*

 1622 (+0)

Komentarai
Turinys
 • k
  k 
    2014.09.23, 10:33, rašė:
  TOKIOS knygų neskaito ;) Juolab makiažas per stiprus tokiai suknelei...
  Nepaisant šių "loginių neatitikčių" kadras pritraukia akį :)
 • Vytenis.M.
  Vytenis.M. 
    2014.09.23, 11:13, rašė:
  Manyciau,kad cia jau problema " Jusyse"... Visu pirma ka jus turejote omenyje sakydamas 'TOKIOS" ? Jus ja pazystate ? Kad taip sakote ? Kitas niuansas - tipo jei su makiazu,tai negali skaityti ir buti su suknele ?...

  P.S. Paskaicius jusu komentara ir pazystant asmeniskai sia moteri - manyciau,kad ji kur kas daugiau knygu yra perskaicius negu Jus...
  Bet vistiek dekui uz issakyta nuomone.
 • k
  k 
    2014.09.23, 12:18, rašė:
  "Tokios" - tai su tokiu ryškiu makijažu (blakstienos-drugeliai).
  Ryškus makijažas - jokia blogybė (jeigu taip kažkas pagalvojo).
  O ir apie modelį visiškai nieko neturiu prieš, juolab neketinu lenktyniauti pagal perskaitytas knygas ar kitokius kriterijus.
  P.S. Dažnokai šiame saite (galbūt kaip ir daug kur kitur) konstruktyvi kritika apie DALYKĄ suplakama su destruktyvia kritika apie ASMENĮ.
  P.P.S. Jei jau leidote sau kalbėti apie modelio asmenį, tai šis žmogus tikrai intelektualus (ausų forma ir aukšta kakta), rafinuoto skonio (subtilūs auskarai ir nuosaikiai marga suknelė), taip pat gerų manierų (dailūs pirštai ir rankos, nosies forma)... Tikiuosi, jos vyras stipriai nesmerks manęs už šiuos paatviravimus.
  P.P.P.S. Nepaisant to, net ir tokiam subtiliam modeliui su tokio tipo suknele ir knyga rankose, mano kaimietišku supratimu, "svetimos" taip išryškintos blakstienos. Dėl to vis dar laikausi nuomonės, kad šiame kadre knyga (arba ryškios blakstienos) atrodo kaip svetimkūnis.
 • Aurimas Valevičius
  Aurimas Valevičius 
    2014.09.23, 13:09, vertino: Gerai, , rašė:
  Iš pradžių pasipiktinau pirmuoju teiginiu :) Bet pagalvojau.., - yra logikos. Šiaip jau knygas skaito "visokios". Bet sutinku, - saikingesnis makiažas būtų labiau tikęs jausmingai nuotraukos nuotaikai.
  p.s. nuotrauka man labai patiko.
 • Vytenis.M.
  Vytenis.M. 
    2014.09.23, 13:40, rašė:
  Sakyciau nuo to ir reikejo pradeti - issamesnio komentaro :). Dabar kur kas aiskesne Jusu pozicija ir nuomone,ko nepasakyciau is pirmojo pasisakymo.Nes man ir pasirode,kad kaip tik ir suplaket kritika apie asmeni...
 • k
  k 
    2014.09.23, 22:51, rašė:
  Pažįstamoje aplinkoje dažnai linkstame kalbėti trumpai, tikėdamiesi, kad būsime suprasti iš pusės žodžio... Kita vertus, dažna bendravimo raštu bėda, kad negirdi pašnekovo intonacijos, todėl ir naudojamos šypsenėlės ;)
 • Konstancas. (išsitrynęs)    2014.09.23, 13:44, rašė:
  kometatoriui Vitaliunia:..jei daugiau pasidoėtumėt tai suprastumėte, kad jei jau imamasi rekvizito stegiamasi jį pateisinti -pasigilinkite į nuotrauką- ir isidėmėkite čia vienas sunkiausių rekvizitų - knyga- pateisinta iki " vadovėlinio pavyzdžio" mano kuklia nuomone..
 • k
  k 
    2014.09.23, 13:52, rašė:
  Konstancai, sutinku, kad į šį kadrą įdėtas milžiniškas darbas (dar pirmame komentare pasakiau, kad "kadras pritraukia akį").
  Ir mano pastebėjimas apie blakstienas tėra (konstruktyvus) pasiūlymas, ką galima padaryti geriau.
  Dėl visiškos ramybės, garsiai pasakysiu, jog aš pats nė iš tolo nepriartėčiau prie tokio aukšto meistriškumo lygio, tačiau tai neatima iš manęs teisės išsakyti pasiūlymus netgi tokiems meistrams, kaip Vytenis.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Vytenis.M.
Vytenis.M.
 
Vytenis

gyvena: Europa    amžius: 47    Daugiau >
carrigphotos.ie