keliautojo užrašai

Rytų Sajanai, 2014. Po 6 parų ėjimo su 45kg kuprinėmis pasiekta upė, kuria, prisipūtę laivelius, leisimės 80km žemyn. Įspudžiai keliauja į užrašinę.
Yashica D, Efke 50, Rodinal.
 697 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Vaidas No
  Vaidas No 
    2014.12.12, 13:11, rašė:
  Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias
  • RW
   RW 
   nesiseka
     2014.12.12, 19:43, rašė:
   Tu gi ne keliautojas , o emigrantas..
  • APK
   APK 
   nesiseka
     2014.12.15, 19:47, rašė:
   Pažiūrėjau siūlomą privatų puslapį, kaip įtardamas nusiteikiau labai atlai9džiai ... Ne be reikalo - vestuvės kaip duokim garo laidoje . jei tai prof paslaugos ? tada aišku kodėl ši keliautojo tokia visai žalia ir netvarkyta čia rodoma .
   o dabar galite trinti .
  • G
   G 
     2014.12.16, 23:36, rašė:
   Siūlome dar kartą, atidžiau peržiūrėti mūsų portofolio (tinklapį) ir atskirti jame publikuojamus darbo su klientais rezultatus nuo asmeninių nuotraukų iš kelionių. Trinti šio komentaro nematome reikalo, jame nėra nieko, kas įžeistų mūsų klientus. Taip pat siūlome susilaikyti nuo komentarų turint vieną ir tai techniškai netvarkingą nuotrauką. Mieli kolegos, nori nenori, bet darosi juokinga.
  • APK
   APK 
   nesiseka
     2014.12.17, 12:32, rašė:
   G rašė:
   Siūlome dar kartą, atidžiau peržiūrėti mūsų portofolio (tinklapį) ir atskirti jame publikuojamus darbo su klientais rezultatus nuo asmeninių nuotraukų iš kelionių. Trinti šio komentaro nematome reikalo, jame nėra nieko, kas įžeistų mūsų klientus. Taip pat siūlome susilaikyti nuo komentarų turint vieną ir tai techniškai netvarkingą nuotrauką. Mieli kolegos, nori nenori, bet darosi juokinga.


   G, - juo labiau jūsų turėtų manosios fone atrodyti tobulai ....
  • Algeronz
   Algeronz 
     2014.12.18, 02:55, rašė:
   Peržiūrėjau jūsų galeriją ir ypač akį patraukė mergina balta suknele be galvos ir kojų su puokšte rankoje geltono automobilio fone, išraiškingas persuktas moters kaklas, fokusas į augalus keliose nuotraukose vietoj žmonių ir kt. Nuotrauka "XX a. vidurys" paliko geresnį įspūdį, kaip ir paskutinė jūsų nuotrauka efoto
   .
   goodlife.lt/blog/goodlife-photography-ir-vel-tarp-geriausiu.../
   www.efoto.lt/node/1007159
   goodlife.lt/blog/vestuvine-fotografija-aa/
   goodlife.lt/blog/goodlife-photography-ir-vel-tarp-geriausiu-.../

   Tikriausiai to pakanka jums ir jūsų užsakovams bei marketingo formuotojams. Tačiau jūs esate tinklapyje, kuriame diskutuojama, kuriame lankosi ir profesionalūs fotografai, ir gerokai ilgiau fotografavę portretus ar vestuves. Tad vien šių kriterijų nepakanka, ir tikrai jei paklaustumėte ar atsižvelgtumėte į profesionalų nuomonę (video, komentarų, pažįstamų), tai ir jums būtų aiškiau.

   G:   Vestuvių fotografija: O&T

   G: Vestuvių fotografija: O&T   Komentarai [1]

  • G
   G 
     2014.12.18, 14:45, rašė:
   Algirdai,
   Jūs kalbėjote apie puokštę, persuktą kaklą, ar jo nebuvimą?
   Šviesos valdymas tikrai "profesionalus":
   www.efoto.lt/node/1037748
   Maestro matome irgi labai pagerbtas fokusu už nugaros, aberacijomis, bei įdomiais kadro kompozicijos sprendimais:
   www.efoto.lt/node/1045403

   Taip, sutikame, jog esame tinklapyje, kuriame yra profesionalų, žmonių gebančių ir mokančių skaityti vizualinius kurinius, atskirti taikomąją fotografiją nuo meninės, ir dar norime pabrėžti, kad kūrinio ar nuotraukos suvokimas priklauso ne tik nuo atlikėjo, bet ir nuo žiūrovo, suvokėjo. Vienam Stepių vilkas yra trumpa apysaka apie nusivylusį invalidą, kitam - nepakartojamos sintaksės bei dvasinių vertybių išraiška...

   Algeronz:   Proginė - ekspromtas

   Algeronz: Proginė - ekspromtas   Komentarai [24]

   Algeronz:   Fotografijos maestro

   Algeronz: Fotografijos maestro (Skirta fotografijos Meistrui - Rimantui Petrikui, ...)   FOTOISTORIJA [10]

   Skirta fotografijos Meistrui - Rimantui Petrikui, iš parodos Radviliškyje
   Algeronz: Fotografijos maestro (1 nuotrauka)
   Algeronz: Fotografijos maestro (2 nuotrauka)
   Algeronz: Fotografijos maestro (3 nuotrauka)
  • Algeronz
   Algeronz 
     2014.12.18, 15:40, rašė:
   Fokusas į autoriaus darbus nėra blogas sprendimas, erdvei perteikti naudoju plačiakampį, kaip ir jūs. Galiu suprasti jūsų norą ieškoti mano jums nepatikusių sprendimų ir kompozicijos klaidų, bet taip pat turėtumėte suprasti, kad jokiu būdu nesiekiu įžeisti jūsų, tuo labiau jūsų užsakovų. Tiesiog kaip jūs patarėte atidžiai peržiūrėjau jūsų galeriją ir pastebėjau kai kuriuos trūkumus. Kaip matau, jūs padarėte tą patį.
   Galiu pasidžiaugti jūsų sėkme ir tuo, kad sulaukiate daug palankių atsiliepimų bei turite užsakymų. Taip pat suprantu, kad požiūriai ir gali, ir turi skirtis, tačiau aš nuolat nefotografuoju vestuvių ar portretų, o kai kritikuoju jūsų darbus, atsižvelgiu į tuos kriterijus, kurie susiformavo mokantis fotografijos - šviesa, kompozicija, stilius, išbaigtumas, ir pagarba žiūrovui bei užsakovui ir be abejo, daugelio profesionalių fotografų darbai, analizė, vaizdo medžiaga bei jų formuojami geros praktikos pavyzdžiai.

  Jūsų komentaras

  Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti