Tai kokios spalvos suknelė?
2024.06.08  Naujienos:  Įvairenybės  3
 
15 min  
Keista, kažko vakar ją prisiminiau, pagalvojau, kad gal verta parašyti apie žymiausią 2015 metų nuotrauką pagaliau? Ot gerai ramiai gyvenome..
Atsakymas atrodo akivaizdus: nuotraukoje matome melsvą ir auksinę spalvas. Tai rodo ir bet kuris nuotraukų redaktorius. Bet kokia yra reali spalva iš sugadintos nuotraukos spręsti neįmanoma.
O šiandien pasirodė naujiena jog nuotraukos autorius, škotas kurio vardo neverta minėti, pasodintas į kalėjimą 4 metams nes mušė savo žmoną (kurios mama ir vilkėjo šią suknelę).
Tema uždaryta? ;)

Komentarai
Turinys
 • Badas
  Badas 
    2024.06.08, 12:41, rašė:
  Į kalėjimus pasodina tūkstančius žmonių, tai neįdomu. Iš nieko pritemptas sensacijas palikime Delfiui.

  Geriau pašnekėkim apie spalvas. Kartą fotografavau naktiniame klube, VJ užkūrė tokį apšvietimą, kad baltumo balansą nustatinėjau pagal žmonių akių baltymus :D. Jie nėra visiškai balti, bet toje spalvų mišrainėje tai gavosi geriausias rezultatas :)
 • eFoto redaktorius    2024.06.08, 23:17, rašė:
  Lieka tik stebėtis kad smurtas tapo įprastu dalyku, o metų fotografiniu įvykiu tapo sugadinta nuotrauka, kurių kasdien milijonai padaroma.
 • Badas
  Badas 
    2024.06.09, 00:19, rašė:
  Smurtas visada byvo įprastu dalyku. Nenorminis, bet įprastas. Nesuplakim savokų į vieną krūvą. Beje, jei nenorminis, tai nereiškia kad įdomus. Gal jau pavargau rūpintis viso pasaulio problemomis? Efoto - paskutinė vieta kur norėčiau skaityti apie smurtą. Čia aš rūpinuosi savo malumais.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti