Bournemouth Art By The Sea Festival 2014

Sugrįžus trumpam atgal į rugsėjo pabaigą, turėjau progą aplankyti labai įdomu ir gražų festivalį "Bournemouth Art By The Sea Festival". Festivalis vyksta pajūryje, pietinėje Anglijos dalyje, didžiausiame Dorset karalystėje mieste Bournemouth.

Apsilankymas buvo visiškai spontaniškas ir tai ką išvydau labai nustebino. Įžengus į miestą teko labai greitai bėgti atgal į automobilių parkavimo garažą ir pratęsti stovėjimo laiką dar 5'iom valandom >.< Kur bevažiuočiau visada su savim mašinoje turiu kamerą su keliais objektyvais ir trikoją, tad nusprendžiau pagauti bent kelias akimirkas. Buvau nepasiruošęs ir sąlygos buvo sunkios, bet šį bei tą visgi pavyko nufilmuoti atsiminimui.

Pakeliui į paplūdimį per visą parką lydėjo nepakartojama ir magiška Steam Punk atmosfera, lyg būčiau paklydęs alchemikų pasaulyje. Visur žaižaruojančios ugnys, nepaprasti robotų ir mašinų mechanizmai, judantis garų dėka ir spjaudantys ugnį į kairę ir į dešinę. O eksperimentė / gyva elektroninė indie muzika visam tam davė dar didesnio šarmo. Tai buvo impozantiškas ir nepamirštamas renginys.

Kitų metų planuose šis festivalis top3 sąraše ir jums, jei turite progą, labai rekomenduoju aplankyti.

Plačiau apie festivalį:
artsbournemouth.org.uk/arts-b...-sea/whats-on/
www.facebook.com/BournemouthArtsFestival

VIdeo:

 258 (+0)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti