Sony SLT-A37 ir Sony NEX-F3
2012.05.17  Naujienos:  sisteminiai fotoaparataiSony  5
 
Sony NEX-F3  

Sony pristatė kelias, pažengusiems fotografams įdomias naujienas: veidrodinį fotoaparatą Sony SLT-A37, sisteminį fotoaparatą Sony NEX-F3 (nuotraukoje) ir naujus objektyvusL:  Sony 18-135mm F3.5-5.6 SAM ir Sony 18-135mm F3.5-5.6 SEL.
Sony Alpha SLT-A37

Sony SLT-A37 fotoaparate panaudota pusiau skaidraus veidrodžio (SLT). Ši inovacija leidžia naudotis sparčiu autofokusavimu net naudojant ekranėlį ar filmuojant.
Sony SLT-A37 pakeis Sony SLT-A35. Šis fotoaparatas turėtų būti pigiausias SLT serijos fotoaparatas, tikėtina kaina - iki 2000 Lt (su objektyvu).
Sony SLT-A37
2 komentarai
Sony SLT-A37 Aprašymas
Jutiklio dydis?  28 mm. (APS-C)
Vaizdo taškai? 
16 mpix
LCD ekranas? 
7.1 cm, sukiojamas
Foto2
Sony SLT-A37
Jautrumas?  100-16000 ISO
Foto3
Sony SLT-A37
Kaina?  1880*    Palyginti ⯈

Pirmi įspūdžiai:
www.thephoblographer.com/2012/05/17/first-impressions-the-so.../
www.imaging-resource.com/PRODS/sony-a37/sony-a37A.HTM
www.dpreview.com/previews/sony-slt-a37/

Video pristatymasSony 18-135mm F3.5-5.6 SAM ir Sony 18-135mm F3.5-5.6 SEL

Sony 18-135mm F3.5-5.6 SEL  
Sony 18-135mm F3.5-5.6 SAM  
Naujas, veidrodiniams Sony fotoaparatams skirtas objektyvas Sony 18-135mm F3.5-5.6 SAM bus alternatyvus „kompkletuojamas“ objektyvas: jį, užmokėjus 500 Lt daugiau, bus galima nusipirkti kartu su perkamu Sony veidrodiniu fotoaparatu.
Atskirai objektyvas kainuos apie 1400 Lt.
Taip pat greit pasirodys Sony 18-135mm F3.5-5.6 SEL objektyvas Sony NEX sisteminiams fotoaparatams. Jis kainuos apie 2200 Lt

Pranešimas spaudai
2012 m. gegužės 18 d.

Naujasis „Sony SLT-A377“: spartaus fotografavimo ir HD filmavimo galimybės viename

Bendrovė „Sony“ pristatė naują profesionalaus lygio fotoaparatą „Sony SLT-A377“, siūlantį spartaus iki 7 kadrų per sekundę fotografavimo ir filmavimo didelės raiškos formatu „Full HD“ galimybes. Nepriekaištingos automatinio fotografavimo ypatybės ir platus rankinio valdymo funkcijų pasirinkimas naująjį „Sony SLT-A377“ paverčia gera alternatyva norintiems nuo proginio fotografavimo pereiti prie daugiau laisvės suteikiančio kūrybinio fotografavimo.

Sony Alpha SLT-A37  
Unikali „Sony“ technologija „Translucent Mirror Technology“ užtikrina spartaus fotografavimo, nuolatinio autofokusavimo ir tiesioginio nuotraukų peržiūrėjimo ypatybių  kombinaciją. Šiomis funkcijomis galima naudotis net ir filmuojant vaizdus „Full HD“ formatu. Itin tiksli 3 ir 15 taškų  autofokusavimo sistema su sekimo funkcija palaiko nuolatinį veidų  ir kitų judančių objektų fokusavimą. Su šiuo fotoaparatu galima užfiksuoti bet kokią spontanišką akimirką  – nuo sporto varžybų iki šeimyninių portretų.

Technologija „Translucent Mirror Technology“  taip pat leidžia užfiksuoti veiksmo akimirką padarant daugybę  ryškių kadrų. Fotografuojant su priartinimu režime „Continuous Advance Priority AE mode“ išdidinama centrinė jutiklyje fiksuojamo vaizdo dalis, taip gaunamos detalios ir ryškios nuotraukas iki 7 kadrų per sekundę sparta.

Didelės raiškos „Tru-Finder“ vaizdo ieškiklis, savo ypatybėmis prilygstantis ar net lenkiantis kai kuriuos optinius ieškiklius, kadro fiksavimą paverčia tikru malonumu. Su aukšta 1440 tūkst. taškų raiška, nepriekaištingu kontrastu ir viso vaizdo pateikimu šis ieškiklis siūlo tokį patį detalumo ir ryškumo lygį kaip ir neseniai debiutavusio fotoaparato „Sony SLT-A577“ ieškiklis. Ieškiklis taip pat turi specialų  režimą, kuris padeda jį pritaikyti žmonėms, nešiojantiems akinius.

Su „Sony SLT-A377“ fotoaparatu paprasta nuotraukoms suteikti profesionalumo įspūdį. Išlaikymo parinktys ir kiti kūrybiniai nuotraukų nustatymai gali būti peržiūrėti realiuoju laiku per vaizdo ieškiklį ar kampu pasisukantį 6,7 cm įstrižainės ekraną „Clear Photo LCD“.

Sony SLT-A377“ padės gauti aukščiausios kokybės portretines fotografijas net ir nepatyrusiems fotografams. Fotografavimo režimas „Auto Framing mode“ nustato prieš objektyvą stovinčio žmogaus poziciją, apšvietimo sąlygas ir kitas vietos aplinkybes bei, naudodamas kompozicinę trečdalių taisyklę, sukuria nepriekaištingai subalansuotas, aukštos rezoliucijos portretines fotografijas. O technologija „Pixel Super Resolution Technology“ užtikrina, kad net ir apkirptose ar priartintose nuotraukose išliks visi vaizdo taškai jūsų fotografuojamam  asmeniui sužavėti.

Anksčiau, siekiant priartėti prie veiksmo vietos reiškė, kad reikės naudoti objektyvą su dideliu priartinimu. Tačiau nuo šiol aukštos kokybės priartintus vaizdus galima gauti ir su „Clear Image Zoom“ technologija, kuri padvigubina efektyvų  objektyvo priartinimą. Unikali „Sony“ technologija „Pixel Super Resolution Technology“ padeda išgauti aukščiausio lygio detalių, spalvų tonų ir tekstūrų ryškumą  nuotraukose. Naudojamas kasdieninėse situacijose ar kelionėje, šis fotoaparatas išsiskiria didelėmis priartinimo galimybėmis, todėl kartu nereikia nešiotis papildomo teleobjektyvo.

Fotoaparato viduje esantis 16,1 mln. efektyvių  taškų vaizdo jutiklis „Exmor APS HD CMOS“ fiksuoja detalias, mažo triukšmo lygio nuotraukas ir „Full HD“ formato vaizdus. Jis veikia kartu su naujausiu vaizdo apdorojimo procesoriumi „BIONZ“, kuris išplečia jautrumo šviesai ribas (ISO 100-16000) ir taip padidina galimybes fotografuoti be blykstės esant silpnam atmosferiniam apšvietimui. Visuose SLT serijos fotoaparatuose naudojamas stabilizatorius „SteadyShot INSIDE“ pašalina virpesių efektus ir leidžia gauti ryškesnes nuotraukas su bet kokiais „A-mount“ serijos objektyvais.

Sony SLT-A377“ taip pat pašalina poreikį spėlioti fotografuojant, nes gali parinkti reikiamus nustatymus praktiškai bet kokiai situacijai. Režimas „Superior Auto Mode“ gali atpažinti daugybę scenų ir objektų, parinkti tinkamus išlaikymo ir kitus nustatymus bei paprastai padėti gauti siekiamą rezultatą.

SAL18135 A-mount 18-135 mm F3.5-5.6  
Teleobjektyvas SAL18135 A-mount 18-135 mm F3.5-5.6

Universalus naujojo „Sony SLT-A377“ priedas – teleobjektyvas SAL18135 siūlo 8 kartų optinį priartinimą  ir išsiskiria kompaktiška forma, pritaikyta nešiotis su savimi, tad itin patogia kelionės, gatvės ar kasdienei fotografijai. SAM dizainas užtikrina sklandų, spartų ir tylų veikimą autofokusavimo režime, o „Direct Manual Focus“ leidžia tikslų rankinį  židinio nuotolio parinkimą pageidaujamiems rezultatams gauti.

Be to, „Sony SLT-A377“ visavertei komplektacijai skirti įvairūs priedai: pusiau kieta ekrano apsauga „PCK-LM11“  idealiai pritaikyta apsaugoti LCD ekraną; aktyvios fotografijos mėgėjams skirtas rinkinys „ACC-FW1A“ turi papildomą bateriją  „NP-FW50“ ir funkcionalų kelioninį krepšį  „LCS-AMB“, kuris apsaugo fotoaparatą ir leidžia greitai jį  pasiekti.

„Sony“ fotoaparatas „SLT-A37“ Europoje pasirodys šių metų gegužės mėnesio pabaigoje.

Sony NEX-F3

Naujas sisteminis fotoaparatas Sony NEX-F3 pakeis Sony NEX-C3NEX-F3 nuo pirmtako skirsis iššokančia blykste ir galimybe fotoaparato ekranėlį atversti vertikaliai (autoportretams).
Be to prie fotoaparato galima prijungti išorinį elektroninį vaizdo ieškiklį, o akumuliatoriai dabar įkraunami tiesiog fotoaparate - USB laidu.
Sony NEX-F3 Aprašymas
Jutiklio dydis?  28 mm. (APS-C)
Vaizdo taškai? 
16 mpix
LCD ekranas? 
8.1 cm, sukiojamas
Foto2
Sony NEX-F3
Jautrumas?  200-16000 ISO
Foto3
Sony NEX-F3
Kaina?  530*    Palyginti ⯈

Pirmi įspūdžiai:
www.imaging-resource.com/PRODS/sony-nex-f3/sony-nex-f3A.HTM...
www.thephoblographer.com/2012/05/17/first-impressions-the-so.../
www.techradar.com/reviews/cameras-and-camcorders/cameras/dig...
www.dpreview.com/previews/sony-nex-f3/

Video pristatymasPranešimas spaudai

2012 m. gegužės 18 d.

Naujasis „Sony NEX-F33“: profesionalaus lygio nuotraukos – lengvai ir kompaktiškai

Bendrovė „Sony“ pristatė fotoaparatą „NEX-F3“ su keičiamais objektyvais, siūlantį profesionalaus lygio funkcijas ir nuotraukų kokybę. Naujasis „Sony“ fotoaparatas išsiskiria novatoriškomis automatinio fotografavimo, detalaus priartinimo funkcijomis ir specialiu portretinės fotografijos režimu, o su vienu baterijos įkrovimu gali padaryti beveik 500 kadrų. Tad ieškantiems funkcionalesnio pakaitalo savo kompaktinės klasės fotoaparatui, „Sony NEX-F33“ yra racionalus pasirinkimas.

Sony NEX-F3  
Į kišenę telpantis „Sony NEX-F33“ fotoaparatas naudoja tą pačią technologiją be veidrodžių, kuri sutaupo vietos, kaip ir kiti „E-mount“ fotoaparatai iš α serijos. Šio fotoaparato vaizdo jutiklis „Exmor APS HD CMOS“, išsiskiriantis 16,1 mln. taškų raiška, yra kur kas didesnis už kituose kompaktinės klasės fotoaparatuose naudojamus jutiklius, todėl geba užfiksuoti detalesnes ir ryškesnes nuotraukas bei kokybiškus „Full HD“ formato vaizdus.

Kaip ir įprasti DSLR tipo fotoaparatai, „Sony NEX-F33“ leidžia daryti meniškas nuotraukas, kuriose sufokusuotas pasirinktas taškas, o fonas už jo išsiliejęs. Daryti portretines nuotraukas su šiuo fotoaparatu taip pat paprasta. Užtenka jį laikyti ištiestoje rankoje prieš save, o ekraną pasukti 180 laipsnių kampu į save. Liks tik spustelėti mygtuką arba patikėti darbą atlikti automatinei šypsenos fotografavimo funkcijai.

Šis fotoaparatas net ir nepatyrusiems fotografams padeda gauti aukščiausios kokybės portretines nuotraukas be didelių pastangų. Funkcija „Auto Portrait Framing“ nustato fotografuojamo žmogaus pozą, parenka geriausius aplinkos nustatymus ir taip sukuria gražią, aukštos kokybės portretinę nuotrauką.

Be to, „Sony NEX-F33“ fotografavimo galimybes blankioje šviesoje ar patalpų viduje išplečia įmontuota blykstė. Pirmą kartą panaudota pripažinimą pelniusiame „Sony NEX-77“ modelyje, ši patogiai atsidaranti blykstė atstoja išorinę blykstę ir padeda apšviesti žmonių veidus bei kitus objektus blankioje šviesoje.

Dar viena pravarti naujojo fotoaparato ypatybė  – išplėstos priartinimo galimybės. Pasitelkus funkciją  „Clear Image Zoom“, du kartus padidinančią efektyvaus priartinimo nuotolį, galima daryti nuotraukas su aukštos kokybės nutolusiais vaizdais. Kita unikali „Sony“ technologija „Pixel Super Resolution Technology“ padeda išgauti aukščiausio lygio detalių, spalvų  tonų ir tekstūrų ryškumą nuotraukose. Kadangi šis fotoaparatas išplečia fotografavimo atstumo galimybes be papildomų  priedų, tai idealus pasirinkimas tiek kelionėms, tiek kasdienėms situacijoms.

Sony NEX-F33“ turi ką pasiūlyti ir fotografijos naujokams, kuriuos išlaisvins nuo sudėtingų nustatymų ir funkcijų parinkimo naštos. Automatinis fotografavimo režimas „Superior Auto mode“ sumaniai atpažįsta įvairias situacijas ir objektus, pagal juos parenka atitinkamus nustatymus lyg patyręs fotografas.

Fotoaparato baterija taip pat yra patobulinta ir vieno įkrovimu leidžia padaryti iki 470 kadrų – 18 proc. daugiau negu su fotoaparatu „NEX-C3“. Galimybė įkrauti fotoaparatą  per USB jungtį suteiks daugiau lankstumo kelionėje. O iš  aukštos kokybės medžiagų pagamintas fotoaparato korpusas suteikia patogaus ir patikimo įrenginio pojūtį.

SEL18200LE E18-200 mm F3.5-6.3 OSS  
Teleobjektyvas SEL18200LE E18-200 mm F3.5-6.3

Teleobjektyvas SEL18200LE E18-200 mm F3.5-6.3 OSS LE – idealus fotoaparato „Sony NEX-F33“ kelionėje, išsiskiriantis 11 kartų optiniu priartinimu ir puikia raiška nedidelėje formoje. Mažesnis ir 12 proc. lengvesnis už SEL18200 objektyvą, naujasis „E-mount“ serijos objektyvas turi stabilizavimo funkciją  „Optical SteadyShot“, kompensuojančią rankų virpesius, o rankinio fokusavimo funkcija suteikia galimybę tiksliai parinkti židinio nuotolio atstumą geriausiam rezultatui gauti.

Tarp kitų „Sony NEX-F33“ fotoaparatui skirtų priedų – itin minkštas dėklas „LCS-EMH“, kuris leis greitai pasiekti ir pradėti naudotis fotoaparatu ir objektyvu, bei dėklas „LCS-EJC3“, suteikiantis visapusę apsaugą  fotoaparatui ir objektyvui.

Kompaktiškasis „Sony NEX-F33“ Europoje pasirodys nuo šių metų birželio mėnesio.

Komentarai
Turinys
 • Žiemkentys
  Žiemkentys 
    2012.05.17, 14:09, rašė:
  "Sony pristatė kelias, pažengusiems fotografams įdomias naujienas:" Betgi čia kaip tik žemiausia/paprasčiausia klasė, man atrodo, ir numeracija tą sufleruoja. A57 ir Nex 5n yra pažengusiems. Na sąlygiška viskas, aišku. Tas Nex F3, jei išties rankoj guli taip, kaip skelbiama, įdomus dalykėlis... iki 1000 lt jei nupigs... Bet, jaučiu nespės nes Sony kūnelius kepa vieną po kito, o objektyvai retai tepasirodo. Jei atsirastų Nexui blynelis kokių 28 ar 35 mm, va tada tai nulemtų sprendimą...
 • eFoto redaktorius    2012.05.18, 09:58, rašė:
  Iki 1000 nenupigs. Ir šiaip NEX ir SEL yra truput aukštesnės klasės nei kiti sisteminiai ir veidrodiniai, tad neverta tikėtis mažiausių kainų rinkoje. Visai tai priskirčiau pažengusių klasei. Mėgėjams lieka <1500 Lt fotoaparatai.
  Taip, objektyvų vis dar trūksta. Laimei Sigma 19 ir 30mm nesenai pasirodė:
  www.efoto.lt/objektyvai/veidrodiniams?type=fixed&camera=...
 • IS-7
  IS-7 
    2012.05.18, 15:06, rašė:
  1. Yra Sony 35/1,8 uz 650 lt mazdaug. Kam reikia fikso nebrangaus. 50-ukas nebrangus, kai kur 400 lt tekainuoja naujas.
  2. Del kainos neaisku, a57 pranasavo iki 2000 lt kaina, o pigiausiai kainuoja virs 2700 lt. Manau a37 kainuos su 18-55 kitu kazkur 2300-2400 lt.
  3. Universalesnio (ir nebrangaus) kitinio Sony jau seniai reikejo, del jo stokos ir Sony DSLR populiarumas nedidelis. Jei savo laiku 16-105 padarytu pigesniu, tai ir aparatus pirktu zymiai mieliau. 18-135 gerai. Tik bijau, kad del savo labai gero universalumo (virs 200 mm max nuotolis) nebutu ir kokybe kaip Sigmos 18-125. Geriau gal tiesiog atpigintu 16-105.
 • as44we77
  as44we77 
    2012.06.10, 20:00, rašė:
  1. Yra Sony 35/1,8 uz 650 lt mazdaug. Čia toks nex'ui (E-mount) ?
 • vaidas30
  vaidas30 
    2012.05.25, 22:55, rašė:

  idomu kiek kainuos naujasis SEL18200LE E18-200 kuris pasirodys jei neklystu liepos menesi.
  Senasis E18-200 tikrai buvo didelis palyginus su pacia kamera - sis bus ir lengvesnis ir mazesnis, laukiu nesulaukiu naujo pirkinio :)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti