Vingis

Vakare lipant nuo Dubingių pilies kalno, vingiuojančių mašinų žibintai piešią gražią 'S' raidę.

Laukiu kritikos:

- Kas blogai?
- Kas galėtų būti geriau?
- Per daug juodos?
 402 (+0)

Komentarai
Turinys
 • FredeRika
  FredeRika 
    2016.12.12, 21:50, vertino: Gerai, , rašė:
  man labai netikėta ir įdomi nuotrauka. ne per daug juodumo, jį atsveria mėlynas dangus. dar įdomu tai, kad vienoje pusėje tilto vanduo užšalęs, o kitoje ne- gaunasi tarsi kažkokia nutylėta prasmė. aš gal panaikinčiau šviesius taškelius medžių fone ir tuos blikus (ten kur laiptų turėklai susilieja su keliu).
 • JTrimailovas
  JTrimailovas 
    2016.12.12, 21:58, rašė:
  Ačiū.

  Ežeras tai keistas, visą savaitę buvo labai šalta, dešinė pusė užšalo labai greitai, kairė pusė per savaitę nei kiek neužsitraukė. Tik po metrą ar kelis nuo kranto. Gal kas žino kodėl?

  Tiesa - taškelius galėjau panaikinti. Ką turit omenyje 'blikai' - kelio ženklai? Nes jei taip, bandžiau naikinti, bet nelabai gavosi (nors tokioje tamsioje nuotraukoje gal ir nesimatytų klaidų) - tad užtamsinau (nors buvo galima ir stipriau..). Šioje nuotraukoje tiek daug visko panaikinta - ir stovinti mašina, ir ženklai, ir kelio žymekliai, ir pavadinimo lenta, ir apsaugos kameros.. :)
 • FredeRika
  FredeRika 
    2016.12.12, 22:11, vertino: Gerai, , rašė:
  tai ko gero tenai kelio ženkliai...aš juos panaikinčiau, bet čia tik mano nuomonė.
 • JTrimailovas
  JTrimailovas 
    2016.12.12, 22:13, rašė:
  Na taip - sutinku. Patingėjau šioj vietoje.
 • _Dainius
  _Dainius 
    2016.12.13, 17:07, rašė:
  Užšalo greičiau nes seklesnis buvo :)
 • JTrimailovas
  JTrimailovas 
    2016.12.13, 17:36, rašė:
  Įdomu, bet iškart toks staigus skirtumas? Vienoje pusėje tilto, kiek matai vos por kruopelių ledo, kita pusė - vien ledas.
 • Razabaitas
  Razabaitas 
    2016.12.13, 09:27, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Mano akimis gera nuotrauka. Patinkantis elementas - sniegas dešinėje ties ženklais. Pirma mintis, kad ir ten "trail'ai" nors ten sniego ruoželiai nuo tų pačių automobilių apšvietimo. Ženklai, kaip pažiūrėčiau. Realistiniu aspektu, man netrukdo. Darant, kaip pats sakau - "meną", valyti reiktų.
 • JTrimailovas
  JTrimailovas 
    2016.12.13, 10:18, rašė:
  Ačiū už komentarą.
 • _Dainius
  _Dainius 
    2016.12.13, 17:05, rašė:
  Aiški linija - kreivė iškart patraukia akį, žvilgsnis eina per visą kadrą. Taip nesijaučia nuotraukos ribų, vaizdas tampa gyvybingesnis, tikroviškesnis. Tačiau, kad kelias dalina nuotrauką pusiau man nelabai patinka. Toks simetriškumas kiek kausto žvilgsnį centre ir visą tą "žvilgsnio judesį" stabdo. Kairėje tamsus ežeras, o dešinėje šviesiau ir tuščia, taip juntama persvara į kaire, nėra pusiausvyros, harmonijos. Manau, kad paieškojus šiek tiek kitokio rakurso būtų geriau. Gal būt karduočiau ir bandyčiau viską sutalpinti horizontaliai.
  Dangus labai tuščias. Asmeniškai man labiau patiktų, jei matytūsi žvaigždžių. Kaip minėjau, galima pabandyti viską sugrūsti į horizontalų kadrą, gal pabandyti panoramą.
  Tamsu. Norisi matyti kas tame miške :) Gerokai pašviesinčiau, tačiau daryčiau didelį kontrastą, kad būtų kiek įmanoma tikroviškiau. galima nuotrauką lipinti iš keleto skirtingų ekspozicijų. Jeigu kur netoli trobelės matytūsi koks laužas su dūmais - būtų visai pasaka :) Tokie mano pafantazavimai :)
 • JTrimailovas
  JTrimailovas 
    2016.12.13, 17:32, rašė:
  Ačiū.

  Dėl žvaigždžių - pirma mintis buvo jas naudoti/turėti, bet tą dieną kai fotografavau, praktiškai į objektyvą švietė mėnulis, žvaigždės buvo labai neryškios, tai kažkaip net nelabai jos ir matėsi toje nuotraukoje, palikau 'blue hour' dangų.

  Dėl multi-exposure ir pašviesinimo, turėjau ir tokį variantą. Problema, kad ten matosi pilną krūmų ir medžių kurie sukelia didelį 'triukšmą', net ir tie kur dabar matosi, pvz.: dešinėje, kur dengia kelią - mane nervina, bet jų ir nepanaikinsi taip paprastai (ne koks aš fotošoperis). Na nebent kažkaip gudriai bandyt dodge/burn daryt kad tuos krūmus ir medžius paslėpt.

  Dėl viso kito - ačiū už nuomonę, iš tiesų dabar net pasidarė įdomu dar kartą "pažaisti" ar pabandyti padaryti pasiūlytus patobulinimus.
 • Dianna
  Dianna 
    2016.12.13, 23:00, vertino: Gerai, , rašė:
  Dangaus palikčiau labai minimaliai, nes jo žydrynė nuo kelio vingio dėmesį nutraukia:) IMHO.
 • JTrimailovas
  JTrimailovas 
    2016.12.14, 07:45, rašė:
  Ačiū už komentarą.

  Na taip, dangaus gal daugoka, bet kartu ir norėjau turėti pakankamai melsvos spalvos, kad atsverčiau mašinos šviesų šiltumą.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti