Lizdas

 351 (+0)

Komentarai
Turinys
 • apaulavicius
  apaulavicius 
    2013.11.17, 22:12, rašė:
  Dėl stiprios šviesos iš objektyvo pulsės (turbūt blico), dingę šešėliai ir tekstūra, kurie ir būtų visas įdomumas.
  Atrodo atsitiktinis kampas, galima būtų paieškot įdomesnių, kad su aplinka sužaistų. Gal iš arčiau, platesniu kampu ir kaip nors su langu derint, o jei nesusiderina tai ir nereikia nuotraukoje, užpildyt tik subjektu.
 • Domas71
  Domas71 
    2013.11.18, 10:32, rašė:
  Ačiū Andriau už komentarą ir kritiką. Pritariu, šis foto nėra vykęs. Kampas tikrai buvo atsitiktinis, tiesiog taip ir fotkinau, kad lizdas užimtų visą erdvę, arciau prieiti nepavyko. Tokio lizdo dar nebuvau matęs, jo skersmuo siekė - 1m ! Gaila, nemokėjau jo tinkamai įamžinti, ji jau sudraskė žiurkės :( P.S. O kaip nufotkint be blico ?
 • apaulavicius
  apaulavicius 
    2013.11.18, 20:51, rašė:
  Tikrai retas toks subjektas.
  Smagiausiai man atrodytų apsiriboti natūralia šviesa, aišku tokioje tamsybėje neišeitų rankose išlaikyti nesujudinus ir reikėtų paieškoti kaip fotoaparatą stabilizuoti. Patogiausia būtų su trikoju, bet galima ir buitiškai sukombituot kažkokią stabilią platformą pvz. sustačius pora kėdžių.
  Turint išorinį blicą, kuris leidžia sukioti galvutę, galima būtų šviesą atmušti nuo kurios nors sienos, tada ji išsisklaidytų ir nebūtų tokia plokščia.
  Jei kitaip neišeina ir jūs priverstas naudoti tiesioginį blicą, tai reikčtų smarkiai kilstelti iso, kad sušvelninti blico ir aplinkos šviesos santikį. ISO aišku stiprina ir blico švieą, tad gali iškilt problema, kad sipniausia blico galia vistiek per didelė; tada jį galima bandyti siplnint mechaniškai, pvz. uždengus popieriaus lapu.
 • Domas71
  Domas71 
    2013.11.18, 22:30, rašė:
  Ačiū Andriau. Kaiptik siandien skaiciau "Skaitmeninė fotografija 2" Ten pradžioje rašo apie blykstės privalumus, ir labai kritikuoja įmontuotą kūnelyje. Kagi, sekanti įrangos pirkimo dalis - blykstė

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Domas71
Domas71
 
Domas Motuzas

gyvena: Rokiškis    amžius: 51    Daugiau >