Išbraukiant spalvas

 820 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Virgasas
  Virgasas 
    2014.05.28, 13:46, rašė:
  Nelabai supratau pirma - tamsoka ir be siuzeto, antra - kreiva penkta kirsta per sanarius, paskutines irgi is "girto" fotografo ranku padarytos. Na as naujokas bet soryy gal ko nesuprantu ?!
 • Saulius Petrauskas
  Saulius Petrauskas 
    2014.05.28, 13:49, rašė:
  Ką padarysi :)))
 • Saulius Petrauskas
  Saulius Petrauskas 
    2014.05.28, 14:27, rašė:
  Nemandagiai atsakiau. Pataisysiu: apie šviesotamsą, kalbant galiu pasakyti kad dauguma labai mėgsta ,,šviesią" fotografiją, tačiau visi mano darbai jei peržiūrėsit pagrįsti dideliais kontrastais praktiškai ribinės spalvos. Tos nuotraukos kurios Jums atrodo kreivos, yra padarytos samoningai, nes juk ne peizažą fotografuoju, o žmogų, todėl pakreipdamas vaizdą sukuriu dinamiško efektą. Siūlau šiek tiek išsivaduoti iš tos stagnacijos kuriuos visi vadina fotografijos kanonais, taisyklės sukurtos kad jas laužyti. Kartais pavyksta, kartais- ne. :) Vienu ar kitu atveju išlieka pamoka. Dabar apie penktąją nuotrauką- ji nėra kirsta per sanarius. Tikiuosi atsakiau į klausimą.
 • formalumas
  formalumas 
    2014.05.28, 15:18, vertino: Gerai, , rašė:
  Nemanau, kad galiu patarinėti, todėl parašysiu tik kokios mintys man kyla dėl 2 ir 4 nuotraukų :)
  2 nuotraukoje pasvirimas man nejaukus, gal dėl didesnės atviros erdvės, nei kitose?
  4 nuotraukoje man "iš šventės" truputį iškrenta žiūrovai, nukreipę dėmesį visiškai kitur, nors dėmesio centre kaip ir turėtų būti "kaltininkai"...
 • Saulius Petrauskas
  Saulius Petrauskas 
    2014.05.28, 15:29, rašė:
  Fotografija, kiekvienam pagal skonį :) Manau antroje fotkėje galėjau labiau atvert diafragmą, akcentuoti į plačiakampį portretą. Dėje to nepadariau. O 4- ne visada reikia akcentuotis į jaunavedžius :) aišku čia mano tokia nuomonė :) Pridedu ir tą saldžiąją dalį
  saldumas  
 • Vytenis P.
  Vytenis P. 
    2014.05.29, 07:54, vertino: Paskatinimas, , rašė:
  Antroj pasvirimas suteikia reikiamą nuotaiką (įtampą) - matai, kaip ši pusė žiūri į aną? Kaip ukrainiečiai į rusus ;)) O dėl ribinių kontrastų, tai nežinau... Pvz. M. Musteikio miesto fotografijoj, kur smulkesnės detalės nesvarbu, tai suteikia savotiško šarmo. Bet vestuvinėj fotografijoj detalumas (tai ir pustoniai) svarbu. Prisikabinčiau prie 6-os. Yra fotogeniškai nesigavusių detalių (nuotakos pažastis, jaunikio nagai), tai gal ir neverta jų rodyt? O ypač pralinksmino fotografo auto... atspindys 9-oje ;)))
 • formalumas
  formalumas 
    2014.05.29, 08:05, vertino: Gerai, , rašė:
  Momentas antroj tikrai pagautas nerealus :)
  Bet man pasąmonė sako, kad ta patalpa nesaugi :) Gal dėl įstrižų ir slidžiai atrodančių grindų..?
 • Vaidas No
  Vaidas No 
    2014.05.28, 14:12, vertino: Paskatinimas, , rašė:
  Tarp antros/trečios, mano nuomone, trūksta siužeto. Penkta man, kažkodėl, iškrito iš "konteksto", šešta/septinta kompozicija užkliuvo, o visakita normaliai:)
  Todėl paskatinsiu... ok? :)
 • Saulius Petrauskas
  Saulius Petrauskas 
    2014.05.28, 14:18, rašė:
  tarp 2/3 nenorėjau dėti nei žiedų nei jaunųjų portretų :) Todėl sutinku su pastaba, kad reiktų ryškesnio perėjimo (jis pasiliko albume), 5- simbolis (nes toliau kaip matom nėra žmonių iki jaunikio sugrįžino ,,į žmonių ratą"), 7- kadravime atkreipsiu dėmesį, pabandysiu užpildyti. ;) Dėkui už komentarą, visada vertinu tamstos nuomonę ;)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti