kasdienybė

 412 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Kafkis
  Kafkis 
    2015.02.26, 00:47, vertino: Gerai, , rašė:
  Labai gerai pasirinktas objektas centre. Ritmas :)
 • sventupys
  sventupys 
    2015.02.26, 01:18, vertino: Paskatinimas, , rašė:
  pritariu
 • FotoArt
  FotoArt 
    2015.02.26, 11:31, vertino: Gerai, , rašė:
  Liuks, bet gal juodai-balta butu geriau? Mano kuklia nuomone - atspindetu kasdienybes rupesciu dramatiskuma, kad jokios dramos cia ir ner... :)
 • APK
  APK 
  nesiseka
    2015.02.26, 14:28, rašė:
  Mano nuomone, kuri nėra nuvertinta ir savanoriškai paniekinta
  pagal "efoto verčių" sistemą,

  šiandien ši fotografija yra pirmoji ties kuria sustoju žinodamas, kad ji atlieps, pasiūlys ir atvira bendravimui . Nors kadre , tarytum, per daug siužetinių linijų - kurios sudėtos būtent tos ir taip, kad nelieka centrinės idėjos apie kurią suktusi ar plėtuotusi pirmąją pagrįsdamos . Bent man jos beieškant už leitmotyvą pasiimu berniuko dešinios rankos vibrato ... Tada visų žmonių ir daiktų visuma suskamba gražiai sukonstruotos kasdienybės balsu .

  Dėl spalvos - ne kartą esu sakęs - niekada nesiūlykite savo naivių spalvinių poreikių. Jie naivūs ta prasme, kad tik autorius sprendžia kokie juodos atspalviai prasmingi kadre, kokios spalvos atliepia jo vidines subtilias būsenas . Ar nepajėgiate suvokti, kad siūlote, brukate savo kąsnį kitam į burną . Tie siūlymai juo labiau keisti, kai juos skleidžia a'lia fotografai . Kol nesuvoksite, kad spalva yra pagrindinis emocijos nešėjas - nurykite savo kąsnį ... jūs vis aiškinate kaip kitas autorius turi jaustis šiame pasaulyje . Buvo toks Prokrustas ... Buvo pasidirbinęs lovą ... Taigi jūs siūlytojai esate tie kojas kapojantys .

  Man spalva šiame siužete tokia pavykusi, kad vien dėl jos žvilgsnis ir užkliuvo . netgi balta tapusi šios scenos nuotaikos dalimi . Tokie sprendimai išimtinai reti šiame tinklapyje .
  Kur tie didmeistriai kuriuos Ignas nuolatos gausina ? Ateitų pasimokytų. Ateitų ir pats Ignas - pasimokytų ... Bet ne ... Jiems ne lygis iš pažengusio mokytis . Štai tame ir yra Ignai tavo ir tavo statytinių Achilo kulnas .
 • frejer
  frejer 
    2015.02.26, 14:45, rašė:
  Dėkui už tokį šiltą komentarą. Asmeniškai man šis spalvinis sprendimas ir nuspalvina šį kadrą ypač jaukiai. O dėl statuso nepergyvenu nei biški, esu senbuvė šiam tinklapy, jei neklystu 2 kartus jau buvau tapus meistre, kadangi nedalyvauju nuolat ir pasikeitė statusas.Kartą visas iki tol būtas nuotraukas ištryniau, kurį laiką buvau dingus...Ir vėl kaip tuščias lapas, beveik niekam nežinoma:-D Dar geriau manau, gal tada mažiai asmeniškumų, daugiau vertina pačią nuotrauką.
    Asmeninės fotoknygos ir albumai: www.fotobites.lt

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti