujoji baterija tarnaus maždaug 40% ilgiau, tuo tarpu krovimo laikas tik maždaug dvi valandos, tai beveik dvigubai greičiau nei pirmtakas, taip pat baterijos įkrovos lygis yra rodomas LCD ekrane procentais. Daugiau baterijos detalių, tokių kaip baterijos būklė, galima sužinoti specialiame meniu skyriuje. Greitam duomenų perkėlimui OM-D E-M1 Mark II įdiegtaUSB 3.0 Type-C jungtis.

Elitinė vaizdo kokybė

Bet kurio profesionalaus fotoaparato pagrindinis kokybės rodiklis yra be abejo vaizdo kokybė ir čia naujasis  OM-D E-M1 Mark II nubrėžia naujas  kokybės ribas tiek nuotraukose  tiek video, kurias pavyti konkurentams bus nelengva. Olympus sukūrė visiškai naują TruePic VIII vaizdo procesorių ir  20-Megapikselių Live MOS jutiklį specialiai šiam fotoaparatui ir tai matosi. Bet kokiais matavimais, optinis potencialas yra stulbinantis. Išplėstų pikselių optinės savybės ir dviejų branduolių apdorojimas ženkliai išplėtė dinaminį diapazoną. 50-Megapikselių High Res režimo nuotrauka savo potencialu gerokai pralenkia pilno kadro fotoaparatus, ryškumą užtikrina žymioji Olympus 5 ašių stabilizavimo sistema, kuri buvo sukurta iš naujo išskirtinai  OM-D E-M1 Mark II  fotoaparatui ir dabar gali kompensuoti iki  6.5 ev žingsnio*** kai židinio atstumas yra 100mm (naudojant su M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4.0 PRO objektyvu). Ši revoliucinė stabilizavimo sistema idealiai tinka OM-D E-M1 Mark II video galimybėms išreikšti,  ypatingai didele 4K raiška, 30kps dažniu ir 102 Mbps bit srautu. Kino entuziastai apsidžiaugs ir 24p kadrų dažniu bei  237 Mbps bit srautu, kas reiškia, kad taip nufilmuotas vaizdas galės būti parodytas autentišku C4K format.

Profesionalus servisas

Olympus siūlo OM-D E-M1 Mark II savininkams trijų pakopų serviso paketus, bendrai pavadintus OLYMPUS PRO Service. Pradinio lygmens paketas pavadintas Standard Plus bus nemokamas ir drauge su kitais MyOlympus privalumais siūlo nemokamą garantijos pratęsimą 6 mėnesiams. Du kiti paketai sukurti turint galvoje profesionalus ir jų poreikius – Advanced ir Elite. Šiek paketai apima nemokamą siuntimą į servisą, pakaitinės įrangos suteikimą, reguliarų įrangos tikrinimo planą, greitąją pagalbą ir pagalbą vaizdo skambučio būdu. OLYMPUS PRO Service veiks 17 Europos šalių.

Priedai ir objektyvai

OM-D E-M1 Mark II yra suderinamas su visa eile Olympus ir Mikro Keturių Trečiųjų priedų, tokių kaip meistriškai pagaminti krepšiai, ar dėklas leidžiantis fotografuoti  60 metrų po vandeniu. Naujoji Olympus flagmano sistema yra sukurta padaryti profesionalią fotografiją greitesne, lengvesne ir labiau efektyvia, visur ir visada. Misija baigta.

Kiekvienas naujas Olympus fotoaparatas ir objektyvas gauna nemokamą šešių mėnesių garantijos pratęsimą****, gaminį užregistravus MyOlympus internetinėje platformoje

Rekomenduojami priedai:

FL-900R didelio galingumo, patvarios konstrukcijos, apsaugota nuo aplinkos poveikio ir lengva blykstė su LED filmavimui, vedantysis skaičius 58.
HLD-9 baterijų rankena patogiam portretiniam fotografavimui su fotoaparato valdymo dubliavimu.
CBG-12 krepšys, patogiam fotografavimui gamtoje. Talpina du OM-D E-M1 Mark II fotoaparatus ir 300mm M.ZUIKO DIGITAL ED objektyvą.
STF-8 Makro blykstė. Atspari purslams*,dulkėms* ir šalčiui*. Suderinama su fokuso breketingu ir sujungimu (stacking).
RM-CB2  paleidimo kabelis.
PT-EP14 Povandeninis dėklas, leidžiantis fotografuoti iki 60 metrų po vandeniu.

Gaminio specifikacijos gali keistis be išankstinio įspėjimo. Prašome patikrinti http://www.olympus-europa.com naujausias specifikacijas

* Atsparumas purslams pagal IEC standarto publikaciją 529 IPX8. Atsparumas dulkėms ir šalčiui pagal Olympus testavimo sąlygas.
** pagal Olympus testavimo sąlygas.
*** derinyje su naujuoju M.ZUIKO Digital ED 12-100mm 1:4.0 IS PRO .
**** Elektroninis užraktas
***** šeši mėnesiai papildomai prie pagal įstatymus priklausančios garantijos

Fotoaparatas: Olympus OM-D E-M1 Mark II

Olympus OM-D E-M1 Mark II

Vaizdo taškai?
 20 mpix
Jutiklio dydis?
 22 mm.
Fokusavimas
 8 k/s
Jautrumas?
 200-6400 (25600) ISO
Metodas?
 Greitas fazinis fokusavimas
LCD ekranas?
 8.1 cm, 1037 tūkst. taškų, sukiojamas, valdymas lietimu
Foto2
Olympus OM-D E-M1 Mark II
Svoris?
 574 g
Anonsuotas?
Foto3
Olympus OM-D E-M1 Mark II
 
Kaina?
 1413
2016.09.19 !Informacija spaudai

Pirmasis profesionalus 8.3x artinantis objektyvas su pastovia 1:4.0 diafragma.

Atraskite profesionalų kelioninį kintamo židinio nuotolio objektyvą: M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4.0 IS PRO

Vilnius, 2016 Rugsėjo 19d. Profesionalūs fotografai dabar gali keliauti lengvai ir tuo pačiu mėgautis profesionaliu artinančiu objektyvu, kaip niekada iki šiol. 8.3x artinantis Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4.0IS PRO (35mm ekvivalentas: 24-200mm) objektyvas padengia tokį židinio nuotolį, kuriam anksčiau tekdavo pasitelkti antrą objektyvą, norint pasiekti tokio lygio kokybę. Profesionalai įvertins fotografavimo universalumą ir įspūdingą  Sync IS stabilizacijos veikimą, kuris suteikia net iki  6.5 EV žingsnių kompensavimą** kai dirbama derinyje su atitinkamu fotoaparatu. Kadangi objektyvas atsparus dulkėms, purslams ir šalčiui, jis yra idealus kelioninis M.ZUIKO PRO serijos objektyvas su neprilygstama pastovia 1:4.0 diafragmos vaizdo kokybe visame židinio nuotolyje, nuo plataus kampo iki tele padėties. Minimalus darbinis atstumas vos 1.5cm užtikrina objektyvo darbą fotografuojant iš ypatingai artimų distancijų. Prekyboje Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4.0 IS PRO  pasirodys 2016 Lapkričio mėn ir kainuos €1,299.00.

M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4.0 IS PRO Pagrindinės savybės:
 • Profesionalus 8.3x artinantis kelioninis objektyvas
 • Pastovi 1:4.0 diafragma
 • Atsparus dulkėms, purslams ir šalčiui
 • Minimalus darbinis atstumas 1.5cm ekstrmaliam darbui iš arti.
 • Iki  6.5 EV žingsnių kompensavimas** naudojant drauge su suderinamuų fotoaparatų įmontuota 5 ašių stabilizacija
 • Z Nano padengimas mažesnei  atspindžių tikimybei
 • Itin greitas ir tikslus AF
 • L-Fn programuojamas mygtukas
 • Svoris tik 561g

Keliaukite lengvai, fotografuokite profesionaliai

Su naujuoju M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4.0 IS PRO, Olympus kompanija pristato pirmąjį profesionalų universalų,  8.3x artinantį objektyvą su pastovia 1:4.0 diafragma. Iki šio momento norint kokybiškai padengti įspūdingą 12-100mm (35mm ekvivalentu: 24-200mm) židinį reikėjo bent dviejų objektyvų. Dabar fotografai nebeturi apsunkinti savęs nereikalinga įranga ir tuo pačiu gali džiaugtis profesionaliais rezultatais. Šis universalumo lygis kartu atitinka ir kitas Mikro Keturių Trečiųjų sistemos savybes, tokias kaip kompaktiškumas ir lengvumas, o taip pat ir M.ZUIKO Pro serijos gaminių savybes; atsparumą dulkėms, purslams bei šalčiui. Tokių savybių objektyvas yra idealus Olympus OM-D sistemos papildymas, skirtas aukščiausios klasės kelionių fotografijai. Tai objektyvas kuris visada bus su jumis ir visada bus pasirengęs įamžinti įspūdingas akimirkas.

Iki pat smulkiausių detalių

Kvapą gniaužiantys artimo atstumo kadrai su M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4.0 IS PRO. Minimalus darbinis atstumas vos 1.5cm užtikrina galimybę užfiksuoti net smulkiausias detales arba kurti neįprastas plataus kampo perspektyvas.

Beprecedentė vaizdo kokybė

Šiuo naujausiu objektyvu darytos nuotraukos gali tapti netikėtu įkvėpimu daugeliui fotografų. Šalia pastovios, kokybę užtikrinančios 1:4.0 diafragmos, jūs gaunate net iki 6.5 EV žingsnių kompensaciją** kurią užtikrina 5 ašių Sync IS sistema, galingiausia šiai dienai stabilizavimo sistema rinkoje. Z Nano padengimo dėka žymiai sumažinta atspindžių tikimybė. Itin greita ir tiksli auto fokusavimo sistema leis tiksliai ir aštriai užfiksuoti statinius ar judančius objektus. Fotografai taip pat įvertins ir programuojamą L-Fn mygtuką, kurį naudotojai gali priskirti kokiai nors dažniausiai naudojamai funkcijai įjungti, taip pat ir fokuso movą, kuri įgalina greitą ir paprastą perjungimą į rankinį fokusavimą kai situacija to reikalauja.

Metalinės konstrukcijos M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4.0 IS PRO yra atsparus ir universalus, o sveria tik 561g. Šio puikaus universalaus kelioninio objektyvo laukti liko neilgai. M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4.0 IS PRO prekyboje pasirodys 2016 Lapkričio mėn ir kainuos €1,299.00.

Kiekvienas naujas Olympus fotoaparatas ir objektyvas gauna nemokamą šešių mėnesių garantijos pratęsimą*, gaminį užregistravus MyOlympus internetinėje platformoje
Gaminio specifikacijos gali keistis be išankstinio įspėjimo. Prašome patikrinti http://www.olympus-europa.com naujausias specifikacijas

*šeši mėnesiai papildomai prie pagal įstatymus priklausančios garantijos
** derinyje su tam tikrais Olympus fotoaparatais


Informacija spaudai

Olympus M.ZUIKO DIGITAL Pro serija išplečia optinių technologijų ribas, atverdama naujus greičio ir kokybės standartus.

Aukščiausios kokybės ir bokeh stebuklas: Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO


 Vilnius 2016 Rugsėjo 19d. Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO (35mm ekvivalentu: 50mm) yra sukurtas pakylėti atviros diafragmos standartinio židinio objektyvo galimybes į naują lygmenį. Ypatingai greitas AF užtikrina fotografavimo preciziškumą visose situacijose. Šis naujas M.ZUIKO Pro serijos objektyvų flagmanas palaiko aukščiausią rezoliuciją ir turi išskirtines darbo prie prasto apšvietimo galimybes, kurias suteikia atvira 1:1.2 diafragma, suteikdama npriekaištingą ryškumą ir aštrumą per visą kadrą ir stulbinančiai gražų bokeh. Nesvarbu, lietus, saulė ar sniegas – kaip ir visi M.ZUIKO Pro serijos objektyvai, M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO yra atsparus dulkėms, purslams ir šalčiui. Prekyboje naujasis objektyvas pasirodys nuo 2016 Spalio mėn ir kainuos €1,299.00.

M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO Pagrindinės savybės:
 • Profesionalus 25mm (50mm 35mm ekviv..) 1:1.2 fiksuoto židinio objektyvas
 • Aukščiausia rezoliucija per visą kadrą ir atvira diafragma.
 • Itin greitas ir tikslus AF
 • Unikalių optinių technologijų ir 9 lapelių diafragmos pagalba pasiekiamas itin gražus bokeh.
 • Atsparus dulkėms, purslams ir šalčiui.
 • Z  Nano danga ženkliai sumažina atspindžių tikimybę.
 • L-Fn mygtukas ir fokusavimo mova su ryškumo gylio indikatoriumi.
 • Minimalus darbinis atstumas nuo 19.5cm
 • 0.11x (0.22x 35mm ekviv.) maksimalus didinimas
 • Svoris: 410g

Aukščiausia vaizdo kokybė

M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO naujausios optinės technologijos užtikrina aukščiausios kokybės vaizdą nuo vieno kadro krašto iki kito. Ypatingai šviesi 1:1.2 diafragma, leidžia objektyvui profesionaliai dirbti netgi ypatingai sudėtingomis fotografavimo sąlygomis. Dar daugiau – pažangi Z Nano danga sumažina parazitinių šešėlių ir atspindžių atsiradimą, todėl vaizdas yra tobulai ryškus ir aštrus.

Didingas bokeh

Per projektavimo procesą, ypatingas dėmesys buvo skiriamas šio 1: 1.2 diafragmos  M.ZUIKO Pro serijos  objektyvo fono suliejimo piešiniui, vadinamąjam bokeh, estetinei jo kokybei. Devynių  lapelių diafragmos ir unikalių optinių technologijų rezultatas - natūraliai gražus nesufokusuotas vaizdas iki pat kadro kraštų.

Ypatingai greitas AF, lankstumas ir profesionalus naudojimo patogumas

Dažniausiai jūs gaunate vienintelį šansą užfiksuoti unikalų kadrą. Štai kodėl fotografai turi pilnai pasikliauti savo įranga, kuri privalo būti  visada pasirengusi. M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO objektyvo autofokusas yra ypatingai greitas ir užtikrintai įamžins fotografuojamą subjektą visai nesvarbu ar fotografuosite  pavienio kadro režimu ar serijomis.Tai įgalina išskirtinė objektyvo konstrukcija: iš 19 optinių elementų, fokusavimo metu juda tik vienas, taip suteikdamas itin didelį fokusavimo greitį.

Konstrukcija stresui ir įtampai

Leidžiantis jums fotografuoti tada, kai kiti pakuojasi daiktus ir keliauja namo,  M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO objektyvas pasižymi atsparumu dulkėms, purslams ir šalčiui – kaip ir bet kuris kitas M.ZUIKO Pro serijos objektyvas. Patvarios metalinės konstrukcijos objektyvas pasižymi maksimaliu 0.11x (35mm equivalent: 0.22x) didinimu ir sveria  410g. Sukurtas patenkinti profesionalių fotografų  aukštos raiškos ir kokybės, bei išskirtinio bokeh poreikius, ypatingai šviesus M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO objektyvas tiks visiems, prekyboje atsiras nuo 2016 Spalio mėn ir kainuos €1,299.00.

Kiekvienas naujas Olympus fotoaparatas ir objektyvas gauna nemokamą šešių mėnesių garantijos pratęsimą*, gaminį užregistravus MyOlympus internetinėje platformoje
Gaminio specifikacijos gali keistis be išankstinio įspėjimo. Prašome patikrinti www.olympus-europa.com naujausias specifikacijas

*šeši mėnesiai papildomai prie pagal įstatymus priklausančios garantijosJūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
 Konkursas „Kepurė žmogų puošia“
Žmonės su galvos apdangalais: nuo praktiškų šalmų iki prabangių skrybėlių .. Konkursas vyks iki balandžio 19 dienos.
Tai 2 savaičių konkursas: visos nuotraukos.

Grupė Fotokonkursai rekomenduoja

Pagal kepurę ir Jurgis Rodyti
Nugalėtojus renka grupės Fotokonkursai nariai turintys aukštesnį statusą. O išrinkti konkurso temą galite čia.