Sigma 28-45mm f/1.8 DG DN Art
2024.06.04  Naujienos:  objektyvai  1
 
Sigma 28-45mm F1.8 DG DN Art  
Sigma pristatė pirmą pasaulyje f/1.8 diafragmos zoom objektyvą viso kadro sisteminiams fotoaparatams. Bus Sony E ir Panasonic L objektyvų jungtys.
Didelis, sunkus (1kg), gana kokybiškas ir net nebrangus - apie 1500€. Bet beprasmis. Funkcionalumas jo ribotas. Canon RF 28-70mm f/2L - geresnis, bet 2x brangesnis.
Nors.. apžvalgoje teigiama, kad jis gali patikti filmuojantiems ir naujienų/egzotikos mėgėjams. Plačiau.
Sigma tiesiog parodė jog GALI.

Komentarai
Turinys
 • eFoto redaktorius    2024.06.05, 16:38, rašė:
  Čia net įdomiau
          
  Minimalus atstumas: 33 cm.
  Žid. nuot.: 35-150 mm.
  Diafragma: f/2-2.8
  Nuo 1269 €  Pranešimas spaudai

  "Samyang" paskelbė apie savo pirmąjį objektyvą, skirtą L-mount sistemai

  "Samyang" sustiprina L-mount objektyvų sistemą nauju greitu universaliu priartinančiu objektyvu. Naujasis AF 35-150 mm F2-2,8 L - tai greitas universalus priartinantis objektyvas, kurio laukė daugelis L sistemos fotoaparatų naudotojų.

  Kaip ir ankstesnė "Sony" versija, naujasis objektyvas turi didžiausią F2 diafragmą plačiajame ir F2,8 teleobjektyvo gale, apimantį penkis populiariausius židinio nuotolius: 35 mm, 50 mm, 85 mm, 135 mm ir 150 mm.

  Šis objektyvas pasižymi puikiomis priartinimo savybėmis kaip universalus priartinimo objektyvas. 0,32 mm atstumu esant 35 mm ir 0,85 mm atstumu esant 150 mm, todėl galite lengvai fotografuoti stambiu planu su ryškiomis detalėmis. Kartu su greita objektyvo diafragma lengva gauti itin ryškias stambaus plano nuotraukas su gražiai išsklaidytu fonu, todėl objektyvas tampa dar universalesnis.

  Objektyvo konstrukciją sudaro 21 elementas 18 grupių, 2 ASP, 1 H-ASP, 3 HR ir 6 ED elementai, užtikrinantys puikų optinį našumą visame priartinimo diapazone. Objektyvo elementai taip pat padengti itin daugiasluoksne danga (UMC), kuri sumažina blyksnius ir vaiduoklius, todėl vaizdai yra natūralūs ir aiškūs. Didelė diafragma veiksmingai atskiria objektą nuo fono, o 9 lapelių diafragma sukuria sklandų užburiantį bokeh efektą.

  Objektyve įmontuotas populiarusis "Samyang" STM (linijinis žingsninis variklis), kuris yra greitas ir jautrus, tinkamas fotografuoti ir filmuoti. Jis užtikrina puikų fokusavimo sekimą ir sklandžius perėjimus, o AF greitis optimizuotas vaizdo įrašams. Skaitmeninė parfokusavimo funkcija, pritaikyta vaizdo įrašams, išlaiko fokusą priartinant, todėl filmuojant padidėja efektyvumas ir tikslumas. Be to, "Samyang" iki minimumo sumažino fokusavimo dvelksmą.

  Objektyvas yra tvirtos konstrukcijos, jo korpusas pagamintas iš metalo, o konstrukcija visiškai sandari, kad būtų apsaugota nuo dulkių, lengvo lietaus ir sniego.

  Pritaikomi objektyvo valdikliai ir mygtukai leidžia naudotojams valdyti įvairias funkcijas, pvz., iš anksto nustatytą fokusavimą, "Dolly Shots" ir diafragmos nustatymus.

  Pristatydama naująjį objektyvą, LK SAMYANG praneša, kad plečia "Leica", "Panasonic", "Sigma", "Blackmagic Design" ir DJI L-mount naudotojams skirtų objektyvų asortimentą.

  Kainos ir pristatymas
  Naująjį objektyvą galima iš karto išsiųsti.
  Rekomenduojama pardavimo kaina
  Samyang AF 35-150mm F2-2.8 L-mount  – 1390 EUR

  Pagrindinės specifikacijos
      Išskirtinės optinės savybės
      Apima dažniausiai pasitaikančius židinio nuotolius
      Kelios funkcijos, skirtos vaizdo įrašams
      Greitas automatinis fokusavimas
      Idealiai tinka makrofotografijai, priartinimo nuotolis vos 0,32 m
      Užplombuotas oras
      Priartinimo užrakto jungiklis

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti