Skopje, Makedonija

Prašymas kritikams: jei galite, skirkite bent 5min savo laiko ir peržvelkite mano kitas nuotraukas. Mano visos nuotraukos neperkopia 40 balų ribos. Suprantu, kad joms kažko trūksta ir noriu tobulėti. Tad, jei visgi būtų nesunku, pakomentuokit, ko trūksta nuotraukose, kad jos būtų geresnės. Ačiū.
 943 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Fudzifilmas
  Fudzifilmas 
    2015.11.17, 09:49, vertino: Gerai, , rašė:
  Ne į balus reikia kreipti dėmesį. Žmonės mato pasaulį skirtingai. Reikia išlaisvinti fantaziją.
 • justutiz
  justutiz 
    2015.11.17, 15:44, rašė:
  Tiesiog as toks tiksliukas, pas mane galvoje viskas paremta skaiciais ir statistikom, tai ir klausimas kyla, kodel tas magiskas 40 balu visada +- keli balai. :) Mano akis beabejo kazko nemato, ka mato profesionalo akis, gi as tik megejas, kuris vis dar mokosi, bet pastebejau, kad jau apie metus laiko nesikeicia mano gaunamu balu kiekis, vadinas nebetobuleju arba cia kazkas paslepta giliau sistemoje vertinimo.
 • VVIRGIS
  VVIRGIS 
    2015.11.17, 17:01, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Jūsų nuotraukos puikios, tiesiog Efoto reikia turėti "balsuotojų", tada galima dėti bet ką, o balsavimo rezultatas tiesiog pritrenks...:)
 • FredeRika
  FredeRika 
    2015.11.17, 23:11, rašė:
  bliuzo antytės perkopė netgi labai. pabandykit atsakyti pats-kodėl tai joms pavyko
 • lauhriz
  lauhriz 
    2015.11.18, 09:34, vertino: Gerai, , rašė:
  Na aš tikrai ne kritikas, ir galiu vadintis tik pradedančiu megėju, tad neźinau, ar mano nuomonė kažkå reikš :) peržiūrėjau visas Jūsú nuotraukas, ir tikrai manau, kad jos vertos daugiau balú, tačiau nevisai sutikčiau su nuomone, kad, norint surinkt daugiau balù, reikia turėti daug sekėjú... Gera nuotrauka visada sulauks dėmesio. O gera nuotrauka nevisada yra puikiai techniškai atlikta nuotrauka... Tiesiog dažnai pačiam yra labai sunku vertinti savo nuotraukå (manau daugeliui kūrėjú taip yra), kadangi jà kuriame nuo pat pradžiú, ir galutinį vaizdà matome kitaip, nei žiūrovas, nedalyvavęs visame procese. O gera nuotrauka dažniausiai turi savyje ne tik gerà vaizdà ir puikiai techniškai atliktà darbà, bet gera nuotrauka dažniausiai kažkà pasako, ji būna daryta su idėja, arba turi kažkokį ryškù akcentà! Manau, kad geros nuotraukos autorius, darydamas nuotraukà, nenori parodyti vien vaizdo, bet turi ir kà pasakyti :) Siūlau nenusiminti, ir nenustot ieškoti, kaip tos nuotraukos galėtú surinkt daugiau balú! :) nors Jūsù darbai man patinka! ;) (atsiprašau už keistà raidynà, ka telefonas siūlo, tà naudoju :) ) Sėkmės!
 • Vitaliunia
  Vitaliunia 
    2015.11.18, 11:18, rašė:
  Nuo bendro einant prie konkretaus, galima padaryti logikos klaidų, todėl geriau kalbėti apie konkrečius dalykus ;)
  Ši konkreti nuotrauka man atrodytų kompoziciškai geresnė (ir neliktų abejonės, kad "čia kažko trūksta"), jeigu būtų aišku, kas gi tikroji kūrinio tema - vien tik laivas ar visuma naktinio miesto panoramos.
  Jeigu tik laivas, tai aš jį fotografuojčiau šiek tiek iš kairiau, kad laivas kadre užimtų kiek daugiau vietos (matytųsi daugiau laivo šono). Taip pat prašosi šiek tiek daugiau vietos vandeniui apačioje.
  Rėžia akį išblukintos-pereksponuotos šviesos, tačiau to komentavimas jau ne mano menkai kvalifikacijai ;)
 • justutiz
  justutiz 
    2015.11.18, 14:28, rašė:
  DIdelis ačiū visiems už komentarus, visi tikrai vertingi ir kiekvienam is jų skyriau laiko įsisavint ir apmastyt. Ačiū ;)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti