Spalvotos varniuko svajonės

 725 (+0)

Komentarai
Turinys
 • žara
  žara 
    2017.05.31, 08:50, vertino: Gerai, , rašė:
  Svajok,varniuk,vos iš vystyklų išsiritęs,augsi ir patirsi gyvenimo grimasas:(
 • Dyda
  Dyda 
    2017.05.31, 20:06, rašė:
  Pritariu, pritariu.
  O kontekstas tai labai liūdnas buvo. Varniukas iškritęs (ar išmestas) iš lizdo vis vaikštinėjo po medžiu ir negalėjo pakilti. Motina - varna isterikavo baisiai šaukdama, krankdama, skraidydama nuo medžio ant žemės ir vėl atgal. Maniau, kad ir aš gausiu snapu ar sparnu galvon. Nežinau, kaip baigėsi tas tragikomiškas vaidinimas. Tikėkim, varniuko svajonės išsipildė :)
 • Manvid
  Manvid 
    2017.06.07, 21:17, vertino: Gerai, , rašė:
  Varniukai lietuje  
  O mūsų kieme tik šiandien trys varniukai išlipo iš lizdo ir tupėjo merkiami lietučio, pajuokavom, kad "pirties diena". Kai pavasarį varna ėmė kiemo maumedyje krautis lizdą, bijojom, kad kels triukšmą, bet ji elgėsi labai padoriai. Net apsnigta kantriai tupėjo lizde. Kai išsirito varniukai, ji tookia išdidi žingsniavo kieme, dažnai matydavom stebinčią aplinką, kartą nuvijo kėkštą. O šį rytą baltam šuneliui prieš nosį sušoko "valsą"- į kairę pusę, į dešinę 1-2-3, 1-2-3. Turbūt jaunikliai jau buvo ne lizde, tik ne iš karto supratau ką ji daro. Varnų kiekis mieste rodo, kad joms pakanka mūsų išmetamo maisto, jos atlieka švarinimą, bet automobilio nereikia statyti po medžiu, kuriame nakvoja varnos ar kovai.
 • Dyda
  Dyda 
    2017.06.07, 21:23, rašė:
  Ačiū už savo istoriją. Įdomu.
  Maniškis varniukas tai iš pačios Lietuvos širdies - veiksmas vyko prie pat Gedimino paminklo po medžiais tarp gatvės ir aikštės :)
    Asmeninės fotoknygos ir albumai: www.fotobites.lt

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti