Gruzijos pakelės

Šie vaizdai užfiksuoti kažkur Gruzijoje. Grįžęs iš turistinės kelionės nuotraukas sudėlioju į katalogus su konkrečiais vietovių pavadinimais, tada tūkstančiai failų įgauna tvarkos ir po daugelio metų lengviau prisimint kur kas. O viena direktorija pas mane nykiai vadinasi „Pakelės“. Ten sugula pro automobilio ar autobuso langą paskubomis padarytos nuotraukos – kažkur viduryje niekur. Dauguma jų nekokybiškos: blogai sufokusuotos, susilieję, su atspindžiais stikluose, su gatvių stulpais gražiausioje vietoje, ir t.t. Gruzijoje vairuotojai važiuoja kaip velniai, tad padaryti neišsiliejusia foto – tikras iššūkis (o ypač kai langai tamsinti ir reikia kelti ISO). Įdedu keletą geresnių „plaukštelėjimų“.
 452 (+2)

Komentarai
Turinys
 • Badas
  Badas 
    2018.01.04, 19:24, rašė:
  Atkreipkite dėmesį į paskutinę foto: kairėje upės pusėje – apgriuvusi gynybinė siena. Kiek žemiau ganosi dvi karvės, o į dešinę nuo jų prie medžio stovi žmogus. Įvertinkite mastelį: kokio dydžio siena ir medžiai.
 • gintautas barzdotas
  gintautas barzdotas 
    2018.01.04, 20:39, rašė:
  Įspūdingas mastelis ...
 • Badas
  Badas 
    2018.01.04, 19:29, rašė:

  Beje, karvės ten vaikšto palaidos, vakare pačios grįžta namo.

 • Žalia Bitė
  Žalia Bitė 
    2018.01.05, 08:49, vertino: Gerai, , rašė:
  Ten ir kiaulės vaikšto laisvos ir orios, pačios susiranda ėdesio. O apskritai Gruzija – šalis, į kurią norisi vėl grįžti.
 • wzulia
  wzulia 
    2018.01.05, 00:03, vertino: Gerai, , rašė:
  Nuotrauka pasiūlyta į grupės geriausias

  Jūsų komentaras

  Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti