Savaitės fotografė: Mona Kuhn
Mona Kuhn  
Mona Kuhn fotografuoja nuogus žmones. Nepavadintum tai erotika ar kažkuo iššaukiančiu. Tai tiesiog gražu, švelnu, natūralu.
Mona Kuhn gimė Vokietijoje, augo Brazilijoje, dabar gyvena JAV. Tačiau fotografuot žmones vyksta į Europą. Ji sako kad tik Europoje randa tą paprastą ir natūralų savo kūno pateikimą. Ji fotografuoja savo draugus ir pažįstamus nudistų kolonijoje Prancūzijoje, pajūryje. Pradžioje tebuvo kelios draugų nuotraukos, draugams patiko, jie pasiūlė pažįstamiems ir tai tęsėsi. Nors nuotraukose daugumoje jaunų žmonių nuotraukos, tačiau Mona fotografuoja ir daug nuogų pagyvenusių žmonių. Jiems rezultatas patinka, tačiau viešinti šias nuotraukas jie varžosi, sako M.Kuhn. Gražiame filmuke apie savo kūrybą ir nuogą kūną autorė pamini fotografuotą 80'metį prancūzą kunigą. Nuogą aišku. Tikrai gražios nuotraukos. (Lietuvoje ...).
Mona Kuhn studijavo menotyrą. Fotografuoja senu naudotu Hasselblad su keliais objektyvais.
Mėgstamiausias formatas: 6x6cm. Vienintelis naudojamas apšvietimas: natūralus.
Daugiau Mona Kuhn nuotraukų: http://www.artnet.com/awc/mona-kuhn.html (N14!)


Komentarai
Turinys
 • eFoto redaktorius    2006.11.29, 17:41, rašė:
  Jau buvau paruošęs dar vieną kietą amerikoną į savaitės fotografus, bet 'užkliūvau' už Monos nuotraukų ir susižavėjau :) Gal tiesiog nuotauką atitiko. Jau galvoju ar neužsisakyt jos spalvotų nuotraukų knygos - labai rami turėtų būti.
  Minėtą filmuką peržiūrė su VLC player.
  Radau dar 1 fotografės interviu. audio. 13-minute interview with Mona Kuhn

 • Zaizras
  Zaizras 
    2006.11.29, 22:37, rašė:
  thankju veri much

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti