Kelias į pavasarį - per žiemą...

 235 (+0)

Komentarai
Turinys
  • Vitusi
    Vitusi 
      2015.12.03, 20:41, rašė:
    Grožis.
  • Alina Čapienė
    Alina Čapienė 
      2015.12.03, 20:46, rašė:
    Ačiū tau.... :)
  • Evelina_
    Evelina_ 
      2015.12.04, 02:22, rašė:
    Juntamas šaltuko grybštelėjimas, spalvingas peizažas :)
  • Alina Čapienė
    Alina Čapienė 
      2015.12.04, 09:26, rašė:
    Ačiū, pastabi esat...:)
  • žara
    žara 
      2015.12.04, 07:15, rašė:
    Pritariu Evelinai.
  • Alina Čapienė
    Alina Čapienė 
      2015.12.04, 09:26, rašė:
    Marija, malonu, kad lankotės.....

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Alina Čapienė
Alina Čapienė
 
Alina Čapienė

Daugiau >
Nuotrauka galerijose

Atsiprašome, NERODOMA

- dabar tinklapis pernelyg užkrautas :/

Registruoti lankytojai šių apribojimų neturi!