Panasonic naujienos
2024.06.23  Naujienos:  Panasonicsisteminiai fotoaparatai  3
 
Panasonic S9  
Dar praeitais metais Panasonic atnaujino savo fotografams skirtą liniją G, išleido Panasonic Lumix G9 II su nauju greitu jutikliu, faziniu fokusavimu, geromis video galimybėmis.
O dabar pasirodė filmuojantiems skirtas  Panasonic Lumix DC-GH7 kuris turi „viską“: 4K/120p filmavimą, ProRes RAW kodavimą, V-Log ir Arri LogC3 profilius, pagerintas audio galimybes ir visas reikalingas jungtis.
Šie fotoaparatai turi mažesnį M4/3 jutiklį. Gamtos fotografams ir filmuojantiems tai įprastas formatas.
O štai entuziastams, blogeriams, gražių „išplovimų“ mėgėjams parodytas mažiukas, bet didelį viso kadro jutiklį turintys Panasonic Lumix DC-S9, jam tinka L jungties objektyvai.
Palyginti visus.
Fotoaparatais jau parduodami.

Fotoaparatai apima gana platų naudotojų diapazoną.
Mažylis S9 atrodo patraukliai mėgėjams, bet jis neturi mechaninio užrakto. Elektroninis užraktas su  1/8000 ar trumpesniu išlaikymu tėra tik neblogas priedas bet jis nepakeičia mechanikos.

Sulaukė žiaurių komentarų:
No mechanical shutter or very fast readout speed = NO buy!
The way it is, it's kind of useless for photography, IMO.
ir
- In artificial light you get banding, and without a very fine shutter adjustment option, it's practically useless!
- You can't use a flash.
- For anything that is remotely moving you'll get a huge jello effect distortion.

Tai jau ne pirmas toks fotoaparatas su dideliu jutikliu ir tik elektroniniu užraktu. Pvz Sony ZV-E1 - jis taip pat pozicionuojamas kaip mažas kokybiškas, blogeriams skirtas. T.y. ne visiems.

Juos bandę fotografai apžvalgose labai nekeikia. Rašo jog minėti trūkumai didelių problemų nesukelia, rolling stutter efektą pateikia kaip meninį sprendimą. Pvz čia radau nuotraukas, kurios atrodo visai ok. Bet apie tokių nepilnaverčių fotoaparatų ypatybes verta žinoti.

thephoblographer.com  
thephoblographer.com


Komentarai
Turinys
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2024.06.25, 23:21, rašė:
  S9 savotiškai įdomus, bet jam reikia mažų objektyvų, o tokių Panasonicas iš esmės nesiūlo, tai nebent tik su sigmomis galima naudoti.Jau seniai atnaujinimo reikia GX9 modeliui, bet tai vis atidėliojama. 
 • eFoto redaktorius    2024.06.25, 23:49, rašė:
  paveiksliuke yra naujas 26mm F8 rankinio fokuso. Keistokas daiktas bet prisiminus kad fotikas turi didelį jutiklį ir skirtas 'blogeriams' save filmuoti, tai visiškai OK.
  ty fotikas tinka ir tokiam darbui ir įdomesnėm fotkėm užsidėjus rimtą objektyvą.
  Taip pat pažadėjo greitai išleis mažą 18-40mm F4.5-6.3
 • Bilberry
  Bilberry 
    2024.06.27, 19:07, rašė:
  Būtų gal visai neblogas aparatas, jeigu torėtų hot shoe ir  mechaninį užraktą. Dabar gi labai jau nišinis produktas, panašus į L mount Sigmas.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti