***

 965 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Paulius Stefanovičius
  Paulius Stefanovičius 
    2017.03.05, 20:30 rašė:
  Glaistas veidui iš "senukų" ? :)))
 • AA Studio
  AA Studio 
    2017.03.06, 12:39 rašė:
  Sveiki, Pauliau, mane visada ir vis dar stebina kai suaugę žmonės savo nuomone ar išmone dalinasi kaip 14mečiai "maroziukai", rodos dar "siemkių" lukštais galėtų apdrabstyti. Turėti savo nuomonę yra labai gerai, būti skirtingiems yra labai gerai, tai parodyti taip pat yra labai gerai, tačiau kartais šmaikštumas iš gal perdėtos savivertės tampa ne juokingas, o apgailėtinas. O dėl glaisto, jei ateičiai prireiks patarimo, kreipkitės, nukreipsim tinkama linkme, nes matėm, kad kartais Jūsiškio glaisto atsargos pasibaigia ne laiku - ties ausimis ir rankomis...:)
 • Paulius Stefanovičius
  Paulius Stefanovičius 
    2017.03.06, 14:38 rašė:
  Paprasčiau žiūrėti taip pat su humoru, kaip tai ir pakomentuota ;)) Nepaisant to, kad mintis išreikšta ta pati kuria ir supratot, suaugęs Aleksandrai :D Kaip visad, kai jau kritikuojama, sunku susitaikyti.. ar tai humoro formoj, ar tiesiai šviesiai ;) p.s. kaži ar nėra daugiau kas tą patį norėtų pasakyti šioje vietoje tą patį, kai kaukė iš veido padaryta nesismulinant :D Todėl. tiesiog, susitaikykit, kad perllenkta ir stipriai, nei apeliuokit į maroziukus ir nesuaugusius. p.s. nei keikiausi, nei siunčiau kažkur, neu suniekinau.. tai nzn ko čia taip "apgailestauti" :DD
 • AA Studio
  AA Studio 
    2017.03.06, 20:29 rašė:
  Bendraujat su Aušra.:) Labai laukiame visų nuomonių ir jų tikrai nebijome, tegul pasisako visi, kurie nori - patys, ar būsite minios atstovu? Su visais galėsime padiskutuoti ir pasidalinti, tačiau esame linkę į kulturingą bendravimą, o ne buitines metaforas.:) Susitaikyti nematau su kuo,o tiksliau dėl ko :)) nuomonė išgirsta, priimta, o jūs priimkite tai, kad visi mes esame skirtingi ir reiškiame save taip, kaip norime ir matome, ar jums būtų maloniau ir įdomiau matyti aplink save tik tai, kas jums kelia aklą susižavėjimą? Joks apgailestavimas iškreikštas lyg ir nebuvo, neteisingai interpretavot.:) Esu iš tų žmonių, kurie dalykus mato, taip, kaip jaučia, moteriškas bruožas, ir taip į juos ir reaguoja, o ne taip kaip "paprasčiau" ar prisitaikydami prie pašnekovo. Būti savimi yra labai geras dalykas, tik nepamirškime ir apie pagarbą kitam. Apie etiką nesiplėsiu, nepanašu, kad ši tema Jums būtų įdomi ir aktuali jeigu galvojate, kad nemandagus žmogus būna tik tada tai pila keiksmus ir siuntinėja. Ačiū už nuomonę, aš subtilesnio humoro mėgėja, prisitaikyti ir kartu pajuokauti nepavyko.:)
 • Paulius Stefanovičius
  Paulius Stefanovičius 
    2017.03.06, 20:48 rašė:
  Viskas tvarkoj... Jei perlenkiau, nesunkiai atsiprašysiu ;)) Dažnu atveju tai ir yra virtualių bendravimų ir komentarų minusai ;)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie AA Studio
AA Studio
 
Aleksandras ir Aušra

Daugiau >