Portretas padarytas „14mm f/0.2“ objektyvu
2018.12.11  Naujienos:  patarimaiportretaivideo  1
 
Tony Northrup nuotrauka  

Aišku, tokio objektyvo nėra. Bet tokį vaizdą galima padaryti kompiuteriu turint 105mm f/1.4: šiuo objektyvu, atvėrus diafragmą, padaroma daug aplinkos nuotraukų, kurios vėliau sujungiamos į 1.4 Gpix (šiuo atveju) panoramą.
Vaizdelį padaryti užtrunka kelias valandas. Bet toks sukurtas portretas - ypatingas! Vaizdas ir platus ir su puikiai išplautu fonu (kas neįmanoma techniškai).
Ankštoje rinkoje profesionalūs fotografai galėtų panaudoti šitą ir kitokias technines gudrybes siekdami išsiskirti iš kitų ;)


Tokia nuotrauka pasigėrėti nepavyks nei planšetėje nei mobiliame ekranėlyje. Jai reikia didelio monitoriaus! O dar geriau - atsispausdinti. Gera kokybe jį galima spausdinti iki 3x3m dydžiu!

Nuotraukų sujungimui naudota nemokama Microsoft ICE programa:
www.microsoft.com/en-us/research/product/computational-photo.../

Plačiau apie procesą: Tony Northrup filmuke.Tony Northrup video kanalas: www.youtube.com/channel/UCDkJEEIifDzR_2K2p9tnwYQ

Komentarai
Turinys
  • _«M.G»_ (išsitrynęs)    2018.12.11, 09:56, rašė:
    Turi žavesio tokios nuotraukos, ir tikrai gerai pastebėta, kad joms žiūrėti reikia ypatingai didelių matmenų ''ekrano''. Panašų dalyką dariau su Visionar 141/1.9 projekciniu objektyvu. Tik ne visiškai atvira diafragma, o priverta iki kokių f3.2. 99 foto. Portretui, tiesa, irgi mėginau 85/1.4. Iš esmės šis metodas dažnai vadinamas Brenizerio metodu. Konkretus objektyvas ne toks svarbus, bet platesnė diafragma privalumas, esmė - DOF.

  fotobites.lt siūlo net  30% nuolaidą Ekspres fotoknygoms!

Šį mėnesį Kokybiška spauda Asmeniniai įspaudai

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti