Ziedune

 385 (+0)

Komentarai
Turinys
 • parija
  parija 
    2014.10.23, 19:12, rašė:
  Man atrodo su postprodukcija gerokai persistengta...
 • Tomas Cieska
  Tomas Cieska 
    2014.10.23, 19:12, rašė:
  o ar negrazu? ;)
 • parija
  parija 
    2014.10.23, 19:15, rašė:
  Jei jau siekiat žurnalo viršelio įspūdžio, tai gal kruopščiau reikėtų padirbėti? Apie akis, ant dešinio skruosto palei plaukus palikta neretušuotos odos plėmai, nosytė dėmėta..
 • Tomas Cieska
  Tomas Cieska 
    2014.10.23, 19:19, rašė:
  bet gal taip ir turejo buti? neretusuota oda... gerai kad ji isvis matosi :)
 • malrom5
  malrom5 
    2014.10.24, 08:50, rašė:
  negražu
 • Stočkutė
  Stočkutė 
    2014.10.23, 20:24, vertino: Gerai, , rašė:
  Nuotrauka gal ir turi trūkumų, tačiau tam ji ir patalpinta Fotografijos Mokyklos galerijoje. Mano požiūriu šitoje galerijoj nuotrauka gana stipri. Pliusuoju pilnai ir linkiu sėkmės :)
 • Vaidas No
  Vaidas No 
    2014.10.24, 10:45, rašė:
  "Nuotrauka gal ir turi trūkumų, tačiau tam ji ir patalpinta Fotografijos Mokyklos" Jei turite omeny, kad mokykloje mokomasi, tas tai taip, bet nepastebėjote, kad autorius ignoruoja pastabas, pamokymus.
  Eksperimentuot, bandyt, kas neišbandyta, galima, o ir reikia, bet darant dideles klaidas manyt, kad viskas gerai... Net merginos vardo autorius nepasistengė parašyt teisingai.
  Tiesiogiai tamstai mintis... Palaikyti nuoširdžiai siekiančius labai svarbu. Bet palaikymas tokio, kuris ignoruoja kitų geranoriškumą, teisingą požiūrį..., tai kaip kenkimas jam pačiam. Žmogų reik paskatint taisyt klaidas ir mokytis iš jų, o ne paskatint jas daryti vėl ir vėl. Nebent tyliai linkite jam nesekmės.
  Fotografija "įmesta" į programą, kuri automatiškai retušuoja portretus, paleistas procesas su stipriausiu retušavimu, ko pasekoje viskas dėmėmis. O toliau autorius net piršto nepajudino, kad patvarkyt automatinio retušavimo niuansus, dėmes, spalvinius iškraipymus, šviesą...
  Na, sekmės ir aš palinkėčiau, tiek jums, tiek autoriui.
 • Tomas Cieska
  Tomas Cieska 
    2014.10.27, 15:35, rašė:
  :D aciu jog pakeleta man nuotaika ir motyvacija :D pykite is anksto, uz mano ''nerastinguma'' rasyti be lietuvisku raidziu, bet manau ir taip suprasite ka noriu pasakyti.
  Noreciau paklausti, kodel Jus manote jusu poziuris yra teisingiausias, ir kodel jus manote nesimokinu is klaidu?
  Jus tiesiog apdergiate subjektyviai, pagal savo skoni ir patirti. Gal tiesiog musu standartai skiriasi? As tarkim visiskai nemegstu kvadratu, taip kaip jus dazniausiai yreminate, bet nesakau jog tai klaida. Cia nefizika gal.. nu zodziu :D
  Beje del programos, tai labai klystate. prie sitos nuotraukos photoshope praleidau apie 4 val, nuo iki, kaip buciau dirbes su teptuku. ;) Tai manau tikrai dar ir jums galeciau duoti daug patarimu ir pamokymu.
  Sekmes ir jums ;)
 • Vaidas No
  Vaidas No 
    2014.10.27, 16:15, rašė:
  Pagalvok gerai, ar turėtum kelt tokį klausimą "kodėl ašmanau, jog mano požiūris teisingiausias". Kitas dalykas, kodėl tu manai, kad aš taip manau? Trečias dalykas, nieko nedergiu, o kad tiesiai pasakau negerumus, nėra dergimas. Nebent esi labai išlepintas liaupsių kažkur kitur, nes akivaizdu, jog esi atėjęs iš kitos vietos. Todėl klausimas, "gal geriau tau būtų likti ten, kur, spėju, tau buvo komfortiškiau? Kur niekas nekritikavo atvyrai, nesakė negerumų, kur daug gyrė?"
  "kodel jus manote nesimokinu is klaidu?". Ats. Todėl kad akivaizdžiai ignoruoji nuomones, kritiką, pastebėjimus. Todėl akivaizdu, kad klaidų nepripažysti, kaip ir kito nuomonės. Požiūrį tamstos patvirtina ir toks pasisakymas: "tikrai dar ir jums galeciau duoti daug patarimu ir pamokymu". Tad sėkmę pasilaikyk sau, nes jos tau reiks labiau, nei man.
  P.S Man sakai, kad PS praleidai keturias valandas, bet kitam žmogui sakai, kad čia neretušuota niekas. Tai kurioj vietoj apsimelavai. Spėju Loretai. Ir jau nepirmąsyk mano akyse apsimeluoji.
  Taipkad neverkšlenk, kad kažkas čia tavo atžvilgiu neteisinga. Kad kažkas neteisus... Matau tave kaip nuluptą ir tai kelia šypseną man:)
  Geros nuotaikos...
 • keksas
  keksas 
    2014.10.24, 18:31, rašė:
  Vaškinė :)
    Asmeninės fotoknygos ir albumai: www.fotobites.lt

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Tomas Cieska
Tomas Cieska
 
Tomas Cieska

Daugiau >
Nuotrauka galerijose
Įdėta: 2014.10.23
Data : 2014.10.14 (54)
EXIF == nuotraukos
Objekt. == nuotraukos
Visos teisės saugomos