Moters su plunksna portretas

 980 (+0)

Komentarai
Turinys
 • .Krivis.
  .Krivis. 
    2014.09.26, 16:04, rašė:
  Nebloga anatomija. Nors akademikai gal būt sukritikuotu fono apšvietimą, nes pagal jų kontrasto principo kanonus, apšviestoji veido pusė turėtu skendėti ko ne visiškai juodame fone, o šešėlinė - atvirkščiai. Mano netikusiam skoniui nosies šešėlis pernelyg tamsus ir plunksną bučiau pakreipęs kiek į šoną, bet visumoje pakankamai įspūdingas portretas, primenantis Renesanso epochą:)
 • dykumų vėjas
  dykumų vėjas 
    2014.09.26, 17:44, vertino: Gerai, , rašė:
  Iš portreto anatomijos čia tik pusiausviros principas. ;)
 • FredeRika
  FredeRika 
    2014.09.26, 19:29, vertino: Gerai, , rašė:
  man irgi plunksną norisi kryptelėti.
 • B a s i k o m
  B a s i k o m 
    2014.09.27, 10:38, vertino: Gerai, , rašė:
  labai gražus portretas, bet už retušavimą tai nagus nukapot - ypač dėl kraštinų aplinik galvą. Nebent toks perėjimas buvo planuotas:) bendroj sumoj - kompozicija 9, retušasvimas - smulkutis 7 :) bet labai daug perspektyvos yra - siūlyčiau, jei rąw'ą dar turit jo niešmesti ir per nauja pasėdėti ilgėliau. Tai va tiek to rimbo ir sausainių :)
 • wzulia
  wzulia 
    2014.09.30, 16:11, rašė:
  Pasitaikius progai (kai baigsiu portreto anatomijos kursus) būtinai perdarysiu. Dabar gi viskas vyksta kaip ir seniau studentaujant,- paskutinę dieną paknopstom kad spėti. Be to mokytojas Romualdas kiekvieną pamoką tiek visokių naujų dalykų pripasakoja, kad besistengiant padaryti namuose kas reikalinga , prasileidžia kitos smulkmenos. Ačiū už pastabas

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti