miestas vaiduoklis

Skrunda-1 (buvęs sovietų karinis miestelis).
 542 (+0)

Komentarai
Turinys
 • Žė
  Žė 
    2017.12.08, 20:34, rašė:
  Laabai tinkamą monochrominę atmosferą parinkai, ir faina, kad pastebi detales, nes jau buvo pabodę matyti digerių užfotkintus vien bendrus patalpų planus. Nors kas liečia šį reportažą, dar kažkaip norėtųsi keleto bendresnių planų, arba tada gal vien tik tuos detalių kadrus palikčiau.
  Dar gali pamėginti pažaisti su foto eiliškumu. PVZ. 6 ir 10 foto gretinti kartu - susidraugautų tie vamzdžiai. Naratyvas sklandžiau eitųsi (šie patarimai ir ateičiai :) ).
  Plius dėl paskutinio kadro, ar jis iš tiesų tinkamiausias, na, turinio prasme, išvedant žiūrovą iš serijos? Nors ta juoda užsklanda kadro šone man žiauriai žiauriai patinka!

 • zaitzait123
  zaitzait123 
    2017.12.11, 15:27, rašė:
  Dėkoju už išsamų komentarą! Dėl paskutinio kadro buvau suabejojusi ir aš, bet vis dėlto palikau, nes norėjosi, kad pasimatytų ne tik kažkokios detalės, bet ir patalpos, kuriose jos buvo rastos. Bet iš kitos pusės, ir tos pačios plytelės, jų raštai, galima sakyti, taip pat detalė, tik nesinorėjo fotografuoti stambesniu planu, nes būtų labai monotoniška, ir tiesiog, tekstūra tam tikra. Galbūt, kaip ir minėjai, reikėjo įdėti daugiau bendresnio plano, būtų buvusi savotiška atsvara toms detalėms.:)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie zaitzait123
zaitzait123
 
kamilė

gyvena: Šiauliai    amžius: 22    Daugiau >