Kas čia per daiktas ?

Labai prašau komentarų, padėkite man tobulėti! :)
 396 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Antanas Kučinskas su savo IMHO
  Antanas Kučinskas su savo IMHO 
  nesiseka
    2013.11.03, 21:54, rašė:
  Pirma išnaikink savyje tuštybės poreikį, - savo niką netapatink pastabumu su objektu nuotraukoje . toliau kūdikiai , jei fotografas nutuokia ką daro - niekada neviešinami .juos viešina nesusipratusios jaunos mamos, jos it tinklapį tam turi . kam įdomus kūdikis kurio veidą užstoja buteliukas ? Apskritai pradėk studijuoti ką daro kiti ir ko nereikia daryti iš to ką daro kiti .

  ir dar : tavo prašymas baigiasi juoko ženklu - tad ir tavo prašymas juokingai niekinis - pagalvok ir apie tai .

  būk solidesnis su raktažodžiais . Dabar labai panašu į pigią reklamą ...
 • Palė
  Palė 
    2013.11.03, 22:10, rašė:
  Žinai,parašysiu taip:be rankų be kojų duris atidaro.Kas?
 • KasparasUrbanas
  KasparasUrbanas 
    2013.11.03, 22:17, rašė:
  Ačiū už kritiką. Jokio čia mano niko nėra, tiesiog vardas. Dėl savęs pačio. Dedu nuotraukas sau į asm. Fotoalbumą. Kadangi aš esu tik pradedantis, viešinu viską, ką truputį estetiškiau ir techniškiau nufotografuoju, tad man taikyti čia tokius dalykus kaip: fotografai kūdikių nededa... juokinis patarimas. O dėl įdomumo tai kaip ir dėl skonio ginčytis negalima. Vienam gražu, kai kūdikis veiksme, kitam, šiuo atveju jums, tai trukdo. Yra daug kitų dalykų, kurių man reikia išmokti. Noris išgirsti ir techninių klaidų dėl diafragmos ar ko kito. Aš studijuoju ką daro kiti, tačiau su kitais supanašėti nenoriu. O dėl mano rašysenos... tebūnie. Tikiuosi pasitarnavau, kad galėjote išlieti kritikos dozę man. Ačiū už komentarą. P.s reklamą? Reklamą kam? Atsargesnia su raktažodžiais? Ponas, drįsčiau jums pasiūlyti išsilieti kur kitur, prieš bendraujant su nepažįstamu žmogumi, kuris nori patobulėti, o ne išklausyti koks jis garbėtroška ir tuščias.
 • Antanas Kučinskas su savo IMHO
  Antanas Kučinskas su savo IMHO 
  nesiseka
    2013.11.03, 22:52, rašė:
  ...
 • KasparasUrbanas
  KasparasUrbanas 
    2013.11.03, 23:05, rašė:
  Ponas Antanai, ne panegirikų aš noriu, o paprastos ir objektyvios kritikos. Kritikos ne tam, kaip aš pateikiu fotografiją ar, kad uždedu savo vardą, kuris traktuojamas kaip reklama. Labai smagu, kad jūs sugalvojate ir įžvelgiate kritiškų detalių, kurias aš puikiai suprantu. Aš jums jokių žodžių neprimetu, tik apibendrinu jūsų išsakytas mintis. Jūs kimbate prie mano raktažodžių, šypsenėlės, kuri nėra juoko ženklas. Toks jausmas, jog bendrauju ne beveik už mane 4-is kartus vyresniu ir solidžiu žmogumi, o jaunesniu paaugliu, kurį užvaldęs paniekos ir neigimo tandemas. Aš įžvelgiau jūsų komentare gėrio, bet patarimas: gėrį pateikite geranoriškai. :) Ačiū, sėkmės jums ir lauksiu tolesnių jūsų komentarų.
 • Antanas Kučinskas su savo IMHO
  Antanas Kučinskas su savo IMHO 
  nesiseka
    2013.11.04, 00:36, rašė:
  Kasparai, žinai kaip su tais neigimais, paniekom ... ? Ar žinai ?
  Aš niekada niekam net sau ne esu aiškinęs kas yra nėštumas ... Ar supranti apie ką kalbu ? nes nesu to patyręs . kai pats kalbi apie panieką ir pan., manau, kalbi tą kas pačiam pažįstama ...
  Net nesupranti ką sakai, kai sakai, kad kimbu prie tavęs ... tavo tekstų ...

  Asmeniškumai gelbsti pretenzingą žmogų ...
 • KasparasUrbanas
  KasparasUrbanas 
    2013.11.04, 08:08, rašė:
  Ponas Antanai, manau, kad jau filosofijos lygmuo pasiekė olimpą mūsų diskusijoje ir jos tęsti nebereikėtų, nes nei jūs suprantate ką aš noriu pasakyti, nei jūs norite suprasti. Dar kartą dėkoju jums.
 • Antanas Kučinskas su savo IMHO
  Antanas Kučinskas su savo IMHO 
  nesiseka
    2013.11.04, 09:47, rašė:
  Dėkoju ir tau, Kasparai, už fotografiją . Jei ne ji kiek būtų nepasakyta...

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti