Ta(-s), kurio(-s) Tu nepažįsti

 433 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Albertas K.
  Albertas K. 
    2017.04.28, 15:37, rašė:
  o aš pykstu ant savo šešėlio, kai jis į nuotrauką braunas. :) Siūlau daryti kvadratą atsisakant viršaus, nes trečiojo plano atvirkštinė perspektyva dėmesį nutraukia. O taip, tai, šis ateivis, gerai žiūrisi. :)Reikės pamąstyti apie tokio reikaliuko panaudojimą irsavo nuotraukose. sėkmės kūryboje.
 • Sony 2
  Sony 2 
    2017.04.30, 10:46, rašė:
  Didelis ačiū. Žinot, nepykit, bet nepaklausysiu ir neapkirpsiu. Man kaip tik tie medžiai sukuria toli-arti įspūdį, kuris man čia tikrai reikalingas. O be jų net nebūtų galima suprasti, kas čia kur vyko. Ačiū už apsilankymą mano kuklioje galerijoje.
 • v.ch
  v.ch 
    2017.04.29, 12:09, rašė:
  Nematau nieko kurybisko! bet kas savo seseli sugebetu nufotografuot.Be to cia kaip ir konkursine nuotrauka, kurio tema yra Autoportretas o ne -Mano SESELIS!!!Manau kad nuotrauka nieko neverta ir neatitinka konkutso temos. Autoriui sulau pasiskaityti Vikipedijoj kas yra autoportretas.
 • Sony 2
  Sony 2 
    2017.04.30, 10:27, rašė:
  Puikiai suprantu, kas yra autoportretas. Turiu jų tūkstančiais, labai dažnai save fotografuoju. Man šešėlis irgi yra autoportretas. Jei kas taip negalvoja - niekuo negaliu padėt. Įtikinėti nematau reikalo. Konkurso laimėti neplanavau, man tiesiog smagu sudalyvauti. Man tas laimėjimas nieko neduotų.

  fotobites.lt siūlo  20% nuolaidą Ekspres fotoknygoms!

Šį mėnesį Kokybiška spauda Įspaudas PIGIAU

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti